5.kolo Udinese - ROMA

Příspěvků
2,338
Zápas nesedl vůbec, první prohra v sezóně a někteří tu odvolávají Mourinha, hráčům nadávají do kokotů a co si budem povídat...ubohej kokot je jen fanoušek, kterej tohle píše.

No co, kurva, zápas debil. Prohrávání po neskutečný chybě tě vždycky srazí dolů, druhej gól Byl Patricia, pak jsme dali tyč a z další šance zas dostali. Prostě smůla, první zaváhání, jde se dál.

Jinak mě poslední dobou vytáčí Pellegrini. Šel hrozně dolů, zpomaluje hru, je nepřesnej a nedůraznej a nechápu jeho snahu chodit 1v1 nebo 1v2, kličku vůbec neumí. Je to mozek týmu, tady když to nefunguje, tak trpí celá hra.

Líbil se mi asi jen Dybala se Smallingem.
 
Příspěvků
2,100
Nás fanoušky asi sere nejvíce ta hra bez nápadu,rychlosti a chutí 😉 Hráči musí jezdit mít chuť hrát určitě bych sestavu prostřídal což se v EL asi i stane 😉troufnu si říct že díky skvělému prestupaku každý očekával více ikdyz víme jak Mou hraje jaký má styl atd, ale zatím zápasy jsou všechny podobné jen nás teď prostě potrestali a zaslouženě jsme dostali latu.Patricio si vybral špatný den ale každý soudný člověk co sleduje AS ví že nás podržel tolikrát že tohle mu nikdo nemůže mít za zlé.Pelle,Rick,Bryan i Spina by měli jít na chvíli na lávku nebo aspoň by je měl točit.Mozna by měl i změnit rozestavení no další zápasy ukážou 💪😎
 
Příspěvků
2,204
Abaddon napsal:
Zápas nesedl vůbec, první prohra v sezóně a někteří tu odvolávají Mourinha, hráčům nadávají do kokotů a co si budem povídat...ubohej kokot je jen fanoušek, kterej tohle píše.

No co, kurva, zápas debil. Prohrávání po neskutečný chybě tě vždycky srazí dolů, druhej gól Byl Patricia, pak jsme dali tyč a z další šance zas dostali. Prostě smůla, první zaváhání, jde se dál.

Jinak mě poslední dobou vytáčí Pellegrini. Šel hrozně dolů, zpomaluje hru, je nepřesnej a nedůraznej a nechápu jeho snahu chodit 1v1 nebo 1v2, kličku vůbec neumí. Je to mozek týmu, tady když to nefunguje, tak trpí celá hra.

Líbil se mi asi jen Dybala se Smallingem.

Tu se bleje na tu předváděnou hru. Pokud by byla vidět snaha a bojovnost, nikdo by neřekl půl slova. Ale tohle byl zmar. A je smutný, že největší snahu má Dybala - chudák, ten musi toho přestupu litovat.
 
Příspěvků
5,141
Abaddon napsal:
Zápas nesedl vůbec, první prohra v sezóně a někteří tu odvolávají Mourinha, hráčům nadávají do kokotů a co si budem povídat...ubohej kokot je jen fanoušek, kterej tohle píše.

No co, kurva, zápas debil. Prohrávání po neskutečný chybě tě vždycky srazí dolů, druhej gól Byl Patricia, pak jsme dali tyč a z další šance zas dostali. Prostě smůla, první zaváhání, jde se dál.

Jinak mě poslední dobou vytáčí Pellegrini. Šel hrozně dolů, zpomaluje hru, je nepřesnej a nedůraznej a nechápu jeho snahu chodit 1v1 nebo 1v2, kličku vůbec neumí. Je to mozek týmu, tady když to nefunguje, tak trpí celá hra.

Líbil se mi asi jen Dybala se Smallingem.

Vidíš to, a ja by som bral, aby sa Mou pakoval ešte pred sezónou.

Odhliadnúc od toho to bol taký zápas blbec, ale aj tak je 4:0 na lídra tabuľky veľa.
 
