20.kolo ROMA-Atalanta

Příspěvků
5,934
Largo napsal:
Zase bych neposílal EDF úplně do háje. Ve všech jeho angažmá měl dost blbou první sezonu a když ho vedení podrželo, vždycky šel pak s týmem nahoru...

Presne tak! Napriklad ked ho v Sassuole podrzali tym, ze ho vyrazili a najali toho magora z Panathinaikosu, tak potom po navrate zacal hrat zrazu Barcelonu.
 
Příspěvků
23,975
v určitej moment týhle sezóny jsme podle mě hráli fakt dobře, vejška, takový jako naše twin towers

teď jsme jak ground zero
 
Příspěvků
5,934
Sushi napsal:
v určitej moment týhle sezóny jsme podle mě hráli fakt dobře, vejška, takový jako naše twin towers

teď jsme jak ground zero

Kedy?
 
Příspěvků
4,153
danko10 napsal:
Sushi napsal:
v určitej moment týhle sezóny jsme podle mě hráli fakt dobře, vejška, takový jako naše twin towers

teď jsme jak ground zero

Kedy?

Tehdy, kdyz ze zakladni sestavy vypadl Defrel a Schick byl jeste zranenej.
 
Příspěvků
5,934
Ale my sme dobre nehrali. Akurat sa ta vykastrovana nuda prevalila vacsinou v nas prospech. Dobre sme akurat tak branili. Dokonca vyborne.
 
Příspěvků
6,397
Od prosince je to tragédie, ať už před tím "bolo, čo bolo", byly aspoň výsledky. Co s tím?

Podržet ještě Eusebia nebo začít koukat např. zde?

 
Příspěvků
5,934
Vyrazit teraz trenera by bolo asi dost zle. Nebol by to moc presvedcivy signal pre potencialnych uchadzacov o jeho miesto. Ak pristupime na fakt, ze hrame o ligu majstrov, je este cas vela veci zmenit.
 
Příspěvků
23,975
danko10 napsal:
Sushi napsal:
v určitej moment týhle sezóny jsme podle mě hráli fakt dobře, vejška, takový jako naše twin towers

teď jsme jak ground zero

Kedy?

tak nějak od začátku po derby? ne každej zápas, ale hlavně kolem těch chelsea
prohráli jsme zpočátku s interem, což bylo VARování, pak s neapolí, to bylo klasicky na hoovno, malá domu, víme
jinak jsme hráli v klidu, co jsme nepřestříleli, to jsme ubránili, hlavní přednost byla obrana
teď bráníme jak hotentoti a dopředu běháme jak banda retardů, co vypustíš z klece
 
Příspěvků
23,975
IL PRINCIPINO (Richie) napsal:
Od prosince je to tragédie, ať už před tím "bolo, čo bolo", byly aspoň výsledky. Co s tím?

Podržet ještě Eusebia nebo začít koukat např. zde?

kdyby přišel hned on, tak dejme tomu, ale jinak bych difru nevyhazoval
neni možný furt vyhazovat trenéry
 
Příspěvků
4,153
Jj ted je to uz rozdany jednoznacne. Nevim jak je to s predkoly CL, pry tam ted jsou prvni 4 tymy, ale nevim jestli primo. S Laziem a Interem si to rozdame o jedno z tech dvou mist a pokud to nevyjde, tak muzeme sezonu oznacit za absolutni propadak, pokud se tedy nahodou nepovede nejaky zazrak v CL, coz je semifinale a vyse.
 
Top