22.kolo Salernitana - ROMA

Příspěvků
3,520
29.1.24
Pondeli
20:45h
NovaSport4
piska Di Bello
:danko:

Nesnasim pondelni utkani a za tyden znova
Maji 4 prohry v rade a naposledy doma i s Janovem,takze doufam v prodlouzeni serie
Kumbulla nevim jestli bude
Chtelo by to tam narvat ke konci toho Costu
 
Last edited:
Příspěvků
3,698
A Fiorentina prohrála s Interem, takže ji můžem při výhře předskočit.
 

scr

Příspěvků
1,773
A Fiorentina prohrála s Interem, takže ji můžem při výhře předskočit.

Mají 21 zapasu stejne jako my o dva body tedy vic a dva lehke zápasy před sebou


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
2,827
Celkově ta naše trojka vepředu je dost meh....Fascinuje mě, jak ty hráči nejsou schopný aspoň zkusit jít jeden na jednoho, hledat přihrávkou i někoho jinýho, než hráče u lajny (od kterýho to pak stejně jde zpátky), nebo vystřelit zpoza vápna
 
Příspěvků
2,355
Nevím jestli být vulgární nebo ne, ale oni si dělají prdel!!!Proti poslednímu týmu nevystřelil na bránu, já už i začínám věřit že je to v hráčich takového kapitána jako máme my nemá nikdo!!! Hraje hovno válí se po hřišti 5 minut když je to 0:0, primak kopne do piči, a skluz téměř na červenou.Hoši z toho bolí oči, nejhorší že to ti hráči mají u prdele.Musi střídat a hned!!! Danielovi fandím snad je v kabině proliska tohle je strašná ostuda
 
Příspěvků
2,355
No ještě že tak a Dyba to dál 💪 teď Patricio přilepený na čáře to musí gólman mít, další věc Rick nejde ani do souboje
 
Příspěvků
2,429
Nevím jestli být vulgární nebo ne, ale oni si dělají prdel!!!Proti poslednímu týmu nevystřelil na bránu, já už i začínám věřit že je to v hráčich takového kapitána jako máme my nemá nikdo!!! Hraje hovno válí se po hřišti 5 minut když je to 0:0, primak kopne do piči, a skluz téměř na červenou.Hoši z toho bolí oči, nejhorší že to ti hráči mají u prdele.Musi střídat a hned!!! Danielovi fandím snad je v kabině proliska tohle je strašná ostuda

😄😄
 
Příspěvků
3,698
Dal bych tam Costu misto Dybaly, Belottiho misto Lukaka, Aouara misto Pellegriniho a Celika misto Karsdorpa (ten se mi dneska moc nelibi)
 
Příspěvků
3,698
sakra. to zas budou nervy. Tak blby braneni ve stredu, Rick se na to taky vykaslal.
 
Top