33.kolo ROMA - Bologna

Příspěvků
1,263
Bohužiaľ ale dalo sa čakať že niečo také už príde. Bologna hrá dobre a ťaží z najľahšieho programu. Nevadi hlavne vybojovať to 5 miesto.

Nechápem že nevideli v Ríme potenciál Calafioriho a pustili ho do Bazileja ako nepotrebného za 2.5m🤦
 
Příspěvků
2,311
Bohužiaľ ale dalo sa čakať že niečo také už príde. Bologna hrá dobre a ťaží z najľahšieho programu. Nevadi hlavne vybojovať to 5 miesto.

Nechápem že nevideli v Ríme potenciál Calafioriho a pustili ho do Bazileja ako nepotrebného za 2.5m🤦
Souhlas, Calafiori hrál dobře. Ale to je těžký, ne vždycky se ten hráč chytne / dostane prostor / prostředí / spoluhraci. Podívej se na Patrika. U nás prd, v Leverkusenu válí a nebyt zranění je úplně jinde.
 
Příspěvků
2,361
Řím si to vždycky uměl udělat hezký...tohle budou nervy do posledního kola. Zápas blbec, hlavně se neposrat a navázat na předchozí výhry.
 
Příspěvků
3,456
Přesně tak, Bologna není náhodou tam, kde je. Hrajou skvěle, vyzrále a jsou odpočinutý. Tohle se prostě stane, nesmí nás to položit. Neapol hraje velmi nevyrovnaně, dávám nám větší šanci než proti Bologně. Daje!
 
Příspěvků
2,179
Bohužel jsem neviděl jen sestřih tak hodnotit nebudu je to každopádně škoda, ale věřím že se na konci sezóny budeme radovat.Zajima mě jak to je ve čtvrtek, týmy musí nastoupit tak jak to skončilo nebo můžou dát úplně jinou sestavu nebo jak to je??? jestli střídání hráči nesmí nastoupit či jak to je
 
Příspěvků
2,361
Bohužel jsem neviděl jen sestřih tak hodnotit nebudu je to každopádně škoda, ale věřím že se na konci sezóny budeme radovat.Zajima mě jak to je ve čtvrtek, týmy musí nastoupit tak jak to skončilo nebo můžou dát úplně jinou sestavu nebo jak to je??? jestli střídání hráči nesmí nastoupit či jak to je
To je dobrá otázka...podle mě můžou postavit ty týmy co chtějí, přeci jen se někdo mohl zranit, onemocnět... Za těch dvacet minut moc udělat nejde, to není malá kopaná, ale třeba se na nás usměje štěstí.
 
Příspěvků
23,798
nakonec jsem tu nadheru videl v tv v hospodě... nova sport 5 nebo kolik.

no byli lepší, my jsme byli rozbitý po tom AC. snad se dáme zas ihned do kupy. ale je pravda i to, že kdyby to paredes trefil do brány, nebo elsha, bavvíme se o jiným zápase... škoda
 
Příspěvků
3,456
Bohužel jsem neviděl jen sestřih tak hodnotit nebudu je to každopádně škoda, ale věřím že se na konci sezóny budeme radovat.Zajima mě jak to je ve čtvrtek, týmy musí nastoupit tak jak to skončilo nebo můžou dát úplně jinou sestavu nebo jak to je??? jestli střídání hráči nesmí nastoupit či jak to je

Ti, co byli vystridani, uz nastoupit bohuzel nemuzou. U nas je to Huijsen a Aouar. Plus nenastoupi Lukaku s Ndickou. Oni maj mimo 4 zraneny a dva vystridany, Ehizibue a Kamara.
 
Top