21.kolo ROMA - Verona

Příspěvků
3,472
Sobota
18hod
NovaSport4
Olimpico
:danko:

moc se k tomu nikdo se zakladanim nema…

tak Dani tfuj tfuj klepu na drevo….barak bude plny…souper na rozjezd by se dal

Tady podle Sky

IMG_7949.jpeg
 
Příspěvků
1,521
Takhle bych si to nějak představoval. I když furt všude čtu 3-4-1-2, že bude Dybala, Lukaku a Belotti. Ale to podle Sky se mi dost líbí. Dokonce i Zalewski v téhle roli a ne jako bek. Tak snad.
 
Příspěvků
2,434
Takhle nějak bych to dal taky. 4231 mám rád a hrát na 3 stopery, když nemám 3 stopery, je idiocie.
Ještě vyměnit Poláka za Faraona a jdem na věc!
Dajeee!!!
Za mě se měl tenhle polák prodat ve chvíli, kdy o něj byl obrovskej zájem. Já mu nevěřím, že nějak výrazně prorazí. Taky jsem radši, když místo něj hrají jiní.
 
Příspěvků
23,975
no, život jde dál
prý to spíš vypadá na tři beky
daje danie'
daje Roma!
 
Příspěvků
3,650
Já teda poslední dobou čtu 4-3-2-1

Patrício - Karsdorp, Huijsen, Llorente, Spinazzola - Bove, Paredes, Pellegrini - Dybala, El Shaarawy - Lukaku.

Tak uvidíme. Zdravej Sanches místo Pellegriniho a je to fajn.
 
Příspěvků
3,650
Nominoval pet hracu Primavery, stopera Golice, levyho beka Oliverase, zalozniky Pisilliho s Paganem a utocnika Costu. Zrovna u Oliverase s Pisillim a Paganem jsem si rikal, ze by se hodili. A je hezky, ze pochvalil na tiskovce zrovna Pisilliho, jednoho z nasich nejvetsich talentu. Daje!
 
Příspěvků
1,521
Ty sestavy zde uvedený se mi suma sumárum líbí. Já věřím, že i ten kapitán se do toho zas dostane. Soupeř na rozjezd si myslím v pohodě. Daje
 
Příspěvků
3,650
Ty sestavy zde uvedený se mi suma sumárum líbí. Já věřím, že i ten kapitán se do toho zas dostane. Soupeř na rozjezd si myslím v pohodě. Daje

Lepsiho asi mit nemohl. Ten je regulerne na odpis. Prodavaj, co ma obe nohy zdravy, protoze klib je pred bankrotem a prezident pred vezenim. Vemte si, ze za poslednich 14 prodali trenerovi 5 hracu (dneska dopoledne Josh Doig do Sassuola, toho jsme k nam jednu dobu chtel) zakladni sestavy!
 
Příspěvků
1,332
Už dlho som sa tak netešil na zápas ako sa teším dnes, keďže Mourinhov antifutbal a jeho " drama queen" chovanie mi to skôr znechutili...
Už len ten pohľad na lavičku bude povzbudzujúci a snáď to bude mať rovnaký efekt aj na hračov a ľudí.
Samozrejme neočakávam zázraky aj keď Veronu by mali poraziť a vrátiť im prehru z prvého zápasu.
 
Top