26.kolo ROMA - Turín FC

Příspěvků
3,472
26.2.24
Pondělí
18:30h
Olimpico
NovaSport4
:danko:

Dal bych vydechnout Mancininu Paredesovi
Azmoun Sanches zaklad
Nejsou na tom zas tak spatne,tak nepodcenit
 
Příspěvků
2,304
ROMA (4-3-3): Svilar; Kristensen, Mancini, Huijsen, Angelino; Bove, Cristante, Aouar; Baldanzi, Azmoun, El Shaarawy
K dispozici: Rui Patricio, Ndicka, Smalling, Celik, Spinazzola, Renato Sanches, Pellegrini, Dybala, Lukaku, Zalewski.
De Rossi.
To jsem teď viděl, ale do Pondělí daleko 😁 osobně bych dal Ndicka jinak bych problém s touhle sestavou neměl
 
Příspěvků
3,650
ROMA (4-3-3): Svilar; Kristensen, Mancini, Huijsen, Angelino; Bove, Cristante, Aouar; Baldanzi, Azmoun, El Shaarawy
K dispozici: Rui Patricio, Ndicka, Smalling, Celik, Spinazzola, Renato Sanches, Pellegrini, Dybala, Lukaku, Zalewski.
De Rossi.
To jsem teď viděl, ale do Pondělí daleko 😁 osobně bych dal Ndicka jinak bych problém s touhle sestavou neměl

Taky myslim, ze Evan bude hrat od prvni minuty. A klidne i Aouar.
 
Příspěvků
3,650
Dal bych to takhle:

Svilar - Celik, Mancini, Ndicka, Angelino - Bove, Paredes, Pellegrini - Baldanzi, El Shaarawy - Azmoun.

Daje
 
Příspěvků
3,650
Oficiální:

Svilar - Mancini, Smalling, N'Dicka - Kristensen, Cristante, Paredes, Angeliño - Dybala, Pellegrini - Azmoun

Nelíbí se mi to měnění rozestavení, minule to málem dopadlo špatně, když jsme přešli na 4-2-3-1. Ale snad DDR ví, co dělá. Pustím si to večer relive, až malá Římanka usne.

Daje.
 
Příspěvků
2,304
No snad Dám není hloupý a hned to změní a už to letos nedá!!! Nemá na to hráče bo to jsou mrtvoly bez pohybu
 
Top