2. zápas skupiny, BATE-Roma

Příspěvků
2,406
Dival jsem se chvilku na BATE jak hralo o víkendu v Minsku, ten Stassevic nebo jak se jmenuje hral za bate perfektne. Ja bych je rozhodne nepodcenoval. Zase tak jednoznacne bych to neviděl. Přeju pacientovi Gervaisovi gola, zaslouží si to kluk černej ušatej a snad se pak chytne ! :pipp:
 
Příspěvků
2,456
Zacinam bejt alergickej na Iturbeho. Kvuli tomuhle jsem mimimojine nesel dnes na odpoledni. :-(
 
Příspěvků
2,406
Tak kvůli tomuhle jsem zadarmo doma ... Hmmm... Garcia at letí treba do prdele a s sebou vezme israce a pacose gerva. Čekal jsem tezkyho soupeře, ale toto ?? To je válec...
 
Příspěvků
6,417
K tomu prostě nevymyslíš komentář, kdyby ses posral. Pokud nechceš vyplivnout záchvat sebelítosti, nenávisti a milionu sprostých slov. BATE. BATE BORISOV, který naposled porazilo, shodou NÁHOD?, Lille Rudolfa Garcii před půl stoletím.
 
Příspěvků
5,142
Ja si dnes nenecham pokazit naladu. Rudolf to totiz brutalne podcenil. Dlhe lopty na nas platia, Florenzi hori ako fakla. Zaloha o sebe nevie.

Celkovo som sklamany z pressingu, ak sa to tak da nazvat. Je fajn, ze napadame, ale chyba tomu akakolvek suhra, organizovanost. Takto vznika diera medzi utokom, kde napada aj 5 ludi a obranou, kde potom ostavaju 4 ludia proti nabiehajucej druhej formacii Borisova.

Celkovo mam ale dobru naladu, vsak fandim Rimu uz nejaky ten piatok a takato vec ma nerozhodi, vsakze?

Mali sme hrat 4 4 2, toto je zname aj do Senice co tu hrame.
 
Příspěvků
6,417
Tony napsal:
Celkovo mam ale dobru naladu, vsak fandim Rimu uz nejaky ten piatok a takato vec ma nerozhodi, vsakze?

hh, to je vlastně pravda...
jenže toto je ještě o dva levely jinde, než dostat sedmu od United nebo Bayernu; toto je zápas v CL s klubem na úrovni Mladé Boleslavi
 
Příspěvků
5,142
Co ma stve je, ze vysledok stve iba DDRona a pjanica, ktory je zase skvely. I ten iturbe zatne zuby a maka.

Striedanie Vainqier x Falque je inac zase z kategorie snov. To tam mas teraz nie 3, ale 4 kridla :Ok: :Ok:
Zvysok tam je na salam.
 
Top