31.kolo ROMA-Fiorentina

Příspěvků
5,934
Francesco Totti AS napsal:
Abaddon napsal:
No, tohohle trenéra si nemůžeme nechat...
jenže koho?

:!:

Sarri je úkaz, ktorý sa nemusí opakovať už nikdy. Všetci tí Giampaolovia, Zengovia a podobná trénerská chamraď, sú rovnakí zaspatí spiatočníci, ako Di Francesco. Takže zahraničie. Zahraničným trénerom to v Taliansku ide, ako nikde na svete.

Nikdy by som nečakal, že toto poviem, ale keby bola možnosť získať jedného z dvojice Conte - Mancini, neváhal by som ani minútu.

Pravda je však taká, že Di Francesco, napriek všetkému, splní predsezónne ciele, takže bude pokračovať. A mne bude smutno.
 
Příspěvků
6,402
cíle necíle, každý musí vidět že hrajem na hovno fotbal, že jsme v křeči jak hovado. Nemůže mu Monchi sežrat ten postup v LM, kór když si to Atleti posrali víceméně sami.
Sezónu ať dojede, ale v létě to chce změnu.
 
Příspěvků
5,934
Je treba si uvedomiť aj to, že Di Francesco je Monchiho rozhodnutie. A Monchi bude v lete v situácii, kedy všetkým jeho hráčom, s výnimkou Alissona, klesla trhová hodnota, takže výmena trénera asi nebude úplne priorita.
 
Příspěvků
23,975
danko10 napsal:
Francesco Totti AS napsal:
Abaddon napsal:
No, tohohle trenéra si nemůžeme nechat...
jenže koho?

:!:

Sarri je úkaz, ktorý sa nemusí opakovať už nikdy. Všetci tí Giampaolovia, Zengovia a podobná trénerská chamraď, sú rovnakí zaspatí spiatočníci, ako Di Francesco. Takže zahraničie. Zahraničným trénerom to v Taliansku ide, ako nikde na svete.

Nikdy by som nečakal, že toto poviem, ale keby bola možnosť získať jedného z dvojice Conte - Mancini, neváhal by som ani minútu.

Pravda je však taká, že Di Francesco, napriek všetkému, splní predsezónne ciele, takže bude pokračovať. A mne bude smutno.

já bych samozřejmě u náís rád viděl kloppa nebo toho druhýho, co po něm převzal dortmund, apod.

ale zas bych zcela nezatracoval italský trenéry, nevim jak je to možný, ale něco do sebe maj - v anglii vyhrávaj tituly často (mancini, conte, ranieri), plus třeba di matteo s chelsea, to je taky úkaz, potom samozřejmě ancelotti kam přijde, tam mu vyhrává, v samotný itálii pak (jasně, důvody jsou i jiný) vyhrávaj tituly conte a allegri (ten i s ácéčkem), předtím mancini s interem (a josé jednou)... samozřejmě strama to zas trošku vyvažuje :lol:

a celkově ten post moc nechápu tentokráte

chceš zahraniční trenéry a pak řikáš conte-mancini? :mrgreen:

každopádně podle mě difra zůstane. doufám že urveme LM, a to z třetího fleku, a vlastně ta holomajzna bude "zachráněná sezóna". a tím pádem by ho podle mě podrželi.
 
Příspěvků
5,934
To, ze to zahranicnym trenerom v Taliansku ide ako nikde na svete bola totiz ironia. Najuspesnejsi bol po Mourinhovi Rudi, ktoreho sme po roku a pol hnali...

Ja by som rozhodne chcel talianskeho trenera, len nevidim nikoho, kto by hral dobry fotba s tymami druheho sledu v lige. Mas tam bud dinosaurov ako Maran a Ballardini, alebo tragedov ako Oddo a Lopez, ktori sa na trenerskom kurze naucili upchat stred ihriska. Inak povedane - ludi, ktori by asi oproti Di Francescovi ziadne zlepsenie nepriniesli.

Preto som sa zamyslel nad tym, ci by boli pre mna ti dvaja priceskovi zmrdi aj po tych rokoch zmaru stale prekazkou. Neboli, lebo vedia vyhravat.

Eusebio urcite zostane, ako som uz napisal. Pri sucasnom rozlozeni sil by mu mohlo na kvaldu do ligy majstrov stacit aj 10 bodov, ktore sa neurobit prakticky nedaju. Dostane dalsiu pripravu, mozno mu Monchi konecne kupi par hracov, ktori budu schopni byt prospesni jeho fotbalu, uvidime. Som si ale isty, ze otazka nie je, ci jeho posobenie v Rime skonci totalnym pruserom, ale kedy sa to stane. Ten clovek nezlepsil za skoro rok nic z toho, preco Rim nedokaze byt konstantny a preco sa na jeho hru neda pozerat.

Edit: Z tych zachranenych sezon sa mi uz toci hlava.
 
Příspěvků
23,975
já jsem si to myslel, ale ať jsem to četl, jak jsem to četl, nepřipadalo mi to tak :Ok:

souhlasim ohledně zachráněnejch sezon...

...z conteho a manciniho mám kopřivku :lol:
 
Příspěvků
6,397
ještěže jsem to neviděl
psal jsem, že ze čtyřzápasu Barca, Viola, Barca, Lazio dost možná uhrajem bod - a my dost možná neuhrajem ani ten

řešení je nabíledni - Unai Emery

daje
 
Top