31.kolo ROMA - lácijo

Příspěvků
2,429
Asi budu jedinej kdo úplně nesdílí to nadšení. Samozřejmě 3 body, super, šance taky byly. Ale ta hra, tolik chyb, zase vracení balónu do obrany když můžu jít do brejku.

Seděl jsem kousek od sektoru lazialu 😄 to mě bavilo. Ta averze vůči nim je kouzelná tím italským způsobem 🤣

Choreo fantazie !!!

Jinak stadion je kus historie, byl jsem tu poprvé. Všechno staré málo prostoru ale má to svoje kouzlo ❤️ zasloužíme si ale neco nového.

Jak zminujete fans lazia, dnes jsme prochodili hodně v Římě a všude jen lidi v dresech AS.
 
Příspěvků
6,454
Asi budu jedinej kdo úplně nesdílí to nadšení. Samozřejmě 3 body, super, šance taky byly. Ale ta hra, tolik chyb, zase vracení balónu do obrany když můžu jít do brejku.

Seděl jsem kousek od sektoru lazialu 😄 to mě bavilo. Ta averze vůči nim je kouzelná tím italským způsobem 🤣

Choreo fantazie !!!

Jinak stadion je kus historie, byl jsem tu poprvé. Všechno staré málo prostoru ale má to svoje kouzlo ❤️ zasloužíme si ale neco nového.

Jak zminujete fans lazia, dnes jsme prochodili hodně v Římě a všude jen lidi v dresech AS.
Bodejť. Už tak je těch fašounů málo a teď jsou navíc v kanálech, kam patří.
 
Příspěvků
24,048


edo po zápase... borec :lol:
 
Příspěvků
2,471
Bolognu opustí trenér Motta i Zirkzee takže by tohle s nima mohlo zamávat. Jako nepřeju jim nic špatnýho, jsou mi sympatičtí, ale chci Řím v Lize mistrů. :) Nicméně ten náš los nám do karet moc nehraje.
 
Příspěvků
24,048
Lidi se slozili na manciovu pokutu 5000 eur
Mancio (přirozeně) řekl díky, zaplatím sám, peníze dejte na charitu xy
Všechno zalité sluncem, když si lidi delaj prdel z lazialu :D
 
Top