36. kolo ROMA - Salernitana

Příspěvků
1,484
Datum a čas: 22.5.2023, 18:30
STADION: Stadio Olimpico (Řím)
TV: novasport4

Co jsem četl, tak by měli hrát Smalling, Belotti, Solbakken, Tahirovic a Missori.

DAJE!
 
Příspěvků
3,554
Smallinga bych od první minuty asi nedával, stejně jako Dybalu.

Svilar - Mancini, Cristante, Ibanez - Missori, Camara, Tahirović, Zalewski - Solbakken, Wijnaldum - Belotti.
 
Příspěvků
3,554
LE FORMAZIONI UFFICIALI

ROMA: Rui Patricio; Bove, Smalling, Ibañez; Zalewski, Tahirovic, Camara, El Shaarawy; Solbakken, Wjinaldum; Belotti.

SALERNITANA: Ochoa; Daniliuc, Gyomber, Pirola; Kastanos, Coulibaly, Bohinen, Bradaric; Dia, Candreva; Piatek.

To jsem na toho Boveho v obrane fakt zvedavej
 
Příspěvků
2,234
Kurva proč to neotevřem v lize jde o hovno a my za 30 minut doma nemáme střelu to je pořád dokola všechny nahrávky zpět nevím proč.
 
Příspěvků
2,348
Nic jsem nečekal, remíza cajk. Bohužel.

Ale kdo mě kurva fix vytáčí, je to absolutní kopyto Belotti. Jak ten kluk mohl někdy dávat branky mi nejde do hlavy. Ztratí snad všechny balóny, když má vystřelit, tak zakopne. Je platný jak mrtvými zimník. A pořád se všemu diví... Obrovský zklamání ...
 
Příspěvků
3,404
Juventus hraje AC,Udinese
ROMA hraje Fiorentina,Spezia
Atalanta hraje Inter,Monza
AC hraje Juventus,Verona

Edit:Juventus dostal -10bodů
 
Příspěvků
23,906
navzdory všemu jsme bodově ještě měli o co hrát... po dnešku už ne
holt zas visíme na jednom zápasu
daje
 
Příspěvků
2,234
No když by jsme vyhráli tak jsme 2 body od LM v lize 🤦!!!Ty vole to je masakr no nic příští středu slavím v Maďarsku 😁🤪😁
 
Příspěvků
1,484
Juventus -10 bodů??? Ty vole, aby se tohle vše za 9 dní nebo kdy nesešlo a my se pak nemlátili hlavou o zeď.
 
Příspěvků
3,554
Tohle jsme ale měli vyhrát. Dva body od Ligy mistrů to mohlo bejt. A on nás Juventus i po odečtu určitě ještě předežene. Děs. Belotti, Camara, Solbakken, Zalewski, Tahirović dneska špatný.
 
Příspěvků
1,484
Tohle jsme ale měli vyhrát. Dva body od Ligy mistrů to mohlo bejt. A on nás Juventus i po odečtu určitě ještě předežene. Děs. Belotti, Camara, Solbakken, Zalewski, Tahirović dneska špatný.
Vidím to stejně. Belotti má snad v sobě nějaký senzor, že se ho míč štítí nebo co. Ale ta představa, že třeba rozhodne finále EL a dá konečně gól. Přál bych mu to. Navíc, jak Ondro píšeš, mohly to být dva body od LM, Milán hraje na Juve, tam by ztratit mohli a my je mohli dohnat, přeskočit. Tyhle zápasy v Bologni a včerejší se měly vyhrát a člověk by byl zas o něco více v klidu.
 

scr

Příspěvků
1,751
Jestli se nepletu, tak i když projedem finale, máme jako finalista automaticky zajištěnou EL?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
2,406
Jestli se nepletu, tak i když projedem finale, máme jako finalista automaticky zajištěnou EL?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Tohle jsem se snažil vygooglovat a nějak jsem z těch informací nebyl chytrej. Jak to teda je, máme evropskou ligu jistou? :)
 
Top