23. kolo, Verona-Roma

Příspěvků
4,153
Nevidel jsem to cely, zapas jsem zapnul tesne pote, co dal Under gol a po polocase jsem musel odejit a sledoval to tu a tam na mobilu a pak zase az poslednich par minut, ale hlavni rozdil mi prisel v tom, ze Radja byl v tomto rozestaveni zpet ve hre a byl tim rozdilovym faktorem. Prvni polocas jsme hrali po dlouhe dobe dobre a vytvareli si sance, tato vyhra muze byt jednim z klicovym bodu sezony, protoze pokud by Verona nedejboze srovnala, tak uz se z ty deky asi nevyhrabeme.

BTW muze mi nekdo vysvetlit, proc se po prvni vyhre v kalendarnim roce ZASE resit Dzeko? OMG... :roll:

Po tomto zapase bych tam nasadil rozhodne pokudmozno to samy co dnes a jsem si jistej, ze to samy udela i EDF. Defrel ani Schick si zatim rozhodne nezaslouzi vystrnadit Dzeka ze zakladu. Ten Defreluv unik na konci byla prvni dobra vec, kterou v nasem dresu udelal, ale to mi prijde jaksi malo. O Schickovi se vubec nema cenu bavit.
 
Příspěvků
3,650
90210 napsal:
Nevidel jsem to cely, zapas jsem zapnul tesne pote, co dal Under gol a po polocase jsem musel odejit a sledoval to tu a tam na mobilu a pak zase az poslednich par minut, ale hlavni rozdil mi prisel v tom, ze Radja byl v tomto rozestaveni zpet ve hre a byl tim rozdilovym faktorem. Prvni polocas jsme hrali po dlouhe dobe dobre a vytvareli si sance, tato vyhra muze byt jednim z klicovym bodu sezony, protoze pokud by Verona nedejboze srovnala, tak uz se z ty deky asi nevyhrabeme.

BTW muze mi nekdo vysvetlit, proc se po prvni vyhre v kalendarnim roce ZASE resit Dzeko? OMG... :roll:

Po tomto zapase bych tam nasadil rozhodne pokudmozno to samy co dnes a jsem si jistej, ze to samy udela i EDF. Defrel ani Schick si zatim rozhodne nezaslouzi vystrnadit Dzeka ze zakladu. Ten Defreluv unik na konci byla prvni dobra vec, kterou v nasem dresu udelal, ale to mi prijde jaksi malo. O Schickovi se vubec nema cenu bavit.


To bude asi problém, protože Nainggolan ani Pellegrini příště nastopit nemůžou. A jak koukám na Benevento teď, tak Neapol v plný síle s ním má občas problémy...
 
Příspěvků
757
prvy polcas bol z nasej strany vyborny, hrali sme na dva-tri dotyky, rychlo, priamociaro.
Dzeko dominoval v osobnych subojoch a mal som pocit, ze ich to s Radjom takto blizsie seba bavilo oboch omnoho viac.

aj do druheho polcasu sme podla mna nastupili koncentrovane, no poznacil ho nekompetentny rozhodca, ktory uz pred tou cervenou zapas nezvladal, piskol tam v nas prospech par nezmyslov, vylucil ich trenera, a tak pri tom Pellegriniho oranzovom zakroku kompenzoval a udobroval si publikum.

to, ze sme to potom zvladli uhrat za tri body, je velmi prijemnym prekvapenim a spolu s hernym prejavom do cervenej karty to naznacuje, ze muzstvo zije.
ak by sa nam vyhli zranenia a dajboze prispeli nejak zmysluplne k sezone aj Sik s Defrelom, tak to este moze byt pozitivna sezona...

tato vyhra ma vacsiu cenu ako tri body a snad bude opakom toho, cim bola po inej cervenej remiza v Janove.
 
Příspěvků
9,059
červená Pellegrinimu úplne jasná, šiel tam jak typický rímsky odchovanec, loptu nechcel hrať ani náhodou.
 
Příspěvků
23,975
Vážení, dne 8.2.2018 od cca 22:00 hodin bude na fóru probíhat pokus o update současné verze na novější, fórum tedy bude po nezbytnou dobu nedostupné.

Když říkám pokus, věc se má tak, že Skeči si věc nastudoval a pokusí se ji uvést do praxe. Jak víte, děláme to tu trošku na koleni a svépomocí. V případě neúspěchu to zkusíme jindy :mrgreen:

Díky Skečimu za věnovaný čas a Vám díky za pochopení.

Forza Roma

 
Top