Příspěvků
2,338
Bruntix napsal:
Abaddon napsal:
Zápas nesedl vůbec, první prohra v sezóně a někteří tu odvolávají Mourinha, hráčům nadávají do kokotů a co si budem povídat...ubohej kokot je jen fanoušek, kterej tohle píše.

No co, kurva, zápas debil. Prohrávání po neskutečný chybě tě vždycky srazí dolů, druhej gól Byl Patricia, pak jsme dali tyč a z další šance zas dostali. Prostě smůla, první zaváhání, jde se dál.

Jinak mě poslední dobou vytáčí Pellegrini. Šel hrozně dolů, zpomaluje hru, je nepřesnej a nedůraznej a nechápu jeho snahu chodit 1v1 nebo 1v2, kličku vůbec neumí. Je to mozek týmu, tady když to nefunguje, tak trpí celá hra.

Líbil se mi asi jen Dybala se Smallingem.

Vidíš to, a ja by som bral, aby sa Mou pakoval ešte pred sezónou.

Odhliadnúc od toho to bol taký zápas blbec, ale aj tak je 4:0 na lídra tabuľky veľa.

Po tom, co pro Řím vyhrál první evropskou soutěž? Po tom, co se díky němu podařilo přitahnout snad nejlepší posily v historii? Slušný level fandění, smekám před tebou! :mrgreen: :Ok: :zed:
 
Příspěvků
6,158
Mou si tady odbude svůj vertag, pokud po něm nesahne nějaký Newcastle. Já bych se asi nezlobil.

Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
6,243
Viděl jsem teď po dvou dnech konečně jen 15minutovej relive. Z jednoho zápasu bych závěry nedělal, nota bene bez opor jako je Zaniolo nebo Gini. Ta záloha Cristante-Matič spolu hrát nicméně nemůže, i kdyby já nevim co. To nejde. Uvědomme si ovšem, že plánovanej ideál byli Wijnaldum s Pellem na CM mezi halfbekama a Dybala se Zaniolem před nima. Ani jedno bohužel nyní nelze, tak se na to jednou dojelo. Krom individuálních chyb (Karsdorp při prvním, Patricio při druhém, to je přebor, to se pak hraje blbě).
 
Příspěvků
1,238
Abaddon napsal:
Bruntix napsal:
Abaddon napsal:
Zápas nesedl vůbec, první prohra v sezóně a někteří tu odvolávají Mourinha, hráčům nadávají do kokotů a co si budem povídat...ubohej kokot je jen fanoušek, kterej tohle píše.

No co, kurva, zápas debil. Prohrávání po neskutečný chybě tě vždycky srazí dolů, druhej gól Byl Patricia, pak jsme dali tyč a z další šance zas dostali. Prostě smůla, první zaváhání, jde se dál.

Jinak mě poslední dobou vytáčí Pellegrini. Šel hrozně dolů, zpomaluje hru, je nepřesnej a nedůraznej a nechápu jeho snahu chodit 1v1 nebo 1v2, kličku vůbec neumí. Je to mozek týmu, tady když to nefunguje, tak trpí celá hra.

Líbil se mi asi jen Dybala se Smallingem.

Vidíš to, a ja by som bral, aby sa Mou pakoval ešte pred sezónou.

Odhliadnúc od toho to bol taký zápas blbec, ale aj tak je 4:0 na lídra tabuľky veľa.

Po tom, co pro Řím vyhrál první evropskou soutěž? Po tom, co se díky němu podařilo přitahnout snad nejlepší posily v historii? Slušný level fandění, smekám před tebou! :mrgreen: :Ok: :zed:

Neviem moc čo má spoločné názor na trénera s tým aký je niekto fanúšik.

Áno Mourinho vyhral KL čo Rím naozaj velmi potreboval konečne nejakú trofej a zato mu môžeme zatlieskat ale pozrime sa nato pragmatický. Každý super v KL bol taký že Rím bol favorit mozno až na Leicester ktorý bol vtedy aj v lige niekoľko zápasov bez výhry. Taliansky pohár 0 bodov a liga tiež veľká bieda. Tento rok to podľa mňa vyzerá rovnako. 10 bodov je pekných až pokiaľ si neuvedomis že 6 znich sa získalo na novacikoch čo majú po 5 kolách spolu 1 bod. Navyše Mourinhov štýl je otrasne nudny a ani jemu sa nedarí presvedčiť hračov aby nejako extra bojovali.
Ale tak áno máme začiatok sezony a má k dispozícii určite jeden z najlepších kádrov za USA éry a malo by sa to ukázať a možno kritikov umlči ale osobne neverím že to bude lepšie ako minulý rok.
 
