27. kolo Lazio vs. ROMA

Příspěvků
2,779
Na příští zápas bude chybět Ibaněz, Kumbulla i Mancini....nabádá to ke změně systému, ale čuchám Cristanteho na stoperu
 
Příspěvků
908
velmi trpka prehra este k tomu pred repre pauzou,lazio sme minimalne psychicky povzbudili do LM,bude to boj dokonca ...Ibanez "vdaka"aj nabuduce......nenavidim prehrate derby !
 
Příspěvků
2,117
Na livesportu je že Cristante dostal červenou asi potyčka 😁 no mohl by dostat aspoň 3 zápasy vůbec bych se nezlobil ví někdo co se tam dělo??? Na konci zápasu tam nějakou potyčku měl ale přenos pak končil
 
Příspěvků
6,251
Ibanez jasná druhá žlutá, nebylo o čem. Naprosto stupidní, idiotský faul. Pak už nebylo o čem. Ty dvě soutěže při jednom nezvládáme. Liga mistrů se vzdaluje, svým způsobem závidím Laziálům, že z té Evropy vypadli. Zaplať pámbu za reprepauzu, 2 týdny oddychnem, myšleno hráči i my.

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk
 
Last edited:
Příspěvků
3,282
Na livesportu je že Cristante dostal červenou asi potyčka 😁 no mohl by dostat aspoň 3 zápasy vůbec bych se nezlobil ví někdo co se tam dělo??? Na konci zápasu tam nějakou potyčku měl ale přenos pak končil
Přišlo mi to spíš potyčka Marusic Mancini....ale Cristante se tam mezi ně vklínil
 
Příspěvků
2,346
Ibaňezovi odskočí jednoduchá přihrávka metr od nohy a ještě to zkušeně dohraje za jasnou žlutou, když už jednu má...tohle bylo jak z okresu. Ta žlutá byla jasná, Lazio šlo do přečíslení.
Potřebovali jsme neprohrát, musíme to honit zas jinde.
 
Příspěvků
1,413
Při skvělým Ruiovi jsme rozhodně na bod měli. Bohužel Zalewski svou hrubkou si vykompenzoval ten dobrý výkon v EL. Nejvíc mě asi nasral ten záběr na fuckující fanoušky ss, když nám var neuznal gól, samozřejmě oprávněně.
 
Příspěvků
2,117
Tak hlavně už od začátku utkání jsme rezignovali na útočení taktika byla dána BETON !!! Proč ???? Po červené to chápu, ale stáhnout Dybalu a nechat Peleginiho??? To jsme hráli v 9ti to se na mě nezlobte ne vždy taktika hrát beton klapne ale derby takhle hrát 🤷 oni byli rychlejší i důraznější a říkal to komentátor jak souboje prohrávali a to nebyl Ibanez vyloučeny ještě😉 bude těžký boj o 4 místo až do konce to je jasné.Musi hráče prostřídat a ne tam nechávat pořád ty samé borce
 
Příspěvků
39
Viděl jsem až druhý poločas a i z toho jenom asi 2/3, protože mně padal net, takže tu první půlku nemůžu vůbec hodnotit (ani tu redku). Ale jako hrát v našem podání derby v oslabení, to je masakr (a ne v dobrém slova smyslu). Moc sem nechápal to střídání Dybaly za dalšího stopera... Proč to radši nezkusil ve čtyřech vzadu. Úplně sem pak litoval Belottiho, co tam zase musel odmakat.
Škoda toho neuznaného gólu, to byla skoro okamžitá odpověď, a mohlo to byt hned veselejší. Aspoň by to zpražilo ty modré mr_ky na tribunách, které se ukazovaly taky v "pěkném" světle.
A ještě, José by si radši mohl příště odpustit to namistrované rýpání (myslím co vypouštěl po našem postupu v EL a vypadnutí lazia v EKL). Se mu to vrátilo jak bumerang...
No nic, do konce sezóny ještě 11 ligových kol, snad tu LM nějak urveme.
 
Příspěvků
39
A ještě jsem četl, že po zápase se před naší šatnou měli požduchovat Mancini a Romagnoli (který tam prý neměl co dělat), a prý se tam do sebe pustili (bohužel asi jen slovně) José a Lotito...
 
Top