29.kolo ROMA - Sassuolo

Příspěvků
24,048
Nikterak brilantní, o to důležitější body. Gól krasnej, ale jinak jsme spálili zbytečně šancí / akcí... A vzadu při nás stali všichni svatý. Daje
 
Příspěvků
2,355
Zítra napíšu, dneska už jsem vyřízeny 😃 jako dostat se na hotel ze stadionu navíc, když je vyprodané 🤔🤷masakr úplně na PIČU to tam mají ale zlaté tři body
 
Příspěvků
24,048
 
Příspěvků
1,539
Zápas hrozný s dobrým koncem. Teď ale je potřeba naplno bodovat s Lecce, Laziem a Udine. Protože pak to přijde, Napoli, Juve, Bologna, Atalanta... mezitím to AC v EL. To je hodně krutý los. Může to dopadnout tak, že o top 4 přijde Juventus, ale i to, že nás předskočí Atalanta. Ta EL nás strašně ždíme.
 
Příspěvků
214
Zapas teda jak z partesu nebyl ani zdaleka, ale veledulezite 3 body jsme ukopali, coz je nejdulezitejsi 👍
 
Příspěvků
24,048
jak říkal ddr, někdy zápasy vyhraješ parádně, jindy u toho trošku trpíš, ale po týhle sérii zápasů, co byla, bylo včera důležitý a to velmi, urvat ty body

a ty máme

ale líbilo se mi, četl jsem, že o půlce jim dani říkal: klidně ten zápas prohrajme, ale hrajme, nebojte se hrát fotbal - a pět minut na to bum, gól lorenzo
 
Příspěvků
2,355
3 vody spokojený že jsem mohl řvát gól 😃💪 atmosféra vynahradila naštěstí ten fotbal který jsem musel přetrpět 🤦 hlavně v první půli to bylo odchozene jestli v TV to vypadá že vůbec nechápu vyvinout pohyb tak přímo na stadiónu to vypadá, že když jsem šel na metro po zápase tak jsem se více unavil nez naší borci na hřišti, kdo se díval tak ví 😃 Bryan,Rick a Paredes to jsou největší naše brzdy hlavně ti ve středu zálohy to je něco šíleného sledovat na vlastní oči, nechápu jak můžou hrát oba spolu v základu, kdyby hrál jeden tak ještě snad, ale oba to nee!!! Druhá půlka lepší díky za to,měli jsme i štěstí ale taky se mohlo dát na 2:0 a byl klid.Plusy vládnou a za to jsem rád, že jsem si to užil a hlavně za tři body.
 
Top