29.kolo Turín - ROMA

Příspěvků
3,554
Daje!!!

Musime to zvladnout. Snad Belotak da aspon jeden, pral bych to i Tammymu.
 
Příspěvků
23,906
Belotti by měl hrát, tammymu se nedaří... Daje

Odesláno z mého SM-A325F pomocí Tapatalk
 
Příspěvků
912
obidva milanske timy minus 2 body,cize klasicky stratime aj my ?alebo ich predbehneme ...pevne verim a som presvedceny,ze LM uhrame aj ked to bude boj dokonca....viac ma zaujima EL a vlci su hladny po dalsom finale .FORZA ROMA !!!
 
Příspěvků
1,484
Vypadá to na rozestavění zpět k mrtvé záloze a křídlům. To bude zase plácaná. Rád bych se mýlil. Daje
 
Příspěvků
3,404
Ola pojď! Šoupni tam
obidva milanske timy minus 2 body,cize klasicky stratime aj my ?alebo ich predbehneme ...pevne verim a som presvedceny,ze LM uhrame aj ked to bude boj dokonca....viac ma zaujima EL a vlci su hladny po dalsom finale .FORZA ROMA !!!
I Bergamo doma ztratilo
 
Příspěvků
3,554
Zatím asi takový, jaký jsem čekal. Ale vedeme a vedení jsme v sezoně pustili jen dvakrát (a pokaždý jen za remízu), tak snad to ukopem.
 
Příspěvků
6,336
Pro fanouška pěkného fotbalu je objektivně jednou z největších tragédií, když Mourinhův tým dá v sedmé minutě gól.

U této jediné střely na bránu z penalty zůstalo, oni přidali též jednu, tři body, hotovo, děkujeme.

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk
 
Příspěvků
2,234
Režim Play off mám u konce bylo to kurevsky náročné 😁🤣😁 Snad Kladno vyjebe Ševce za tu prasárnu od Hamrly (nepustil hostující Fans na zápas!!! Zmrd tlustý!!!) ať je příští rok pěkně přivítáme na Lapači 😁 Sorry za hokejovou vložku 😁 teď k Římu zápas jsem viděl v záznamu no žádná krása to nebyla ale obraná pracovala skvělé, další čisté konto a k tomu 3 body paráda 💪😎😉 Karsdorp a Solbakken prý konec do konce sezóny 😔 Smalling prý je domluvený na prodloužení smlouvy na dva roky 💪 snad se zadari v El ve čtvrtek a uhrajeme dobrý výsledek do odvety
 
Příspěvků
2,406
Režim Play off mám u konce bylo to kurevsky náročné 😁🤣😁 Snad Kladno vyjebe Ševce za tu prasárnu od Hamrly (nepustil hostující Fans na zápas!!! Zmrd tlustý!!!) ať je příští rok pěkně přivítáme na Lapači 😁 Sorry za hokejovou vložku 😁 teď k Římu zápas jsem viděl v záznamu no žádná krása to nebyla ale obraná pracovala skvělé, další čisté konto a k tomu 3 body paráda 💪😎😉 Karsdorp a Solbakken prý konec do konce sezóny 😔 Smalling prý je domluvený na prodloužení smlouvy na dva roky 💪 snad se zadari v El ve čtvrtek a uhrajeme dobrý výsledek do odvety
Běž do prdele s hokejem. :mrgreen:
 
Příspěvků
23,906
Režim Play off mám u konce bylo to kurevsky náročné 😁🤣😁 Snad Kladno vyjebe Ševce za tu prasárnu od Hamrly (nepustil hostující Fans na zápas!!! Zmrd tlustý!!!) ať je příští rok pěkně přivítáme na Lapači 😁 Sorry za hokejovou vložku 😁 teď k Římu zápas jsem viděl v záznamu no žádná krása to nebyla ale obraná pracovala skvělé, další čisté konto a k tomu 3 body paráda 💪😎😉 Karsdorp a Solbakken prý konec do konce sezóny 😔 Smalling prý je domluvený na prodloužení smlouvy na dva roky 💪 snad se zadari v El ve čtvrtek a uhrajeme dobrý výsledek do odvety
tohle dát ze záznamu, to seš srdcař :D
 
Příspěvků
2,234
Proto asi už mám dvě operace srdce za sebou 🤣🤣🤣 sledovat a fandit Římu je prostě o zdraví 😁
 
Top