17.kolo, Roma-Cagliari

Příspěvků
4,153
Largo napsal:
Podruhý. Perotti to kope dobře, ale s tímhle stylem občas narazí....Schick na tom kraji moc dobrej není....hodit El Shaarawyho....

Tehdy vymachal golmana, ale dal tycku. Tento styl ala Mendieta je super, ale kdyz mu golman zustane stat, tak to chce aspon vic napalit.
 
Příspěvků
3,650
Přesně.

Ale jinak hrajem hrozně, laxně, bez nápadu....A Schick na kraji se mi teda vůbec nelíbí!
 
Příspěvků
3,650
Hroznej výkon, hlavně od Schicka. Ale tři boda domaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


můžu jít s klidem na Peaky Blinders!!!
 
Příspěvků
4,153
Uff, uz jsem neveril, obrovsky drama s videem, ale tentokrat jsme meli stesti. Strasne dulezity 3 body!
 
Příspěvků
757
Cagliari 0 striel na branu, pred zapasom tvrdenia, ze vraj nepridu odkopavat lopty, ale hrat otvoreny futbal...
prezili sme si dost velku krizu a ak by sme dnes remizovali, tak by sme si sli na juventus v podstate po klinec do rakvy.

ked vidim toho Schicka a spomeniem si, aky sympatak bol Salah a aky bol jeho prinos pre nasu hru a spolupraca s Dzekom, tak mi je z toho fakt smutno... ale aspon ze sa vedia chlapci dohovorit cesky...

inak Dzeko a Radja su v hernej krize a Kolarov sa mi dnes uz tiez nepacil a vobec by som sa necudoval, keby toho mal plne zuby.

Fazio je general!
 
Příspěvků
23,975
ty vole, tak dneska všichni svatý

ale zlatý body, takže daje Roma daje

i když se mi to moc nelíbilo, ale to nejsem jedinej
 
Příspěvků
6,397
Já vám nevim. Osobně bych Perottimu ty penalty zakázal, sebral měsíční plat a doporučil platit Faziovi půl roku večeře, mohlo to být v klidu. Tohleto laciný machrování nesnáším. Pravidelný.

Schick se do toho musí dostat, nezatracujme ho, před týdnem vypadal docela dobře, teď hůř, ale hraje týden. TÝDEN.

Proti Juve MUSÍ nastoupit Faraon, je z nich nejgólovější.

Důležitý 3 body, plešoun rupl s Udine. Teď neprohrát na Juvemerdě.

daje!!!
:daje: :daje: :daje:
 
Příspěvků
4,153
IL PRINCIPINO (Richie) napsal:
Já vám nevim. Osobně bych Perottimu ty penalty zakázal, sebral měsíční plat a doporučil platit Faziovi půl roku večeře, mohlo to být v klidu. Tohleto laciný machrování nesnáším. Pravidelný.

Schick se do toho musí dostat, nezatracujme ho, před týdnem vypadal docela dobře, teď hůř, ale hraje týden. TÝDEN.

Proti Juve MUSÍ nastoupit Faraon, je z nich nejgólovější.

Důležitý 3 body, plešoun rupl s Udine. Teď neprohrát na Juvemerdě.

daje!!!
:daje: :daje: :daje:

He? Perotti je kope suprove, tohle bylo poprvy, co mu ji golman chytil, to se muze stat. Golman zustal stat a Diego to nasolil presne tak, jak to golmani maji radi, tzn. kopl to blbe. Ty koukam hodne jedes to 'zero to hero' videni, tolik typickym pro fanousky AS.

To samy Spalletti, 3.-4. nejlepsi trener nasi historie, kterej odesel do znacny miry kvuli vypatlanym fanouskum. Treba ja ho mam rad a budu ho mit rad at uz bude trenovat kohokoli.

Utok vubec nefunguje, je to problem. Perotti si odehraje svoje, Dzeko se snazi neco udelat z niceho a udelal penaltu, ale se Schickem to bylo nefunkcni.

Se stesim jsme vyhrali a zabranili blizici se krizi, to je dulezity. Jedeme dal.
 
