21. kolo, Inter-Roma

Příspěvků
4,153
Nehrajem dobre, ale vedeme, tzn.davame Interu ochutnat jejich vlastni medicinu. Snad to udrzime, 3 body potrebujeme jako sul.
 
Příspěvků
2,819
Za poslední měsíc-dva zdaleka nejlepší výkon, ale pořád to má mouchy
Icardi nás slušně větrá
Trochu mi vadí, že Faraon hraje tak moc ze strany, víc by se mi líbilo, kdyby hráli s Džekem blíž u sebe
Džeko hlavou asi není úplně v Miláně
 
Příspěvků
4,153
Dzeko vubec nedostava dobry balony, nelibi se mi to, ale nastesti vedeme, byt lepsi nejsme ani nahodou.
 
Příspěvků
6,397
hh, oni hrají, ale výslovné gólovky nemaj, útok mají o dost lepší, Perišič-Icardi-Candreva topí, ale bráníme velmi dobře, Alisson pozičně rovněž skvělý. Ze dvou šancí jsme dali gól, protože Santon a Faraon není prozatímní Schick ani Džeko. Ten už je hlavou v Londýně.
 
Příspěvků
2,304
Hlavně ať to udrzime říkám na rovinu fotbalovost jsem nečekal body potřebujeme takže jak koliv ale ne prohrát
 
Příspěvků
4,153
HugoBoss27 napsal:
Schick>Dzeko

Dzeko je fakt mimo uplne a potrebujeme ho stahnout a dat tam nekoho jinyho, kdo bude lip hrat pro tym, jinak to neudrzime.

Drtej nas neskutecnym zpusobem ted.
 
Příspěvků
6,397
DiFra tam dá peresa místo gersona a jesusa místo shaarawyho, zaleze a bráníme pak jak piče
hluboko hluboko a čekáme na gól
a co se nestane?

su strašně nasranej a budu se moc divit, když nám nedaj druhýho
 
Příspěvků
3,472
Aha...takže žádná změna zmar nad zmar...dobrý bod...by mě zajímalo co na to říká Daniele z výšky
 
Příspěvků
4,153
HugoBoss27 napsal:
Aha...takže žádná změna zmar nad zmar...dobrý bod...by mě zajímalo co na to říká Daniele z výšky

Zmena se cekat moc nedala, kdyz to hrajou ti sami hraci v tom samym systemu.

Dobrej bod, nenechali jsme je utect. Potrebujeme se ale zvednout proti slabsim souperum, kde jsme v poslednich cca 6 zapasech ziskali cca 9 bodu...
 
Příspěvků
2,399
Máme z prdele kliku. Kdyby jsme prohráli 5:1 nemáme se čemu divit. Alisson je pán. :Ok:

Jinak bleju, připomíná mi to éru Garciu, kdy to měli všichni v piči.

Btw : rusáci na streamu si dělají prdel z ŠŠŠŠŠIka :lol: :lol: :lol:
 
Příspěvků
5,934
Di Francesco je najhorsi trener Rima, co si pamatam. Tento herny prejav a reakcie na dianie na ihrisku, to je tak na druhu triedu sever.
 
Příspěvků
6,397
IL PRINCIPINO (Richie) napsal:
DiFra tam dá peresa místo gersona a jesusa místo shaarawyho, zaleze a bráníme pak jak piče
hluboko hluboko a čekáme na gól
a co se nestane?

su strašně nasranej a budu se moc divit, když nám nedaj druhýho

edit: tak druhýho nám naštěstí nedali, ale stojím si za tím, co jsem napsal
není možný takhle debilně od 70. minuty betonovat vedení 1:0
od doby těchhle šílených střídání jsme totálně vypadli ze hry, systém byl cosi mezi 5-4-1, 6-3-1 a 6-4-0, a čekalo se na vyrovnávací gól
úplně jsme rezignovali na hru a jde to za trenérem, zcela bez debat

bod z Interu je samozřejmě dobrý, ale vzhledem k okolnostem je to škoda, do doby těch střídání neměli nic extra, pak začal nevyhnutelný kolotoč

ach jo
 
Příspěvků
757
videl som len druhy polcas, ale Bruno Peres totalne zmenil zapas...
mali sme uz vselijakych borcov na krajoch obrany, ale v pomere cena-vykon suverenne vycnieva.
vyhrat sme si teda ale vobec nezasluzili.
 
Příspěvků
3,650
Remiza zaslouzena, Peres s Jesusem tradicne prusvih a branit jsme prestali prakticky od jejich nastupu. Skoda, Dzeko hlavou jinde, Pellegeini dneska mimo a
Peres s Jesusem zkazili zapas...
 
Příspěvků
23,975
za normálních okolností vlastně docela dobrej výsledek, navíc navzdory celkovýmu vývoji zápasu vlastně smolnej, vzhledem k tomu, kdy až ten gól na 1:1 dali, teď spíš prodlužuje výsledkovou a hední krizi, kterou máme

aspoň na ty body jsme přitom skoro šahali...

dneska nejlepší alisson, jinak jsme toho moc nenakopali
hrozně chybujeme
v presinku, v rozehrávce
tyve a brunettovi už uplně jeblo?
 
Příspěvků
4,153
EDF si stezoval na zraneni. Je fakt, ze DDR nebo Gonalons, kteri by tam za normalnich okolnosti mohli jit, chybeli hodne. Dopadlo to jeste relativne dobre, mame zapas k dobru se Sampdorii, kterej musime zvladnout. Dzeko je nejspis na odchodu a Monchi chce dat zelenou projektu Schick, jede all-in, uvidime co bude.
 
Příspěvků
4,153
Sushi napsal:
tyvole, ta tabulka vypadá úplně šíleně už :zed:

Pokud skoncime mimo TOP 4 my nebo Inter, tak to bude obrovskej propadak pro Monchiho, EDF, Sabu a Spallettiho a nepral bych ho nikomu z nich. No, Sabovi mozna trochu jo, ale Spallettiho odchodu lituju doted.

Umisteni v TOP 4 a ucast v CL si paradoxne nejvic zaslouzi Lazio, uz dlouhodobe obdivuju jakou praci tam Tare odvadi s omezenymi prostredky, ktery ma.

Cernyho Petra drzime my a pokud se nevzpamatujeme pokudmozno uz v pristim zapase, tak to nemusime dohnat.
 
Top