23.kolo ROMA - Cagliari

Příspěvků
2,304
Chválím jsem spokojený 💪 výkon který chci vidět, nějaká ta mezera v bránění je, ale jsou tam kombinační akce které jsme dlouhé měsíce neviděli😈 teď by mohl udělat aspoň tři střídání dát tam mladé, prošetřit Dybalu,Paredese a Pellegriniho ne dnes z důvodu jak hrají, ale kvůli odpočinku a taky jejich fyzické kondici 😉
 
Příspěvků
3,650
Libi se mi kapitan a Paredes. Stahl bych je ale oba stejne jako Karsdorpa s Dybalou a Lukakem. Misto nich Sanches, Aouar, Bove, Kristensen a Costa.
 
Příspěvků
3,650
Mimochodem, v Cagliari se mi dlouhodobe libi Nandez, toho bych si u nas umel predstavit. Takovej dynamickej, rychlej zaloznik, dokaze plno uderu schytat i rozdat, ma vybornou techniku.
 
Příspěvků
2,819
Jako, bylo to jen Cagliari, ale s Mourkem bysme hráli zanďoura i proti nim, takhle mě po dlouhý době zase bavil fotbal.
3 zápasy, 9 bodů, daje Danielino
 
Příspěvků
1,332
Zábavný zápas konečne má človek aj radosť z toho fandenia.
Samozrejme si nebudeme dávať ružové okuliare a treba si priznať že to boli najslabší súperi.
Ale zase netreba tieto tri víťazstvá ani úplne degradovať keďže Mourinho prehral s Hellasom a so Salernitanou remizoval čiže až také samozrejmé tie víťazstvá nie sú.
 
Příspěvků
3,650
příští kolo první velkej test
daje

Ja myslim, ze test byl uz Salernitana. Cert vem jejich postaveni v tabulce, ale to je tym, kde si - specialne u nej doma - vylamalo zuby uz nekolik tymu z prvni desitky. Takze tohle byl takovej prvni vetsi test.
 
Příspěvků
3,650
Ja jsem dnes maximalne spokojenej. Po hodne dlouhy dobe me ten fotbal fakt bavil. Jen tak dal!
 
Top