31.kolo ROMA - lácijo

Příspěvků
3,520
6.4.24
Sobota
18hod
novasport3
naše Olimpico🔥
:danko:

je tady obrovska bitva !
DDR jim urcite rekne o co jde a sem zvedav na jeho emoce
Tady nejaka tabulka/forma jde do pice
Spina bude
U nich nebude Zaccagni Lazzari?
Neni kam uhnout pojdme na to🟡🔴👊

IMG_8601.jpeg

ps….jak ja je nesnasim
:lzm:
 
Příspěvků
2,471
Tady smrdí červená karta pro De Rossiho...:) Musíme to urvat, teď už je každej zápas hrozně důležitej, chceme nějak uhaluzit Ligu mistrů! I když ta Bologna si to zaslouží za mě, spíš by se mi líbil kolaps Juventusu. :)
 
Příspěvků
3,698
Kolaps Juve asi nehrozi, na to hrajou malo zapasu a maji dost silnej kadr. Tu ctvrtou pricku si Allegri pohlida. Nam nezbyva nez doufat v uspech italskejch tymu v poharech a pet mist v LM.
 
Příspěvků
16
Čaute, čaute… tak dnes ideme nato, niekto nejaké tipy kam ísť pred zápasom v rámci Ríma? Nech zažijem to derby se vším všudy?

Pridávam aktuálnu fotku spred hotela… ;)



Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
 
Příspěvků
3,698
Čaute, čaute… tak dnes ideme nato, niekto nejaké tipy kam ísť pred zápasom v rámci Ríma? Nech zažijem to derby se vším všudy?

Pridávam aktuálnu fotku spred hotela… ;)



Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
Me naprosto ucarovala ctvrt Trastevere. A doporucuju restauraci Roma Sparita, hlavne jejich neskutecny cacio e pepe.
 
Příspěvků
16
Myslel som skôr tak, že priamo pri štadióne. Nejaká hospůdka alebo niečo kde môže človek nasať atmosféru priamo spojenú s AS. Rím samotný mám obehaný už dosť a tam mám svoje “kone”. Ale každopádne dík ;)


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
 

scr

Příspěvků
1,773
V Římě střety fanousku kvůli tem provokacim Lazia. Dneska to bude ostre derby


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
2,429
Myslel som skôr tak, že priamo pri štadióne. Nejaká hospůdka alebo niečo kde môže človek nasať atmosféru priamo spojenú s AS. Rím samotný mám obehaný už dosť a tam mám svoje “kone”. Ale každopádne dík ;)


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

Tak to tam budem dva :D já teda pokud to stihnu
 
Top