Příspěvků
23,975
spalletti se má radši než by měl, což vedlo i k jeho konci u nás

perotti pěty kope docela spolehlivě, ale měl by se naučit to kopat i normálně, aby ty gólmany překvapil, už ho docela znaj
 
Příspěvků
2,434
Souhlasím, že Perotti to kope skvěle. Jednou dal tyč a teď to poprvý vyloženě zesral, jinak tam chybu nevidím. Mohl by se naučit překvapit, něco změnit.
Zápas jsem neviděl, ale poslední zápasy nám nefunguje útok. Dokonce už se mluví i o posilách. Under nepřesvědčil, Schickovi dáme ještě pár zápasů a Edin by podle mě potřeboval oddych.
 
Příspěvků
912
co to cooooo .zapas som nevidel,bol som pit...ako to tu citam,nic sa nezmenilo a hrame sracku ,rimski bohovia su s nami panboh zaplat.....to hral patrik šik naozaj tak tragicky?,priznam pravdu,moc mu neverim....dzeko je v krize ako pica...najvtipnejsie je ,ze ak vyhrame dohravku,predbehneme inter,co ma iba 1 prehru :lol: :lol:
 
Příspěvků
6,397
90210 napsal:
IL PRINCIPINO (Richie) napsal:
Já vám nevim. Osobně bych Perottimu ty penalty zakázal, sebral měsíční plat a doporučil platit Faziovi půl roku večeře, mohlo to být v klidu. Tohleto laciný machrování nesnáším. Pravidelný.

Schick se do toho musí dostat, nezatracujme ho, před týdnem vypadal docela dobře, teď hůř, ale hraje týden. TÝDEN.

Proti Juve MUSÍ nastoupit Faraon, je z nich nejgólovější.

Důležitý 3 body, plešoun rupl s Udine. Teď neprohrát na Juvemerdě.

daje!!!
:daje: :daje: :daje:

He? Perotti je kope suprove, tohle bylo poprvy, co mu ji golman chytil, to se muze stat. Golman zustal stat a Diego to nasolil presne tak, jak to golmani maji radi, tzn. kopl to blbe. Ty koukam hodne jedes to 'zero to hero' videni, tolik typickym pro fanousky AS.

To samy Spalletti, 3.-4. nejlepsi trener nasi historie, kterej odesel do znacny miry kvuli vypatlanym fanouskum. Treba ja ho mam rad a budu ho mit rad at uz bude trenovat kohokoli.

Utok vubec nefunguje, je to problem. Perotti si odehraje svoje, Dzeko se snazi neco udelat z niceho a udelal penaltu, ale se Schickem to bylo nefunkcni.

Se stesim jsme vyhrali a zabranili blizici se krizi, to je dulezity. Jedeme dal.

Sushi ti vesměs odpověděl za mě. Jako typickej "zero to hero" za to Perottiho kritizuju dlouhodobě, nelíbí se mi to, typický "patičky, pičovinky a pak to tak vypadá", jak jsme říkali my. Tyčka, pak toto, zas tolik jich nekopal, brankáři už to přečtou a když to nekopne přesně za tyčku, budou to chytat jako včera. Machrovinkama nás málem připravil o 2 body a hotovo. Chci, aby to přinejmenším střídal s normálním kopem, jinak nechci, aby pětky kopal. Vadí mi to, trnu při každém jeho pětkovém rozběhu. Můj názor, za nímž si dlouhodobě stojím, žádný tvoje "zero to hero". Sorry jako.

To samý Spalletti. Ty obzvlášť moc dobře víš, jak jsem ho do Říma chtěl zpět ještě v době Enriqueho a Garcii, jak jsem byl rád, když přišel, a jak jsem byl smutnej, když to prodloužit nechtěl. Způsob, jak se o nás vyjadřoval dříve a jakým pak odešel, řeči kolem, Inter etc. mi ale pranic neimponovali. Já toho člověka nikdy hejtovat nebudu, vážím si ho pro to, co u nás dvakrát dokázal. Ale že se skutečně "má radši než by měl" je bez diskuse a sympatizovat jsem s ním skutečně přestal. Pokud se tě dotklo slovo "plešoun" a přimělo tě bez souvislostí mne zařadit mezi typické fans á la "zero to hero", fakt si z toho nemíním dělat těžkou hlavu, protože je to strašná kokotina. Sorry jako.
 
Top