32.kolo Udinese - ROMA

Příspěvků
6,454
Uf, doteď jsem čuměl relive, na to nedá nic moc říct, ta dohrávka bude o hovně, ale ať je hlavně v pořádku.

Na těch otravných 20 minut se nabízí tam poslat to nejsilnější v maximálním tempu, kvalitou je během těch té rychlovky zašlapat do země, sednout na FrecciaRossu a vrátit se do Říma...
 
Last edited:

scr

Příspěvků
1,773
Fibrilace síni, takže má nedomykavou chlopeň , což je vrozená vada..dohral si myslím


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
6,454
Mi neříkej, že na tohle by nepřišli včas, když jsou hráči pod takovou kontrolou. Nedomykavost mitrální chlopně mám já od 14 let, kdy jsem za jeden rok vyrostl ze 152 cm na 176 a srdce to adekvátně nestihlo. Jezdím každej rok na pozorování zvětšování komor i síní (tělo reaguje) a ve chvíli, kdy budou už velikosti příliš velké nebo budu mít někde v zahradě nebo na horách problém a la Evan, jdu na laparoskopii. Všichni to víme už 20 let...
 

scr

Příspěvků
1,773
Love a talent ti asi otevřou dvere kamkoli i přes ty rizika, zvlášť když jsi ze zemi třetího světaKaždopádně pokud se to potvrdí tak asi v Itálii dohral.. stejnej pripad jako Ericksen


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
24,048
chápu, jestli máte nějakou osobní zkušenost

na druhou stranu, pokud to nejsou nějaké neříkám ověřené, ale aspoň poslední oficiální informace z nemocnice, tak bych tu neplašil
 
Příspěvků
3,698
Vzhledem k tomu, že DDR včera ještě říkal, že by teoreticky mohl proti Milánu hrát, tak mi tahle informace přijde přinejmenším dost přitažená za vlasy.
 
Příspěvků
3,520
Kurna ten Huijsen je normalne strasidelny!!je taky pravda ze byl prostredni ve 3clenne obrane,ale to pri to zpracovani a rozehravce ho neomlouva….bavili jsme se o platu/smlouve Dybaly….no vidime ze je to pro nas faktor X…
Dalsi zjisteni ze kdyz to chces protocit…tak na Aouara Sancheze neni spoleh a tim se nam pekne kadr zuzuje
Prestali hrat mladi
Lukaku to potreboval jako sul….misto aby mu takove centry davali Celik Karsdorp,tak to paradne poslal Bryan

Bude tech novych 20min vubec davat televize myslite?
 
Příspěvků
3,698
Aouar a Huijsen velký zklamání, Aouar bohužel dlouhodobě. Sanchese už si ani nevybavím, skoro jsem zapomněl, že jsme ho angažovali.

Holt mezi tou základní, ideální jedenáctkou, a náhradníkama, je na určitých postech propastný rozdíl. V obraně ještě ne, tam je spolehlivej Llorente a Smalling, když není zraněnej, ale místo Pellegriniho, Paredese a El Shaarawyho nutně potřebujeme lepší back-up.
 
Příspěvků
2,355
 
Příspěvků
2,471
Aouar a Huijsen velký zklamání, Aouar bohužel dlouhodobě. Sanchese už si ani nevybavím, skoro jsem zapomněl, že jsme ho angažovali.

Holt mezi tou základní, ideální jedenáctkou, a náhradníkama, je na určitých postech propastný rozdíl. V obraně ještě ne, tam je spolehlivej Llorente a Smalling, když není zraněnej, ale místo Pellegriniho, Paredese a El Shaarawyho nutně potřebujeme lepší back-up.
Huijsenova chyba byla skoro až komická, tohle nevidíš snad ani v okrese, ale nejhorší na tom je, že se to stalo nám a byl z toho gól.

Sanches je kde? Zraněnej? Zpět v PSG?
 
Top