24. kolo, Roma-Benevento

Příspěvků
6,397
jj, vzal balon, dal ho Defrelovi, ať konečně dá ten gól, jehož absence ho tolik svazuje
hezký gesto, potěšilo
první půle děsná, druhá lepší, především díky jednomu výkonu - vítězství jde za Cengizem

daje
:daje: :daje: :daje:
 
Příspěvků
3,650
Dneska skvěle Cengiz a Alisson, Perotti se snažil a Strootman chvílema taky. Vzadu ale hodně nejistý. Jak je tam Džeko, Defrel, Schick a další útočníci, už je v tom zmatek. Hlavně doufám, že to mužstvo nakopne a předvedou se proti Udinese, to vážně nehraje špatně.
 
Příspěvků
912
Sushi napsal:


ole!...... :tlesk: :daje: :daje: cengiz ukazuje co je v nom,strasne mu to prajem...pekne gesto dzeka,ze nechal defrelovi penaltu,psychicky mu to pomoze a pojde aj on hore.
 
Příspěvků
757
po Defrelovom prichode sme dali 4 goly za 36 minut a nasli prave kridlo :Ok:

Perotti patri nalavo ku Kolarovovi, Faraon tiez, tak nech si tam podelia minuty ako predtym.

Florenzi - Cengiz na tej pravej strane moze byt do buducna celkom sranda...

Forza Roma!
 
Příspěvků
4,153
Dalsi strasne dulezity vitezstvi, ktery by mohlo znamenat, ze EDF definitivne dokazal otocit kormidlo a vyvest nasi barku ze sracek. Dali jsme pomalu vic golu, nez za cele 2 predesle mesice dohromady, trefili se ti, kteri se meli trefit a Under a timto zapasem, doufam, definitivne ziska na sebevedomi a spolecne s Dzekem nasi ofenzivu potahne a alespon trochu nahradi Salaha. Benevento bych nesnizoval, byli jsme v dvoumesicni krizi a po polocase to nevypadalo moc dobre.
 
Příspěvků
1,332
Agostino napsal:
po Defrelovom prichode sme dali 4 goly za 36 minut a nasli prave kridlo :Ok:

Perotti patri nalavo ku Kolarovovi, Faraon tiez, tak nech si tam podelia minuty ako predtym.

Florenzi - Cengiz na tej pravej strane moze byt do buducna celkom sranda...

Forza Roma!

Nemam pocit žeby mal v tom Defrel nejaku extra zasluhu.

Cengiz prekvapil ale je to mužstvo ktore ma najhoršiu obranu. Ešte by som nekričal hop kym to neukaže aj proti niekomu kto mu neda tolko priestoru ako hrači Beneventa.
 
Příspěvků
757
zasluhu ma aj Defrel, ale najma Eusebio, ktory konecne vybornym striedanim vyriesil zapas...

a konecne sme dali gol zo standardky!
 
Top