3. kolo, Samp-Roma

Příspěvků
3,650
Tony napsal:
Largo napsal:
A co 4-3-1-2 se Schickem a Defrel v útoku, pod nima Radja nebo Gerson?

Alebo 4-3-3 s Dzekom na hrote a s Defrelom a Shickom na kridlach, to by sa panovi nepacilo? :mrgreen:

Čemu se směješ? Něco na tom nechápeš? *omg*
 
Příspěvků
23,975
mně přijde, že na nějaký systémy se už u nás pár zápasů moc nehraje
 
Příspěvků
757
ty vole to je zas jedna podivana...
celkom dobre sa bavim.

Dzeko Antonucci aka dvojka by boli, keby Edin nedajboze ostal...
 
Příspěvků
1,332
Agostino napsal:
ty vole to je zas jedna podivana...
celkom dobre sa bavim.

Dzeko Antonucci aka dvojka by boli, keby Edin nedajboze ostal...

Golova dvojka :lol:
 
Příspěvků
757
nadherny zapas, taky vyslovene taliansky...
aj ten VAR system do toho sedi ako uliaty.
tak dobre som sa pri futbale dlho nebavil.

inak kolko golov z rohov sme dali tuto sezonu?
dnes sme to nekopali zle, ale proste sa tam nic neodrazi...

ked ich porazime doma v odvete, budem velmi spokojny!
 
Příspěvků
6,397
Spirit, chuť, vůle tam je.
Ale je to strašidelná, strašidelná křeč.
Mám strach, že z toho pod Eusebiem už není cesty ven.

P.S. Schick hrál skvěle, to považuju za opravdu světlej moment.
 
Příspěvků
1,311
To je snad poprvý, co sem se neradoval z golu Říma. Kor od tohodle línýho kopyta, který tam zas bylo celej zápas jen k tomu, aby píčoval na všechny okolo a neudělal rychlej krok. Fakt ho už nenávidim a doufám, že ho do Chelsea pošlou klidně za 20. Patrik je stokrát lepší fotbalista a tahle sezona je stejně k hovnu. Klasický mrdání bez koulí, když prohráváme, začneme centrovat na 5 lidí stojících na vápně a možná se něco stane, naprostá rezignace na um hráčů v záloze, na kombinaci. Nebejt Alissona, byl konec už dávno. Kvůli tomuhle si plánuju směny v práci..
 
Příspěvků
2,399
Já jsem u té nudy usnul. Taky se domnívám, že pod DF se asi z toho hovna nedostaneme. Ale zase to jde na jeho hlavu, bohužel.

Jsem rád, že se Šuk chytl. Škoda, že jsem to neviděl. S 22 letym hračem se ještě dá něco dělat. Tak pome, no.
 
Příspěvků
3,754
Prislo mi to jak posledni tym okresniho preboru. Jak nekdo muze napsat ze to bylo dobry? Katastrofa. A Emerson se proda v dobe, kdy Kolarov by zaslouzil lavicku za posledni 3 zapasy. DiFra musi jit, je to sympos, riman atd. ale trener ala Jarda Silhavy. Jeden system a ten nezmeni, ani kdyby musel a reakce na prubeh zapasu jsou proste mizerne. Zase dalsi a dalsi sezona v prdeli.
 
Příspěvků
4,153
Sushi napsal:
to je fascinující, jak jsme v prdeli

Je to tragikomix a deja-vu, uplne to pripomina Garciovo odchazeni...Akorat Rudi mel vybornou sezonu a pul, EDF 3 mesice.
 
Příspěvků
23,975
90210 napsal:
Sushi napsal:
to je fascinující, jak jsme v prdeli

Je to tragikomix a deja-vu, uplne to pripomina Garciovo odchazeni...Akorat Rudi mel vybornou sezonu a pul, EDF 3 mesice.
je to pravda
nějak věřím, že se to votočí
asi protože je mi difra sympatičtější, nevim vlastně jinej důvod
 
Top