3.kolo ROMA - Milan

Příspěvků
2,304
Mám doma 4 kámoše a nechápou,říkám jim to je Řím 😁za střelu na bránu je akce Decak 😁nic než vyzrat člověk ubtoho nemůže
 
Příspěvků
2,399
Banda tupých idiotů, kteří si neváží toho vlka znaku. Je mi zle a mám zkažený pátek.

Mourek už toho dokázal hodně, díky němu je 🏆, ale je na čase jit o dům dál ...
 
Příspěvků
1,521
Proč Spinazzola nehrál od začátku a Celik ano? Spina od příchodu výborný.

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk
Já tohle stavění těch krajů jsem nikdy nepochopil, hlavně teda to, proč zase seděl Karsdorp, který aspoň od začátku ligy sbíral minuty a dokonce i v přípravě hrál na svým postu, kdežto Celik... Nechápu prostě.

Nejhorší je, jak se bude z AC dělat nějaká nezastavitelná mašina hlavně z Leaa, kterej mi přišel úplně nudnej. Oba góly jsme jim darovali. To nic nemění na tom, že my nevíme co hrát a patříme do Serie B s tímhle.
 
Příspěvků
6,402
Já tohle stavění těch krajů jsem nikdy nepochopil, hlavně teda to, proč zase seděl Karsdorp, který aspoň od začátku ligy sbíral minuty a dokonce i v přípravě hrál na svým postu, kdežto Celik... Nechápu prostě.

Nejhorší je, jak se bude z AC dělat nějaká nezastavitelná mašina hlavně z Leaa, kterej mi přišel úplně nudnej. Oba góly jsme jim darovali. To nic nemění na tom, že my nevíme co hrát a patříme do Serie B s tímhle.
Kars je nejlepší z těch tří RB a stejně nehraje
 
Příspěvků
6,397
Ti halfbeci jsou divní, resp. jejich (ne)stavění, ano. Ale jinak půjdu proti proudu. Většina posil přišla doslova jednotky dní před sezónou nebo dokonce během ní. Čas se sehrát (Paredes, Sanches, Azmoun, Lukaku) = nula. K tomu hnedle 6, 7 zraněných. Neříkám tím, že to nestojí za vyližprdel, ale čas si staff ještě zaslouží. Když to takhle bude vypadat ještě za měsíc-dva, pak samozřejmě arrivederci.

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk
 
Příspěvků
1,332
Ti halfbeci jsou divní, resp. jejich (ne)stavění, ano. Ale jinak půjdu proti proudu. Většina posil přišla doslova jednotky dní před sezónou nebo dokonce během ní. Čas se sehrát (Paredes, Sanches, Azmoun, Lukaku) = nula. K tomu hnedle 6, 7 zraněných. Neříkám tím, že to nestojí za vyližprdel, ale čas si staff ještě zaslouží. Když to takhle bude vypadat ještě za měsíc-dva, pak samozřejmě arrivederci.

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk
Ako hovorieval váš známy kuchár: vymluvy vymluvy...
 
Příspěvků
2,819
Kdyby ten fotbal takhle nevypadal celou minulou sezonu, tak bych to i bral, jenze tam ty hraci vypadaj, jako kdyby prisli pred tejdnem vsichni
 
Příspěvků
2,304
Tak jsem se probral z kómatu a můžu jen napsat škoda že si ten zápas pamatuju 😁 no byl to hnus a nejhorší je že nám ani repre pauza nepomůžu protože bude hrát pořád to svoje.Kdyby to aspoň změnil jinak postavil tak bych to bral ale on si pojede beton proti všem
 
Příspěvků
1,521
Tak jsem se probral z kómatu a můžu jen napsat škoda že si ten zápas pamatuju 😁 no byl to hnus a nejhorší je že nám ani repre pauza nepomůžu protože bude hrát pořád to svoje.Kdyby to aspoň změnil jinak postavil tak bych to bral ale on si pojede beton proti všem
Takový, když doma před vyprodaným staďákem prohráváš a máš držení míče pořád 30%. Tam šlo jasně vidět, že ti hráči absolutně nevědí co mají dělat, kde mají stát...Jasně, oni pak hráli o desíti, ale šlo vidět, že s rádoby hurá stylem (prostě bez stylu jako hraje třeba Sassuolo) jsme schopní bít a skřípnout kohokoliv. Ten kádr za mě není špatný. Je to jen každý zápas prokauč. Nic víc. Za posledních 11 ligových zápasů jedna výhra? Super bilance. Tohle je snad první repre pauza, na kterou se těším. Samozřejmě imbecil zase pičoval na rozhodčí. Klasika.
 
Příspěvků
1,521

Jinak tohle je nejhorší vstup do sezóny od roku 1995. Tenkrát tým vedl Carlo Mazzone a po třech úvodních kolech také na kontě jeden bod. Řím remizoval se Sampdorií 1:1, dále porážky s Atalantou 0:1 a s AC Milán 1:2.
 
Příspěvků
23,975
Zůstat s mouem znamená možná nemít hvězdnou sezónu, ale pravděpodobně ani zcela strašnou. Vyměnit ho teď podle mě znamená skoro jistě mít sezónu zcela strašnou.

Odesláno z mého SM-A325F pomocí Tapatalk
 
Příspěvků
3,650
Koho na trenéra, kdyby skončil Mou?

Conte by tu kabinu probral. A hrace do systemu taky ma. Ale nechci ho, nelibi se mi, jak neustale vsechno kritizuje, neni spokojenej s posilama a nakonec se se vsema rozhada. Koho mi to jen pripomina…

Zidane je furt volnej? Libil by se mi od leta De Zerbi, v Brightonu dela skvelou praci. A s Pintovou filozofii by si mohl sednout. Ale vyplatit ho z Brightonu asi nebude levny. Palladino z Monzy ma docela talent mi prijde.
 
Příspěvků
6,402
Conte by přišel jen do konce sezony. V létě by zjistil, že mu nedají na posily tolik kolik potřebuje a odešel by. De Zerbi pokud bude hrát vršek v PL tak k nám nepůjde. Ale byl by to sen.
Zizu nevím. Pochybuju že neměl nabídky od Saudu a odmítl. Proč by měl chtít jít do AS?
Conte měl jít k repre a Luciano k nám
 
Příspěvků
1,521
Conteho bych klidně bral, ale nedávalo by mi to smysl. Dan mu tenkrát mával cashem 100 mega na přestupy a i tak to odmítl. Proto přišel tenhle ten a ono se ani nešeptá, že by měl skončit. On prostě nemá v Itálii opozici nebo já nevím. Ale tohle všechno se nám vrátilo jak bumerang i s daní. Nadávalo se na EDF jakej hraje výmaz a byl odvolanej z pozice, která zajišťovala LM nebo ne? Vyřadili jsme s ním Barcelonu v LM a v semifinále nás sejmul rozhodčí. Chtěli jsme víc, nemáme nic. Jo vlastně vítězství v Intertoto. Zatím nic nenasvědčuje tomu, že by se něco mělo měnit a čekají nás těžké chvíle. Dávej bacha jak ho Jindra v Edenu vyškolí a my budeme zas pro smích, jak když jsme v LM dostávali klasicky sedmičku od velkoklubů.
 
Top