25.kolo ROMA - Juventus

Příspěvků
63
Takticky vyspelo sme hrali - len tentoraz sme mali stastie a z dvoch striel na branu nam padol gol. Tri body su doma a teraz regenerovat na europu.
 
Příspěvků
23,707
 
Příspěvků
1,409
Rui měl ty tyče dobře postavený. Ještě, že Danilo je dřevák. V těch posledních vzeřinách to bylo o infarkt, když se napřahoval k tý střele. Jinak ten rozdíl mezi Rikem a Zalewskim je prostě mega. Zalewski tam v tomhle stavu nemá co dělat. Když už, má to být alternativa za Spinu. Na pravo už je Rik a Zeki. Nevím, co pořád Zalewskiho obhajují. Dozadu je to mega hořák. Ale co, 3 body doma. Za nedlouho derby, ac. To bude kurva těžké. Dopředu slabota, ale jinak si Juve dost vylámalo zuby. My hráli hovno, ale oni dvě.
 
Příspěvků
2,338
Gól Mancini, asistence Cristante, výhra 1:0...tohle mi někdo napsat před zápasem, tak si klepu na čelo. Hráč zápasu Patricio.
Moise Kean luxusní střídání...89. na plac, 90. červená.
Výhra super, dál bojujeme o LM.
 
Last edited:
Příspěvků
39
Výsledek luxus - porazit Juve 😀, kdo by to čekal... (i když mě naladilo odpoledne výhrou Slovácko, tak jsem doufal, že to dopadne i večer). A že rozhodne zrovna Mancini 🤪
Nemůžu hodnotit hru, bohužel jsem neviděl, jenom po očku jsem sledoval livesport - a z těch popisů mi přišlo, že to vypadalo tak nějak všelijak, resp. typicky na Josého.
 
Příspěvků
23,707
Mou měl kliku, ty tyče kdyby padly dovnitř... Ale to je furt, jednou to lepí, pak zas ne. A včera to lepilo a mourinho si zaslouží potlesk za to, jak to poskladal. Šel si pro facku a nedostal ji. Oni i díky tomu nehráli nic extra, i když šance tam pořád byly, hlavně ten rabiot byla klika. Ale zas někdy ti ten gólman zachytat musí. Krasnej pondělek.
 
Příspěvků
23,707
Karsdorp měl včera dobrý věci, fyzicky silnej, odebírání míče, táhnutí brejků, ale vepředu to pak vyřešil strašně. Chápu, že má za sebou 50m sprint, ale tohle nebylo únavou, běžel prostě špatným směrem a když už byl tam, kde byl, měl to řešit jinak, líp. Ale suma sumárum včera ok, není to holt cafu. Spina naopak na druhý straně v první půli mohl jít až do brány a bál se. Tam být Marcelo, da gola a nikdo se tomu nediví.
 
Příspěvků
39
Karsdorp měl včera dobrý věci, fyzicky silnej, odebírání míče, táhnutí brejků, ale vepředu to pak vyřešil strašně. Chápu, že má za sebou 50m sprint, ale tohle nebylo únavou, běžel prostě špatným směrem a když už byl tam, kde byl, měl to řešit jinak, líp. Ale suma sumárum včera ok, není to holt cafu. Spina naopak na druhý straně v první půli mohl jít až do brány a bál se. Tam být Marcelo, da gola a nikdo se tomu nediví.
Já si myslím, že Karsdorp je pořád to nejlepší, co může na tu pravou stranu postavit a nechápu, proč tam musí hrát Zalewski (pomalu dopadne jak Florenzi, s kterým lepili všechny možné díry).
A doteď nerozumím tomu, proč byl vyřazený z týmu - kvůli jednomu "nepovedenému" zápasu. Tam jsou jiní adepti, co by si to kolikrát zasloužili...
Ten toho naběhá na té pravé straně, hodně se nabízí (kolikrát mě až štve, že je úplně volný, máchá tam rukama a nikdo mu nepřihraje, radši to otočí doleva, kde je to přehuštěné....). Samozřejmě ne vždycky tu finální část vyřeší ideálně, ale u něj cením právě tu snahu tlačit se dopředu a podporovat útočné akce. A že se občas nestíhá úplně vracet, od toho tam má za sebou 3 (slovy tři) stopery a 2 defenzivní záložníky...
 
Příspěvků
6,243
Zas to dokázal! :pipp::pipp::pipp:

Podle mě teď zvládne i tu EL a pak rupnem v Šášuolu.

Karsdorpa bych stavěl taky. Zalewski je tam slabučký, o Celikovi nemluvě.
 
Příspěvků
1,409
Zas to dokázal! :pipp::pipp::pipp:

Podle mě teď zvládne i tu EL a pak rupnem v Šášuolu.

Karsdorpa bych stavěl taky. Zalewski je tam slabučký, o Celikovi nemluvě.
Taky mám takový blbý tušení. San Sebastian je na tom dost podobně. Hrajou o LM, ale dokáže prohrát s pomalu sestupující Valencií. Pak nás zfoukne Berardi.
 
Příspěvků
23,707
Já mám na karsdorpa trošku alergii, a to právě kvůli tý jeho nefotbalovosti, kterou jsem viděl i včera, vykompenzovanou nasazením a platností dozadu. Mou to podle mě ma naopak, dělá mu mezeru dozadu. Plus si myslím, že to bylo osobní/takovyho rázu, co my nevidíme (chování mimo hřiště) a pro to vyřazení bylo to tehdejší utkání jen třešničkou na dortu.
 
Top