32.kolo Udinese - ROMA

Příspěvků
3,456
Jako blbý je, že Paredes s Llorentem nemůžou hrát pro karty, Ndicka s Lukakuem mimo a včera se zranil i Smalling. Takže duo Mancini - Huijsen. A to mě moc optimismem nenaplňuje.
 
Příspěvků
6,281
Otázka je, jestli ten Smalling nebyl preventivní, co s ním vlastně je. Už se nám rozpadá příliš, no. I když - když hraje - je opět výbornej.
 
Příspěvků
2,179
Jako blbý je, že Paredes s Llorentem nemůžou hrát pro karty, Ndicka s Lukakuem mimo a včera se zranil i Smalling. Takže duo Mancini - Huijsen. A to mě moc optimismem nenaplňuje.
Tak zas tak zlé bych to neviděl
 
Příspěvků
23,798
Jinak teda já si včera zařval jak málokdy. Jak to byla blesková válka, od první minuty jsem byl ve stresu a přednasranej. Pak jsme málem dostali, famozne svilar. I když prej možná byl ofsajd, chytl to parádně. A pak to byl trošku zmar, šance něco málo, až nás vysvobodila kokotina beka po angelinove tragickym centru :D roh... Druhej roh... BUM! to byla paráda. Zrovna jsme večeřeli, myslím, že děti jsou trošku traumatizovaný :D
 
Příspěvků
2,179
Já bych to chtěl vidět třeba posledních 10 minut jestli někdo bude vědět kde se na to dá podívat dej té to sem 😃
 
Top