26.kolo ROMA - Turín FC

Příspěvků
24,048
Nemám co hodnotit, koukal jsem na mobilu během dělají x věcí, ale góly krásný a body důležitý. Po tom čtvrtku muselo být těžký sebrat síly, takže super. Daje
 
Příspěvků
2,429
Těžký zápas, fyzicky byli jinde. Druhý poločas z naší strany už lepší jak první. Jdeme dál.

Btw ten mancini hrál pravý křídlo ?!
 
Příspěvků
913
DYBALA !!! jeho vecer, super 3 body po tazkom a dlhom zapase vo stvrtok....uz tam zacina vidiet Danyho rukopis...GRAZIE ROMA !
 
Příspěvků
83
3 body su doma takze parada.
Len sa pytam, kde su nase silne rohove kopy. Pod Mourinom v prvej sezone aj v druhej sa vsetci triasli ked sa kopal roh. Nemohli sme to zabudnut a mame skvelych hlavickarov.
 
Příspěvků
24,048
3 body su doma takze parada.
Len sa pytam, kde su nase silne rohove kopy. Pod Mourinom v prvej sezone aj v druhej sa vsetci triasli ked sa kopal roh. Nemohli sme to zabudnut a mame skvelych hlavickarov.
myslíš ibaneze a smallinga? :D
 
Příspěvků
24,048
 
Last edited:
Příspěvků
2,355
3 body su doma takze parada.
Len sa pytam, kde su nase silne rohove kopy. Pod Mourinom v prvej sezone aj v druhej sa vsetci triasli ked sa kopal roh. Nemohli sme to zabudnut a mame skvelych hlavickarov.
Dneska 0 rohů z toho Gola dát nemůžeš 😁 tož zápas nudný aspoň že za tři body, ale jsem též názoru ať už na tři stopery nehraje však ten Turín byl mnohém lepší, ale máme Dybalu který to dneska zachránil
 
Příspěvků
1,338
Musím trošku dať pre objektivitu aj kritiku. Chápem že ak má tréner svoje preferencie tak chce hrať svoj systém, ale prečo niečo meniť v čase keď to funguje v podstate bez problémov. Dúfam že sa vráti k tomu čo hrali doteraz tento trojobrancovy systém tým hráčom vôbec nesedí. Presne ako to tu niekto predomnou komentoval toto bol taký Mourinhovsky zápas že hrali hovno ale proste Dybala faktor rozhodol. No uvidíme snáď to DDR rozbeha aj pri 3 obrancoch ale radšej by som videl návrat k hre ktorú hrali od začiatku na 4.

Ale samozrejme gratulácia k víťazstvu 👏
 
Last edited:
Příspěvků
6,454
Koukal jsem relive snad do půl 12, tak jsem šel spát bez komentu. Herně tak, jak tu někteří píšou. Mourinhovo rozestavení, Mourinhova hra. Vraťme se ke 4-obráncovému systému, prosím.
Nicméně skvělý Dybala, takže body jsou, dajeee!!!
 
Top