3. zápas skupiny, Leverkusen-Roma

Příspěvků
5,142
Ak bol pre Rudiho rozhodujuci trojzapas borisov-carpi-palermo, tak som zvedavy, ako sa popasujeme s Leverkusenom, Violou, Interom a Laziom.
 
Příspěvků
3,672
Z Bayeru mám doma docela strach. On sice poslední dva zápasy remizoval, ale neustále soupeře tlačil. Tajně doufám v pevnou obranu a nějaký štěstí či rozhodnutí Džeka. Reálně to ale vidím na 2:0, 3:1, ta ofenzíva jim prostě šlape. Bylo by fajn, kdyby se nestihl uzdravit Bender. Ten to s Kramerem docela vodí...
 
Příspěvků
3,672
Szczesny - Torosidis, Manolas, Rüdiger (ajej), Digne - Nainggolan, De Rossi - Florenzi, Pjanić, Salah - Edin?
 
Příspěvků
2,456
v Evropě to protě nezvládáme, čekám úplně cokoliv. ;) Bylo by fajn taky vyhrát v LM, ale abych byl upřímnej, tak by mě ze všeho nejvíc potěšilo, kdyby jsme porazili Fiorentinu, doma zopakovali totéž s Udine, neprohráli na Interu a ovládli Derby della Capitale! :) :roma:
 
Příspěvků
3,672
Abaddon napsal:
v Evropě to protě nezvládáme, čekám úplně cokoliv. ;) Bylo by fajn taky vyhrát v LM, ale abych byl upřímnej, tak by mě ze všeho nejvíc potěšilo, kdyby jsme porazili Fiorentinu, doma zopakovali totéž s Udine, neprohráli na Interu a ovládli Derby della Capitale! :) :roma:

Já bych asi rád i LM, kde zatím nehrajem moc dobře a jsme k smíchu ostatním... Taková výhra nad Bayerem by byla snová a cenil bych si jí víc než remízy s Barcou...
 
Příspěvků
3,672
Sushi napsal:
hrajem tak nějak o sezónu (vol. 1), co?

Jo, tohle bude hodně zlomový utkání. V Serii A pak stejně s Fiorentinou. Kdyby se vyhrálo v BayAreně, tak myslím, že by to byl skvělej impuls před tak náročnýma duelama v Serii...
 
Příspěvků
757
Leverkusen by teoreticky malo byt muzstvo podobnej europskej urovne, maju tiez zranenych hracov, takze sa nemame na co vyhovarat a dufam, ze v tom dvojzapase s nimi (na rozdiel od lazia) ukazeme, ze sme lepsi.

Dvojzapas pravdy.

FORZA LA MAGICA!!! :danko:
 
Příspěvků
24,007
potíž je, že jsou to němci a němci plněj úkoly

my jsme tým filosofů, umělců a kuchařů s magorama z balkánů a bůhví jakejch prdelí

souboj armády s něčím mezi power rangers a darjou :mrgreen:
 
Příspěvků
14,022
Tin Jedvaj (vzpomínáš?) po problémech se stehenním svalem o víkendu nastoupil v letošní sezoně úplně poprvé, střídal na půl hodiny na CDM
 
Příspěvků
2,823
Nemoh sem si vzpomenout na jeden kreslenej seroš o nerdce, co měla namyšlenou ségru, emo kámošku a kluka v kapele....samozřejmě sem si vzpomněl hned, jak sem si přečet ten komwnt od tebe
 
Příspěvků
6,410
 
Top