17.kolo AC Milán - ROMA

Příspěvků
2,234
Upřímně neměl jsem ani radost z toho vyrovnáni a to se nikdy nestalo 😔 jsem úplně vyčerpaný když sleduju ten hnůj co 86 minut předváděli!!! Měli zákaz útočit jinak si to vysvětlit nedokáží proč když jsou úplně v hajzlu a tečou 2:0 tak se i snaží aspoň trochu hrát.No ve čtvrtek snad uvidím mladé hráče v základu v poháru.
 
Příspěvků
6,336
Presne tak. A zrovna u Joseho jsem cekal jedinou vec - ze tem hracum narostou koule, sebevedomi, ze uz to nebude takovej psychotym, kterej se hned slozi. Tak nic. Zmena musi prijit.
Faktem je, že přesně toto ke konci ukázali. Ale jinak samozřejmě bída.

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk
 
Příspěvků
23,906
pořád dáváme góly jen ze standardek, ale zakřičel jsem si hezky. dneska zlatý bod, samozřejmě hezky nehrajeme, asi ani dobře, ale pořád nejsem na pokraji zhroucení. jsem rád, že se trefil tammy. daje.
 
Příspěvků
1,484
Ještě bych dodal, že nemalou zásluhu na tom vyrovnávacím gólu měli Lorenzo a Matić, který mohl skórovat rovnou. Lorenzo hrál až do konce a ten centr na Matićovu hlavu byl parádní. Dá se teda i přiklonit k názoru; že Matić nám zas vytáhl střepy z prdele.
 
Příspěvků
2,406
Z minima maximum...super, že se to nevzdalo, ale herně teda to není zrovna galapředstavení...
 
Příspěvků
2,234
Podívejte se v sestřihu kde je Bryan před prvním gólem v akci než bude roh a následně gól 😁😁😁 jak jde chůzí jako defenzivní střední záložník 🤣
 
Příspěvků
6,336
Podívejte se v sestřihu kde je Bryan před prvním gólem v akci než bude roh a následně gól 😁😁😁 jak jde chůzí jako defenzivní střední záložník 🤣
To's mi, pasto, neměl dělat. Jak mě to vytočilo! Není za toto náhodou Karsdorp vyřazenej z kádru? Ať jde ten plovoucí chrchel v toaletní míse života už do řiti. Neskutečné chování defenzivního záložníka.
 
Příspěvků
2,406
Podívejte se v sestřihu kde je Bryan před prvním gólem v akci než bude roh a následně gól 😁😁😁 jak jde chůzí jako defenzivní střední záložník 🤣
Ty vole, to jsem si nevšiml. CDM v mírným klusu zpět do obrany při šanci soupeře, tohle je v prdeli.
 
Příspěvků
3,554
Podívejte se v sestřihu kde je Bryan před prvním gólem v akci než bude roh a následně gól 😁😁😁 jak jde chůzí jako defenzivní střední záložník 🤣
Přesně to jsem si řikal, když jsem to viděl. Šílený, jak líně a bez zájmu se vrací ve chvíli, kdy hrozí brejk. A jo, Karsdorp byl primárně za to (podle médií aspoň) vyřazenej. *omg*
 
Příspěvků
23,906
Ještě bych dodal, že nemalou zásluhu na tom vyrovnávacím gólu měli Lorenzo a Matić, který mohl skórovat rovnou. Lorenzo hrál až do konce a ten centr na Matićovu hlavu byl parádní. Dá se teda i přiklonit k názoru; že Matić nám zas vytáhl střepy z prdele.
Jo, ale i klika jak kráva, ten centr by byl asi fajn ale byl velmi tecovanej... Možná to tsk trénujeme :)
 
Příspěvků
23,906
Přesně to jsem si řikal, když jsem to viděl. Šílený, jak líně a bez zájmu se vrací ve chvíli, kdy hrozí brejk. A jo, Karsdorp byl primárně za to (podle médií aspoň) vyřazenej. *omg*
Tam to nebylo něco jednorázového podle mě...
 
Příspěvků
23,906


:love:
 

scr

Příspěvků
1,751
Tehle dvojice si v ten zapas hodně vsimaliJe to Supr


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Top