32.kolo Udinese - ROMA

Příspěvků
2,355
Velice tristní!!! musí střídat tohle je fakt velice špatné a v chůzi, úplně o ničem 🤷 serou na to náhradníci bohužel tam se jen chodí a nahrává v obraně
 
Příspěvků
1,539
No drzeni mice pres 70% a 1 strela na branku nasvedcuje o tom, ze si to pinkame max na pulkruhu a dopredu vymyslet je to v tyhle formaci strasna krec.
 
Příspěvků
214
Ahoj pratele. Po vikendu stravenem na chate v zahonech, s krovinakem, ditetem a vecernima pivakama se k vam zas Pripojuji prvne od velkeho vitezstvi v Milane.
Prosim pekne. Prisel jsem o neco duleziteho?
Zatim jsem videl tak jednim okem cca 15 minut z celyho polocasu. Ted uz raketak sel spat tak muzu v klidu koukat. Predpokladam ze sestava je posetrena na odvetu. Jak vypadal jinak prvni polocas?
 
Příspěvků
1,539
Chapu, ze se setri, ale na muj vkus az moc zmen. Baldanzi tam k sobe ma zalewskiho, aouara, potazmo bryana a s nima to hrat vice ofensivneji to pujde s tezi.
 
Příspěvků
2,429
Najs. Top centr.

Je zajímavý jak stačilo aby přišel Dybalito a najednou je více odvahy do útoku.
 
Příspěvků
24,048
Hustý no... Četl jsem, že cítil bolest na hrudníku, sednul si, lehnul si... Nikdy neztratil vědomí, teď je v nemocnici na pozorování, zatím žádný konkrétnější výstup, všechno zpočátku ukazovalo na infarkt, ale to jsou asi spíš domněnky. Tým jel za ním do nemocnice. Dani odmítal hrát, dokud nebude jasný, že je Evan mimo ohrožení života, no nakonec se domluvili na ukončení zápasu. Snad bude ok.

K zápasu, jejich gól hrozná chyba naše... Pak ten náš parádní... Kdo ví, jak by to dopadlo, každopádně dohravka musí být blesková valka, jestli chceme body.
 
Příspěvků
3,698
Hustý no... Četl jsem, že cítil bolest na hrudníku, sednul si, lehnul si... Nikdy neztratil vědomí, teď je v nemocnici na pozorování, zatím žádný konkrétnější výstup, všechno zpočátku ukazovalo na infarkt, ale to jsou asi spíš domněnky. Tým jel za ním do nemocnice. Dani odmítal hrát, dokud nebude jasný, že je Evan mimo ohrožení života, no nakonec se domluvili na ukončení zápasu. Snad bude ok.

K zápasu, jejich gól hrozná chyba naše... Pak ten náš parádní... Kdo ví, jak by to dopadlo, každopádně dohravka musí být blesková valka, jestli chceme body.

Souhlas, zdravi je ted dulezitejsi. A je prijemny mit v rukavu eso, i kdyz za nejakejch 18 minut se toho moc stihnout neda. Uvidime, kdy bude dohravka, snad budou vsichni v plny polni, vletime na ne a tri body budou nase.

Daje Evan!
 
Příspěvků
1,539
Jestli to není tím, že už při zápase dostal ránu do prsou a od té doby cítil bolest? Rozhodně to nechci zlehčovat, spíš se snažím nějak uklidňovat.

K zápasu už tu bylo víceméně řečeno dost. Kdyby se běžně nic nestalo a hrálo se dál, tak věřím, že v tom tempu a tlaku bychom dali vítězný gól.
 
Příspěvků
2,429
Snad bude cajk ! Jestli je to jak píše Largo, tak je to ta nejlepší varianta.

Nicméně je škoda, že se zápas nedohrál (kdyby se nestalo co se stalo) protože by jsme to tam dotlačili.

Jak jsem pochopil tak vztahy fans AS a Udine na velmi dobré úrovni, tak aspoň něco 💪
 
Příspěvků
24,048
Kdy se to bude dozrávat? Zítra asi ne???
zatím se neví, zítra určitě ne, tým letěl do Říma

jinak jsem četl jednu ze zpráv, že podezření na infarkt vycházelo z jakýchsi fibrilací, ale ty se zdají být důsledkem nějakýho stlačení plic nebo čeho, což by mohlo být důsledkem dvou soubojů, který podstoupil (jeden ten otočenej faul, druhej nevim)

takže skeči zas tak mimo nebyl
 
Top