Příspěvků
2,338
Mick napsal:
Abaddon napsal:
Bruntix napsal:
Vidíš to, a ja by som bral, aby sa Mou pakoval ešte pred sezónou.

Odhliadnúc od toho to bol taký zápas blbec, ale aj tak je 4:0 na lídra tabuľky veľa.

Po tom, co pro Řím vyhrál první evropskou soutěž? Po tom, co se díky němu podařilo přitahnout snad nejlepší posily v historii? Slušný level fandění, smekám před tebou! :mrgreen: :Ok: :zed:

Neviem moc čo má spoločné názor na trénera s tým aký je niekto fanúšik.

Áno Mourinho vyhral KL čo Rím naozaj velmi potreboval konečne nejakú trofej a zato mu môžeme zatlieskat ale pozrime sa nato pragmatický. Každý super v KL bol taký že Rím bol favorit mozno až na Leicester ktorý bol vtedy aj v lige niekoľko zápasov bez výhry. Taliansky pohár 0 bodov a liga tiež veľká bieda. Tento rok to podľa mňa vyzerá rovnako. 10 bodov je pekných až pokiaľ si neuvedomis že 6 znich sa získalo na novacikoch čo majú po 5 kolách spolu 1 bod. Navyše Mourinhov štýl je otrasne nudny a ani jemu sa nedarí presvedčiť hračov aby nejako extra bojovali.
Ale tak áno máme začiatok sezony a má k dispozícii určite jeden z najlepších kádrov za USA éry a malo by sa to ukázať a možno kritikov umlči ale osobne neverím že to bude lepšie ako minulý rok.

Nejlepší je, že jsme snad vždycky se slabejma týmama ztráceli body a nadávali jsme na to. Teď ty týmy porazíme a shazuje se to. :-D Vyhrajeme evropskou soutěž a šup, hned se zpochybňují soupeři. Chápeš, vole, že tyhle debilní pragmatický připomínky jsou úplně zbytečný??? Doporučuju začít fandit Realu a podobně, tam si můžeš pak honit triko, jak "tvůj" tým jede. Fandit Římu není snadný, jsem v tom už asi 20 let, ale má to svoje kouzlo.
Co mě sere jsou debilní připomínky snad ke všemu, včetně největšího evropskýho úspěchu a nadávání sprostě hráčům, vedení, atd.... Hrál jsi někdy fotbal? Ono totiž takovejhle dementů chodí fandit hodně, všemu rozumí, vždycky ti poradí a neustále nadávají. Zažil jsem to mockrát za nějakých 30 let kariéry a na tohle jsem si vytvořil alergii, takže předem sorry za trochu víc peprnou odpověď.

Je bomba, že tu máme samýho skvělýho trenéra, rádce a že tu spousta lidí vidí do budoucnosti, která je snad vždycky černá. Super přístup, myšleno všeobecně. :)
 
Příspěvků
5,141
Abaddon napsal:
Po tom, co pro Řím vyhrál první evropskou soutěž? Po tom, co se díky němu podařilo přitahnout snad nejlepší posily v historii? Slušný level fandění, smekám před tebou! :mrgreen: :Ok: :zed:

Ďakujem za poklonu, snažím sa.
Mou je extrémne arogantný plačko, to mi na ňom vadí od samého začiatku, čo došiel. Hrá staromódny futbal, ktorý síce priniesol trofej, no nebaví ma.
 
Příspěvků
23,707
HugoBoss27 napsal:
José Mourinho byl vyhlášen trenérem měsíce za srpen. Jeho AS Řím získal v úvodních čtyřech zápasech deset bodů a drží se jen o skóre za první Atalantou

a pak BUM
 
Top