19.kolo Spezia - ROMA

Příspěvků
3,257
Neděle
22.1.23
18h
stadio Alberto Picco
PremierSport1
:danko:

Tip 0:1
Týmy nad náma zase hrají spolu,tak toho musíme využít
 
Příspěvků
3,397
Klíčový zápas, ostatní soupeři mají mnohem těžší los, je potřeba vyhrát za každou cenu. Asi nebude Pellegrini. Pošetřil bych ho, stejně jako někoho na stoperu.

Patrício - Mancini, Smalling, Kumbulla - Celik, Matić, Bove, Spinazzola - Dybala, Zaniolo - Abraham. A prostřídat, příště Neapol.

Daje!
 
Příspěvků
2,100
Já bych hlavně posetril Smallinga který je v karetním ohrožení na Neapol.Bez něho by nebylo příjemné hrát a to víme že nás čeká i tak super zápas.Myslim ze je více hráčů ohrožených jestli se nepletu (zdroj livesport) Celik,Mancini, Zaniolo a náš nejlepší hráč Cristante (tomu tu žlutou přeju 😁😜😁) vyhrát 1:0 oželim i hnusnou hru hlavně ať jsou 3 body
 
Příspěvků
6,242
Šest večer, z toho budu mět buřt, tak doufám, že ukopem obligátní 1:0 a nebude mě mrzet, že u toho s prďochama večeříme, koupem a tyhlety srandy. Nebo si počkám na relive, až budou spát, no ale, nalejme si čistého vína, stojí to za to? :skod::skod::skod:
 
Příspěvků
2,100
AS Řím - pravděpodobná sestava:
Rui Patrício - Mancini, Kumbulla, Ibañez - Celik, Bove, Matić, Spinazzola - Dybala, El Shaarawy - Abraham
 
Příspěvků
1,408
Mohl by dostat nějakou větší minutáž Solbaken, aby neleštil jen prkno jako Kachnička v Okresním přeboru.
 
Příspěvků
2,100
Klasika az na Bryana v základu spoko (snad tu žlutou dostane) Small měl zůstat na lávce raději a jsem rád za Elshu v základu 💪 pojďme vyhrát
 
Příspěvků
3,397
Cekal jsem vetsi rotaci, kdyz je pred nama Neapol. Aspon Smallinga mohl posetrit. Ale dobry je, ze na silu nehraje Pellegrini, porad na tom neni zdravotne optimalne. Porad vic citim nutnost dotahnout Aouara, protoze krome Dybaly a chvilema Pellegriniho tam neni nikdo kreativni.
 
Příspěvků
3,397
Stephana registruju az ted, vepredu je to desne slaby. A zacinam mit strach o Celika, ten to docela schytava a nahrada neni.
 
Příspěvků
2,100
Tak počítej že ta útočná trojka to má těžké když pod sebou nemají nikoho kdo je kreativní a dá jim pořádný balón, lepší to nebude když střed zálohy hraje Cristante a Matic bohužel ale vedeme gól pěkný 💪 urvat tři body dneska toleruju vše
 
Příspěvků
23,706
Viděl jsem posledních asi 20,takže nic. Důležitý body, máme bod na druhej flek a Milan hraje s laziem, kterymu jsme naopak odskocili. Jen tak dál.

Odesláno z mého SM-A325F pomocí Tapatalk
 
Příspěvků
2,100
Body jsou 💪 obrana drží nedostavame góly 👌 škoda Celika a jeho žluté karty nehraje zlé, Bryan nedostane kartu ani hovo viděli jste zákroky??? a sudí nic(Mafie) 😁🤣😁 pistol u hlavy jinak si to nedokážu vysvětlit přiznávám dívám se zaujatě na něho 🤪 jinak si myslím že jsme měli střídat dříve třeba Dybala dostával solidně naložené ale jinak jo jsem spokojen 💪💪💪
 
Příspěvků
2,100
Ještě mě zajímá jedna věc všiml jsem si že fans Neapole a Říma neměli fans na zápasech, neví někdo kolik zápasu dostali nebo je to do konce sezóny??? Určitě je to kvůli té bitce na dálnici ale jaké tresty padly nevím
 
Příspěvků
6,242
Tak relive done. Na naše poměry pohodka, v suchým triku, škoda jen toho Celika. Jednoduše ten rozdíl je Dybala, jak jsme se bavili, no. Tammy potěšil. K tomu středu zálohy - ví někdo, kdy konečně bude Gini? Četl jsem nedávno, že už trénuje. Ten střed zálohy už fakt chce oživit. Zejména posazením Bryana, i když to bohužel nečekám, aspoň vedle něho bude rozdílovej hráč, což od Giniho čekám.

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk
 
Příspěvků
3,397
Tak relive done. Na naše poměry pohodka, v suchým triku, škoda jen toho Celika. Jednoduše ten rozdíl je Dybala, jak jsme se bavili, no. Tammy potěšil. K tomu středu zálohy - ví někdo, kdy konečně bude Gini? Četl jsem nedávno, že už trénuje. Ten střed zálohy už fakt chce oživit. Zejména posazením Bryana, i když to bohužel nečekám, aspoň vedle něho bude rozdílovej hráč, což od Giniho čekám.

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk
Prý půlka února, tuším na domácí zápas s Hellasem. by prý měl být aspoň na lavičce.
 
Top