2.kolo Roma vs Helsinky

Příspěvků
2,224
Pokaždé, když má Matic balón, tak se mi zavírají oči a chce se mi děsně spát. A ten chudák kohout je taky tragicky...
 

scr

Příspěvků
1,702
No nevím proti takovymu tymu a ještě v 10ti to mělo byt už 3:0. Jsme úplně bezzubi a ty Paticky no nevím . Matic ty balony koc nerozdava.. snad druha půle a padne to


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
2,601
masterhunter napsal:
Pokaždé, když má Matic balón, tak se mi zavírají oči a chce se mi děsně spát. A ten chudák kohout je taky tragicky...

Asi koukáme na jinej fotbal :skod:
 
Příspěvků
6,250
Nevěřil bych, že proti Helsinkám o deseti budem mít problém a bez rotujících Dybaly s Abrahamem to nepůjde. Ach jo.

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
3,282
scr napsal:
No nevím proti takovymu tymu a ještě v 10ti to mělo byt už 3:0. Jsme úplně bezzubi a ty Paticky no nevím . Matic ty balony koc nerozdava.. snad druha půle a padne to


Sent from my iPhone using Tapatalk

Mě přišly ty patičky konečně něco zrychleného a překvapujícího a průnikového
 
Příspěvků
2,117
Belotti maká ten je v pohodě, problém je však víme kde :p to se tu řeší pořád bohužel jak neudělá změny ve středu hřiště tak to bude pořád dokola nevím co jiného mu může otevřít oči snad jen prohra a tu nechceme
 
Příspěvků
2,779
Chybí kvalita ve finální fázi, ale jeden gol to zlomý
Mohl by prostřídat zálohu, sice mě dneska nijak nesere, ale i proti deseti tam byla situace, kdy oba naši střeďáci propadli a Iba pak dostal žlutou
 
Příspěvků
2,117
Sláva, ale to nic nezmění na tom že tak hrát v Neděli tak nás rozjebou rychlostí a pohybem, ale rád si založim zápas :mrgreen:
 
Příspěvků
1,413
To je taková sračka to úmyslný pískání offside pozdě. Mezitím, co už to mělo být dávno odpískaný, tak se ti zraní hráč, úplně zbytečně protože ten kokot ten praporek nezvedne, kdy ho zvednout má.
 

scr

Příspěvků
1,702
Dybala super, camara se mi líbil , Belotti maka, zbytek prumer..cristante hroznej, matic neumí nohama..jsem zvedavej na ligu..vypadá to, ze “No dybala, Zaniolo..no body”


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
2,117
Druhá půlka už byla o dost lepší a to neberu že padaly góly ale pořád tomu něco chybí.Osobne přeju strašně Belottimu ať se mu daří mám rád jeho styl :Ok: camara taky naprosto v pohodě měl by více hrát
 
Příspěvků
23,723
Paráda, zapnul jsem to o půlce, hned dva góly a pohodička. Povinný body. Daje.

Odesláno z mého SM-A325F pomocí Tapatalk

 
Top