37. kolo ROMA - Juventus

Příspěvků
5,142
Bude tam danko, takže 0:3 a podobne očakávam :mrgreen: ...

Bodaj by ti to vyšlo a ziskáme aspoň bod.
 
Příspěvků
6,454
Tony napsal:
Bude tam danko, takže 0:3 a podobne očakávam :mrgreen: ...

Bodaj by ti to vyšlo a ziskáme aspoň bod.

tak právě jsem se začal bát, že jediné, co z toho zápasu budu mít, je další záchvat smíchu po dalším z jeho čarokrásných hejtů :mrgreen:

no, doufám, že se bez takového budem muset obejít

daje!!!
:daje: :daje: :daje:
 
Příspěvků
5,934
Upokojte sa. Idem tam pre dres, šál, hlavu prvého juvekokota, na ktorého narazím a 3 body.

Vy sa len pohodlne usaďte. :D
 
Příspěvků
24,048
:lol:


Pražáci, kam jít koukat do hospody, víte? Mám tu kámoše z Říma a už sám nikam na fotbal nechodím, tak znám jen giallo a bejvalou hvězdu, jak je teď u staromáku. Jiný nápady, třeba lepší místo, lepší telka, levnější pivo? nejlépe centrum
 
Příspěvků
4,153
Sushi napsal:
:lol:


Pražáci, kam jít koukat do hospody, víte? Mám tu kámoše z Říma a už sám nikam na fotbal nechodím, tak znám jen giallo a bejvalou hvězdu, jak je teď u staromáku. Jiný nápady, třeba lepší místo, lepší telka, levnější pivo? nejlépe centrum

Netusim, taky uz nikam nechodim, maximalne nekam pobliz baraku.

BTW Inter prohral a pristi rok jsme opet v CL, takze mise v lize je vlastne splnena.
 
Příspěvků
2,471
90210 napsal:
Sushi napsal:
:lol:


Pražáci, kam jít koukat do hospody, víte? Mám tu kámoše z Říma a už sám nikam na fotbal nechodím, tak znám jen giallo a bejvalou hvězdu, jak je teď u staromáku. Jiný nápady, třeba lepší místo, lepší telka, levnější pivo? nejlépe centrum

Netusim, taky uz nikam nechodim, maximalne nekam pobliz baraku.

BTW Inter prohral a pristi rok jsme opet v CL, takze mise v lize je vlastne splnena.

Závěr sezony bez nervů, to je paráda. I tak bych byl rád, kdyby jsme byli před Laziem. Juve už má taky titul, nebo jak to tam je?
 
Příspěvků
6,454
Abaddon napsal:
90210 napsal:
Sushi napsal:
:lol:


Pražáci, kam jít koukat do hospody, víte? Mám tu kámoše z Říma a už sám nikam na fotbal nechodím, tak znám jen giallo a bejvalou hvězdu, jak je teď u staromáku. Jiný nápady, třeba lepší místo, lepší telka, levnější pivo? nejlépe centrum

Netusim, taky uz nikam nechodim, maximalne nekam pobliz baraku.

BTW Inter prohral a pristi rok jsme opet v CL, takze mise v lize je vlastne splnena.

Závěr sezony bez nervů, to je paráda. I tak bych byl rád, kdyby jsme byli před Laziem. Juve už má taky titul, nebo jak to tam je?

teoreticky ještě ne, ale prakticky jo (náskok 6 bodů, vzájemný zápas naprosto vyrovnaný, celkové skóre Juve jasně lepší)
 
Příspěvků
24,048
Taky chodím max do hospody u baráku.. Jinak sezóna nakonec tou ligou mistru super a tím že jdeme i do další, tak to dopadlo celý líp, než se možná čekalo. Danko jestli dneska osobně nezakrouti difrovi krkem, příští rok bude zas moc psát svoje oslavny komentáře
 
Příspěvků
14,022
FORMAZIONI UFFICIALI

ROMA (4-3-3): 1 Alisson; 24 Florenzi, 20 Fazio, 5 Jesus, 11 Kolarov; 4 Nainggolan, 16 De Rossi, 7 Lo. Pellegrini; 17 Under, 9 Dzeko, 92 El Shaarawy.
A disp.: 28 Skorupski, 18 Lobont, 44 Manolas, 13 Capradossi, 3 Lu. Pellegrini, 33 Silva, 21 Gonalons, 6 Strootman, 30 Gerson, 48 Antonucci, 14 Schick, 8 Perotti
 
Top