22. kolo US Lecce - AS Řím

Příspěvků
3,404
Mourinho po zápase řekl ,že jsme neztratili dva body ,ale že máme o bod víc než včera ....veselme se radujme se
 
Příspěvků
23,906
podle mě zrovna ten včerejšek nebyla ta největší hrůza. ano, přišli jsme o body, ale aspoň to lazio ruplo, takže oproti nim jsme bod udělali a jsme tam bodově tři nastejno. ale body stranou, viděl jsem teda tak 70% zápasu, ale přinejmenším jsme si něco vytvořili a vyhrát mohli, holt je podržel brankář. mimochodem, v lecce to letos neměl snadný nikdo.
 
Příspěvků
2,234
Tak šance jsme měli jen v 1 půli a to se dávat mělo o tom žádná, ale v 2 půli nic a to že nechtěl udělat změny a trochu to oživit je smutné!!! Dávat tam borce zápas co zápas na 5 minut je spíš pro ně deprimující než nějak motivující.A náš fotbal to netřeba komentovat a mimochodem viděl jsem i večer Bergamo a to byla jiná Liga jak hráli 😉
 
Příspěvků
71
Moj nazor je , ze karsdorp nam neskutocne chyba na pravej strane. To ze on nehra je pre nas najvacsia strata. A po odchode Zaniola sme bez hracov na pravo, kedze Dybala sa pohybuje v priestore pod utocnikom a Pelegrini posledne zapasy nikto nevie lde sa pohybuje.
striedania v 85 minute su strasne. Aspon v 70 ked to nejde tak treba prestriedat.

inak vsimli ste si , ze led lecce utocilo tak namiesto 2 defenzivnych zaloznikov …. Sme mali o 2 obrancov naviac 😂
 
Příspěvků
6,336
Ach jo. Já to viděl jen na mobilu na jedno oko, ale přišlo mi, že z jejich pohledu typická Itálie. My s mizerným Pellegrinim a dokopaným Dybalou jsme se nezmohli na víc. Jim hodně pomáhá Umtiti, kterej, když je zdravej, strčí do kapsy Ibaneza i s Mancinim dohromady.
Btw. souhlasím s tím Karsdorpem. Je lepší než Celik a Zalewski patří doleva, když už. Gini pomalu do základu, vlevo Zalewski/Spina a ElSha na podhrot vedle Dybaly. Pelle aktuálně jasná lavka. S Tammym to vidím jako Sushi. Gólově mu to zas nelepilo, ale hraje teď dobře. Letos už mu cosi i spadlo, zvedá se, věřím mu.

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk
 
Příspěvků
361
Škoda neproměněných šancí. To jsou pak rozdílové body na konci sezóny.

Koukám, že fórko ještě funguje a jsou tu ty stejní borci... :)
 
Příspěvků
23,906
Nazdar! To bude asi až do smrti, když v tom pokračujem i s děckama.

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk
Míša už pobíhá s věcma AS, samozřejmě je to hlavně mně pro radost, jemu je to fuk. Ale říkám si, neměl by jednodušší fandit normálně jako většina lidí jednomu z týmů, co není spolek psychopatů? Já nevím, nějakej manchester, real madrid, bayern... :lol:
 
Příspěvků
361
Míša už pobíhá s věcma AS, samozřejmě je to hlavně mně pro radost, jemu je to fuk. Ale říkám si, neměl by jednodušší fandit normálně jako většina lidí jednomu z týmů, co není spolek psychopatů? Já nevím, nějakej manchester, real madrid, bayern... :lol:
Můžeš jim fandit, ale tam si neužiješ tolik srandy jako s Římem :-D.
 
Příspěvků
6,336
Míša už pobíhá s věcma AS, samozřejmě je to hlavně mně pro radost, jemu je to fuk. Ale říkám si, neměl by jednodušší fandit normálně jako většina lidí jednomu z týmů, co není spolek psychopatů? Já nevím, nějakej manchester, real madrid, bayern... :lol:
Jsme trochu masochisti, no...
 
Příspěvků
3,404
Já bych nechtěl fandit takovým týmům jako jsou tu vypsány ...přesně jak říkáte ...fans si už neváží nějakých úspěchu atd
My jsme si vybrali tým...kde musíš dávat velkou lásku,trpělivost a taky trochu zdraví
A jak přijde nějaký velký zápas a nedejbože pohár,tak to vypadá jak v Buenos Aires po MS...já jsem po Tiraně běhal v noci po městě v dresu,trenkách a nazouvakách,ale napamatuji si to
Manželka a děti ví,že to lepší nebude 😄
Forza Roma 🟨🟥🇮🇹👊IMG_20230220_224609.jpg
 
Příspěvků
6,336
Já bych nechtěl fandit takovým týmům jako jsou tu vypsány ...přesně jak říkáte ...fans si už neváží nějakých úspěchu atd
My jsme si vybrali tým...kde musíš dávat velkou lásku,trpělivost a taky trochu zdraví
A jak přijde nějaký velký zápas a nedejbože pohár,tak to vypadá jak v Buenos Aires po MS...já jsem po Tiraně běhal v noci po městě v dresu,trenkách a nazouvakách,ale napamatuji si to
Manželka a děti ví,že to lepší nebude 😄
Forza Roma 🟨🟥🇮🇹👊View attachment 558
Je to tak. Jinak koukám, že já se svými třemi dresy, dvěma triky, body a trikem pro děti, samolepkama na autě, přívěskem na klíčích a v autě a plackou na báglu jsem ještě docela normální. Tetování teprv plánuju. :D
 
Top