18. kolo, Juventus-Roma

Příspěvků
3,650
Abaddon napsal:
Largo napsal:
Pellegrini toho za 5 minut ukázal víc jak Strootman za zbytek utkání.

Jenže Kev dělá tu neoblíbenou černou práci, pokreje pozičně mraky prostoru, kdežto Pellegrini je dopředu, mozek (měl by bejt).

Mám pocit, že to spíš bejvávalo....teď mi přijde bojácnej až línej...
 
Příspěvků
2,819
Abaddon napsal:
Largo napsal:
Pellegrini toho za 5 minut ukázal víc jak Strootman za zbytek utkání.

Jenže Kev dělá tu neoblíbenou černou práci, pokreje pozičně mraky prostoru, kdežto Pellegrini je dopředu, mozek (měl by bejt).

Mě teda spíš příjde, že není nikdy nikde
 
Příspěvků
2,434
Juve břevno - od břevna zpět k Benatiovi a ten do prázdný. Řám břevno - od břevna kousek od Florenziho. To je prostě v prdeli, tohle to je pořád u AS v rozhodujících zápasech.
 
Příspěvků
3,650
Čekal bych, že tohle bude to období, kdy si řeknem No co, prohrát 1:0 nebo 2:0 je jedno, pojďme hrát vabank....
 
Příspěvků
3,472
Agostino napsal:
je to bieda.
inak mame najvyssich hracov v lige a silnych hlavickarov ako Fazio, Manolas, Dzeko, ci De Rossi a nie sme schopni dat gol zo standardky, naopak, my dostavame...
na Scudetto este jednoznacne nemame kvalitu.
celu sezonu sa mi paci nasadenie a bojovnost :Ok:

DAJE!

Tohle nás stojí hodně bodu
 
Příspěvků
2,434
Rýsuje se třetí prohra...Juve, Inter, Neapol...nebyli jsme schopni porazit nikoho z pžímých konkurentů, z tohohle udělat titul by byl zázrak. :( Nicméně naděje umírá poslední... :roma:
 
Příspěvků
3,472
Všem zde...tedy AS mania přeji HLAVNĚ HLAVNĚ pevné nervy ..zdraví ...peníze :twisted: .......(Schick :think: :aaaa: )
 
Příspěvků
6,397
Já kritizovat nebudu. Nemáme se vůbec za co stydět. Dřeli jsme jak koně, do poslední sekundy. Zamkli JUVENTUS na jejich hřišti na 15 minut. Další břevno... Chyběla vyšší kvalita a lepší forma hráčů, která ty 3 týdny zpátky odešla. Díky bohu za vánoční přestávku a jedem dál. Entusiasmus tam je, forma se vrátí. Díky za ten výkon, hoši.

daje
 
Příspěvků
23,975
ty vole jsem teprv viděl tu šikovu šanci... co na to říct, tohle je gól i kdyby stál 3 miliony, ne 40
 
Příspěvků
3,650
Tak zas nic. Oprávněně, Juve lepší. Nicméně titul jsem v první sezoně Di Francesca nečekal, buďme rádi, že i Inter ztratil.
 
Top