35 kolo AS - Juvemerda

Příspěvků
1,338
Tiež mi tie reči o povinných troch bodoch prídu že ignoroju okolností a kvalitu súpera. Bolo by to samozrejme ideálne ale...

Mimochodom nechápem prečo vlastne Seria A nedáva aspoň v takejto neskorej fáze odklad zápasov. Také Marseille a PSG má odklad vo Francúzsku 🤷 Veď samotné vedenie ligy by malo mať záujem na úspechu v Európe
 
Příspěvků
16
Akože niesom zatiaľ z toho chlapca unesený ale dnes musím s čistým svedomím povedať, že Baldanzi najlepší na ihrisku… druhý polčas Dybala z penalty 2:1 a súboj o LM dostane nový náboj


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
 
Příspěvků
2,355
No při gólů pele couvá a couva ( couvá každý náš hráč pořád dokola!!!)pak se nechá vyjebat a ten pak hlavickuje skoro bez kontaktů 🤦🤷 dáme Gola a přestaneme hrát, strašně je vidět jak ta záloha je bez pohybu to je strašně do plných kéž by jsme ještě něco dáli ale smrdí to remízou
 
Příspěvků
2,429
No jo ještě aby sudí nepomohl Juvehnusu.

Hoši mě se z toho chce zase grcat tyvole. Za druhej poločas 0 střel na branku. Takhle se o LM nehraje.
 
Příspěvků
2,355
Proč ne vystřídá tu středovou zálohu do piči už !!! To mě fakt vytáčí a nedá dva hrotaky
 
Příspěvků
2,429
Ať se vyserou ti dementi na ty rozehravky od golmana kurva už měli 3 šance z toho.

A ddron je taky dobrej mantinel. Zapomněl střídat ?
 
Příspěvků
6,454
Objektivně výborný fotbal, skvělý Svilar, mrdky samozřejmě druhá žlutá jasnější než Sirius, klasika. Já myslím, že úplně nadávat nemůžem, resp. za tento výkon bysme nemeli. Za týden to prostě musíme urvat v tom Bergamu!

Daje!
 
Příspěvků
2,429
Bryan už tak od 70 minuty tahá nohy. Ale co pohoda.

Tak na moje slova už došlo. Žádná LM, žádná titul v EL.

My máme tolik rohu a standardek a nic... Všechny balóny na zadní tyč, nula.

Tak Daniele, snad budeš za ty šetření spokojenej.
 
Příspěvků
2,429
Objektivně výborný fotbal, skvělý Svilar, mrdky samozřejmě druhá žlutá jasnější než Sirius, klasika. Já myslím, že úplně nadávat nemůžem, resp. za tento výkon bysme nemeli. Za týden to prostě musíme urvat v tom Bergamu!

Daje!
Pokud zítra Atalanta vyhraje, a ona vyhraje proti poslednímu v pohodě, i kdyby nad náma prohráli, ničemu to nevadí 😉
 
Příspěvků
24,048
ztracený body... dneska jsme mohli a měli urvat. celkově jsme hráli, co jsme mohli a měli, ale nevytvořili jsme si nic moc vepředu. i když ten tlak jsme na to měli. fakt škoda, tyhle body jsme fakt potřebvoali...
 
Příspěvků
2,355
Bergamo nás rozjebe jak kurvy!!! Tady s měli vyhrát tady se měla potit krev!!! Pro ně je remíza jak prohra a Turín to moc dobře ví my už je neuděláme v tabulce po Nedělní prohře si můžou říkat co chcou ale takhle hrát o LM!!! Vsak záloha chodí 😃 Daniel kurva by takyel vidět že Bryana nebo Paredese může dát dolů jsou tam k hovnu a jestli ti tři budou v Neděli hrát tak to bude kolotoč.Jsem nasrany jak to poslední dobou střídá posrani to doma urvat chybí odvaha prostě šneky posadit.caute a sorac ale já tohle viděl jako klíčový zápas o LM a tu hrát nebudeme, jedině že Bergamo vyhraje EL
 
Příspěvků
3,698
Takze idealni scenar, padneme na sesty misto a Atalanta vyhraje EL 😃 A jsme tam.
 
Příspěvků
2,429
Reálnější je spíš předběhnout Bolognu. Ta má Neapol, Juve a Turín. Tam ztratí body určitě.
 
Příspěvků
3,698
Taky me to stve, ten vykon nebyl spatnej, ale kupa nepresnosti. A Juve ma objektivne kvalitnejsi hrace. Pelleho centry k zblazneni. Velka skod, tady se melo vyhrat.
 
Top