21.kolo ROMA - Verona

Příspěvků
1,338
Určite je dôležité že DDR začal víťazstvom aj keď proti Verone by to malo byť jasné, na druhú stranu v prvom vzájomnom zápase vyhrala Verona.

Ako ukazal druhý polčas, Najťažšia úloha či už pre DDR alebo iného trénera v budúcej sezóne bude dostať hráčom z hláv tu zautomatizovanu reakciu že akonáhle ich super zatlačí a prestane sa im dariť držať na lopte tak sa stiahnu do toho pasívneho betónu ktorý majú zažity a doteraz ho museli robiť.

Každopádne ta snaha hrať konečne futbal tam je viditeľná. Po dva a pol roku sme videli Ofenzívne záležitosťi ktoré boli " zakázané". Či už tie rýchle kolmé prihrávky, nábehy krídel a vlastne celkovo voľnejší pohyb hráčov to bola radosť vidiet.

Jedno je jasné Mourinho by tento zápas nedotrenoval pretože po odpisakni penalty by určite predviedol jednu z jeho Shakespearovských tragédií a červena jasná 😂

Konečne som si zafandil👏
 
Příspěvků
24,048
Raketovej první poločas na vlně entusiasmu že změny, druhej unavenej, ale srdcem se to tam dokopalo, mnozí pletli nohama
Daje Roma, daje danie'
 
Last edited:
Příspěvků
2,355
První půlka výborná aspoň co se týče snahy útočit a taky okořeněna góly 😉 v 2 jsme viděli co je největší problém a to je fyzička hráčů někteří tam doslova šlapali vodu!!! Měli jít ven no bohužel na střídání měl pak už jen jednu možnost a asi se bál, no naštěstí tři body jsou a jsem v pohodě ikdyz nervy až do konce 🤣 Výhra je to bylo dneska důležité taky mu chybělo 10 chlapu tu zálohu musí točit do budoucna Paredes i Pellegrini v druhé půli zatavení.
 
Příspěvků
6,454
Rui Patricio nám to bohužel zas udělal hezký, ale nebýt toho kiksu, bylo to v klidu. Po nové jedničce jsem volal už v létě, teď je to už, doufám, jasné každýmu. Penalta za mě určitě nebyla.
Tři body, daje Danie'!!!
 
Příspěvků
1,539
Podceňovaná fyzička, takže začít na ní makat a ono se to podá. Jinak ty pomezní, jak nechají akci dojet a ty hráče ždímat energii, přitom vědí v prvním okamžiku, že to budou mávat. To je kundovina posledních let a nevím co je na tom IN jako. Vůbec jsem nepochopil, proč k tomu dochází, jestli je to jako nějaký potvrzení od rozhodčího od videa, že má mávat nebo co. DDR frajer. Klidně si udělám čas na ten přáteláček za 4 dny.
 
Příspěvků
3,698
Podceňovaná fyzička, takže začít na ní makat a ono se to podá. Jinak ty pomezní, jak nechají akci dojet a ty hráče ždímat energii, přitom vědí v prvním okamžiku, že to budou mávat. To je kundovina posledních let a nevím co je na tom IN jako. Vůbec jsem nepochopil, proč k tomu dochází, jestli je to jako nějaký potvrzení od rozhodčího od videa, že má mávat nebo co. DDR frajer. Klidně si udělám čas na ten přáteláček za 4 dny.

Zvlast jestli tam bude Mourek na lavicce
 
Příspěvků
6,454
Podceňovaná fyzička, takže začít na ní makat a ono se to podá. Jinak ty pomezní, jak nechají akci dojet a ty hráče ždímat energii, přitom vědí v prvním okamžiku, že to budou mávat. To je kundovina posledních let a nevím co je na tom IN jako. Vůbec jsem nepochopil, proč k tomu dochází, jestli je to jako nějaký potvrzení od rozhodčího od videa, že má mávat nebo co. DDR frajer. Klidně si udělám čas na ten přáteláček za 4 dny.
Oni to nechávají dojet tak řečeno pro jistotu. Kdyby byl gól a video náhodou ukázalo, že ten ofsajd nebyl, gól samozřejmě platí. Když to mávne blbě a foukne se to, potenciální gól ani nemá šanci padnout. Nevýhody samozřejmě jsou, že hráči se taví a co hůř, v tom časovém ofsajdovém vakuu může dojít ke zranění.
 
Příspěvků
24,048
Podceňovaná fyzička, takže začít na ní makat a ono se to podá. Jinak ty pomezní, jak nechají akci dojet a ty hráče ždímat energii, přitom vědí v prvním okamžiku, že to budou mávat. To je kundovina posledních let a nevím co je na tom IN jako. Vůbec jsem nepochopil, proč k tomu dochází, jestli je to jako nějaký potvrzení od rozhodčího od videa, že má mávat nebo co. DDR frajer. Klidně si udělám čas na ten přáteláček za 4 dny.
to je strašná zmrdovina
a to víte, že já nebejvám sprostej
 
Příspěvků
24,048
Oni to nechávají dojet tak řečeno pro jistotu. Kdyby byl gól a video náhodou ukázalo, že ten ofsajd nebyl, gól samozřejmě platí. Když to mávne blbě a foukne se to, potenciální gól ani nemá šanci padnout. Nevýhody samozřejmě jsou, že hráči se taví a co hůř, v tom časovém ofsajdovém vakuu může dojít ke zranění.
na hranici ok, ale třeba ten belotti, to bylo do nebe volající...

navíc ten paradox, tady jsou káknutý říct, co vidí a pak, když o něco jde, tak se na ten var podívat kolikrát vůbec nejdou
 
Příspěvků
3,698
Aouar je zpátky v Římě. Upřímně doufám, že se pod DDR zvedne. Pod Mourkem byl moc svázanej, DDR by mu mohl dát volnost. A v systému 4-3-2-1 by mohl být oporou vedle Boveho a Cristanteho.
 
Top