3. Kolo Roma - Sassuolo

Příspěvků
23,707
tyvole, dneska nám golman (a ofsajdy, ty krávo) zachránili prdel. takovejhle závěr. paráda :daje:
 
Příspěvků
6,158
Co to bylo tvl?

Takové závěry miluju. Ty emoce pamatuju naposled ještě za DDR.
Už když to Eldor sklepaval, tak jsem věděl že to bude gól.
Ale stali při nás všichni svatí. Kdybychom prohráli, nikdo by se nedivil.
Dnes jsem se ale bavil. Jen tak dál pánové.
DAJE ROMA, DAJE MOU

Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
2,204
Mourek jak to prožívá ... To má styl ! :lol:

Sassuolo Ale velmi silný soupeř, těch šanci bylo mraky na obou stranách. Jen Pele měl tak 3 tutovky.
 
Příspěvků
23,707
Francesco Totti AS napsal:
Co to bylo tvl?

Takové závěry miluju. Ty emoce pamatuju naposled ještě za DDR.
Už když to Eldor sklepaval, tak jsem věděl že to bude gól.
Ale stali při nás všichni svatí. Kdybychom prohráli, nikdo by se nedivil.
Dnes jsem se ale bavil. Jen tak dál pánové.
DAJE ROMA, DAJE MOU

Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk

dneska musej lazialove a spol. strašně nadávat :mrgreen:
 
Příspěvků
6,158
Sushi napsal:
Francesco Totti AS napsal:
Co to bylo tvl?

Takové závěry miluju. Ty emoce pamatuju naposled ještě za DDR.
Už když to Eldor sklepaval, tak jsem věděl že to bude gól.
Ale stali při nás všichni svatí. Kdybychom prohráli, nikdo by se nedivil.
Dnes jsem se ale bavil. Jen tak dál pánové.
DAJE ROMA, DAJE MOU

Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk

dneska musej lazialove a spol. strašně nadávat :mrgreen:
Nejhorší jsou góly rivalů v posledních minutách takže věřím že i v Miláně a Neapoli se bude těžko usínat

Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
3,399
Perfektní závěr, skvělý tři body. Sassuolo dycky bylo těžkej soupeř. Scamacca super, López ve středu zálohy byl taky problém a Bogu bych někdy rád viděl v Římě.

Hodně se mi líbil Tammy a Karsdorp s Patríciem, obrana jinak nic moc.

Tři body, vydřený, ale o to cennější.

Daje!
 
Příspěvků
23,707
Sassuolo nám dělalo vítr a kdyby vyhrálo, tak nemůžeme říct půl slova. Jsem rád, že se to nakonec jednou otočilo zas pro nás. Elsha fskt krásně, i cristante parádní gol. Jinak nás držel gólman a zaplatpambu za to, jak psal jeden člověk na italským fóru, už jsem skoro zapomněl, že je dovoleno ve fotbale chytat

Odesláno z mého SM-A750FN pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
23,707


:lol:
 

scr

Příspěvků
1,696
Byly to nervy , ale super vysledek. Takovy zacatek sezóny jsme potřebovali Skoda těch nepromenenych sanci. A měli jsme i stesticko. Sassuolo nebyl rozhodne horším soupeřem. Rui skvelej vykon hodně podržel


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
6,243
Remízovej zápas, jak už tu někdo psal, výhru zasloužili oba. Dominovaly útoky, šance, obrany žádná sláva, dobře se na to koukalo. V závěru člověk nevěděl, jestli byla lepší Faraonova střela nebo Žozého oslavy.
Vedem ligu.

daje!!!
 
Příspěvků
2,338
IL PRINCIPINO (Richie) napsal:
Remízovej zápas, jak už tu někdo psal, výhru zasloužili oba. Dominovaly útoky, šance, obrany žádná sláva, dobře se na to koukalo. V závěru člověk nevěděl, jestli byla lepší Faraonova střela nebo Žozého oslavy.
Vedem ligu.

daje!!!

Jako mě z toho mrazilo, jak Mourek běžel slavit za hráčema. :) Fakt paráda, ty emoce jsou prostě koření fotbalu. :)
 
Příspěvků
908
Romumuls is back ,caute :lol: :sala: od piatku som bol v kuse naliaty,tak som az dnes pozrel cely zaznam.Mohli sme kludne aj prehrat,šašuolo sa na nas neskutocne vyhecovalo.Pre nezaujateho divaka to musela byt vcera "podivana" a ten gol v 91 minute a emocie,tak to bolo brutalne....lovim v dlhej dlhej pameti,kedy sa hraci takto tesili,ako keby sme vyhrali LM,a JOSE? :joooo: :joooo: :joooo: :joooo: takehoto trenera Rim potreboval,ten tim si veril do uplneho konca ze moze vyhrat.nepochybujem o tom ze JOSE je trenerska legenda a velky psycholog.Na Konferencnu ligu sa vysrat,podme tento super zaciatok do novej sezony natiahnut aspon do Vianoc !!! DAJE ROMAAA DAJEEEEE :roma: :danko: :danko: :sala: :sala: :sala: :sala: :sala: :sala:
 
Top