27.kolo Monza - ROMA

Příspěvků
23,975
taky jsem to vůbec takhle nečekal. monza měla před tím zápasem 3. nejlepší formu v lize po nás a interu (15/12/11 bodů za 5 zápasů). bych nečekal takovej klid a kanonadu. a to ten cristanteho gol po ofsajdu, co by v další zlomek vteřiny už nebyl, to bylo o krok. před tím trestnakem jsem si říkal, kam by to asi měl kopnout, aby to z takový dálky mohl být gól. a on to PŘESNĚ udělal. borec. daje!
 
Příspěvků
1,332
Po tej minulotýždňovej hrôzostrašnej spomienke na Mourinha, sa opäť vrátili k futbalu.
Až na tú veľkú šancu na začiatku to bolo pohodlné víťazstvo.
Toto je Rím ktorý by si zaslúžil zahrať si po rokoch v LM.
 
Příspěvků
6,397
Jak je to jednoduchý, když je tam chuť, elán, vůle, entuziasmus, co? Nadšení. Jsou tam chyby, není to ružový, ale prostě co Dani přišel, máme to v lize 6-0-1 v 7 zápasech při 3 vstřelených gólech na zápas a k tomu postup přes Feyenoord v EL... Úžasný!
 
Příspěvků
23,975
taky jsem na to dneska koukal po očku na livescore a říkal jsem si... no, tak nic.
 
Příspěvků
23,975
bryan má občas hrozný boty, to posunutí si balónu na dlouhou nohu má asi patentovaný


 
Last edited:
Příspěvků
2,434
bryan má občas hrozný boty, to posunutí si balónu na dlouhou nohu má asi patentovaný


Tohle je jak někde v okresu. :)) Nicméně po tom druhým odskočení od nohy byl faulovanej a Dybala z toho dal gól....takže vlatně Áčko. :-D
 
Top