27.kolo Neapol-ROMA

Příspěvků
6,402
Zápas jsem viděl po hodně dlouhé době, pač mi to kvůli práci vůbec nevychází.
Dobrý první poločas, horší druhý. Za stavu 1:2 jsme si koledovali o vyrovnání. Vůbec nechápu jak jsme tam dali ještě další dva góly, každopádně paráda. Snad zase začneme hrát fotbal a konečně se zvednem.
Alisson neskutečný :core:
Edin dnes výborný
Mám velkou radost, díky kluci.
FORZA ROMA! :Flag:
 
Příspěvků
757
v kontexte vysledkov a vykonov za posledne tri mesiace je tato vyhra mensim futbalovym zazrakom.
Neapol si to pekne odniesla, lebo nam tam dnes voslo vsetko, do coho sme kopli.
ked vyjde takto Dzekovi zapas, tak vyzerame ako silne muzstvo.
myslim, ze Neapolu psychicky nepomohla stastna vyhra juvehnusu proti laziu v 93. minute z jedinej strely na branu, nam naopak ano.
zapas hlavne ukazal, ze kabinu Eusebio nestratil, lebo potiahli prave ti lidri, ktori hrali v poslednej dobe tuzku.

ked od timu nikto nic necaka, tak vieme zahrat paradne, otazkou ale je, ci nieco take dokazeme predviest pod tlakom proti Sachtaru...

DAJE! :lzm:
 
Příspěvků
4,153
Nevidel jsem a ani jsem nevedel, ze se hraje. Juvesracka klasicky obrala Lazio v 93.minute, coz nam hraje do karet, na druhou stranu ja fakt nechci, aby Juve vyhralo dalsi titul.

Snad se to stesti prenese i do zapasu s Doneckem...
 
Příspěvků
2,819
To byl mač
Jsem rád, že sme vyhráli a že dal Edin gola (dva) a předvedl lepší výkon, než ten svůj klasickej alibistickej, i když předvedl pár nepřesností, můžu ho za včerejšek pochválit
Ale že bych z toho zápasu byl nějak nadšenej, to fakt ne
Oni se porazili sami, jak tohle může bejt vedoucí tým Serie A, mi hlava nebere
my sme předvedli náš klasickej výkon z posledních zápasů s tim rozdílem, že nám pomohlo štěstí a Mario Rui, kterej z tý jejich hrozný obrany byl úplně ten nejhorší
ten jejich trident vepředu nefungoval vůbec, přitom Insigne Florenzimu připravil pár krušnejch chvil a Becker měl i tak dost práce

další zápas nebude Fazio a Edin, takže na Šachťar budou čerstvý, ale jesli chceme postoupit, takovejhle výkon stačit nebude
v pátek Turín, kluci budou mít v hlavách zápas s Doněckem....uff
 
Příspěvků
2,434
Tři body naprosto senzační, výkon klasickej, jako poslední zápasy, ale tentokrát jsme měli z prdele kliku. Třeba nás tohle zvedne, třeba...
 
Příspěvků
205
Bohužel jsem neviděl, ale výsledek překvapil, i když na druhou stranu je to tak nějak klasicky Římský, překvapit zvládáme na obě strany, jak pozitivně, tak negativně. Kéžby ten Šachťar dali... :pray:
 
Příspěvků
2,304
Tahle výhra nám může jen pomoct :tlesk: výkon nebyl ideální podržel nás Alisson (v létě ho prodají curaci a přitom mužem mít gólmana na 10 let vyreseneho, ale jak někdo nabídne 50a více tak je to jasné *omg* :grr: :lzm:) to mě na Římu sere, ale co už!!! Dzeko ukázal že góly dávat umí tak jen tak dále 😉klíčový zápas v LM nás čeká tak snad ho zvladnem možná i díky tomu zápasu se rozhodne jestli bude potřeba prodávat nějakého hráče (to je můj názor) tak doufám že kluci budou bojovat a nevyserou se na to. Forza Roma
 
Příspěvků
14,022
[media]https://www.youtube.com/watch?v=oxp-KO7bZUM[/media]
[media]https://www.youtube.com/watch?v=s-bjjrwINng[/media]
 
Top