16.kolo ROMA - Bologna

Příspěvků
3,260
4.1.23
Středa
16³⁰h
Olimpico
NovaSport4
:danko:

fuuuuu to byla pauza a nám mohla jediné pomoct
...no uvidíme v jaké jsou formě
 
Příspěvků
3,399
Taky doufám ve změnu na 4 obránce, ale asi to bude spíš postupný, než že by to teď takhle udělal už proti Bologně.

Nepříjemnej soupeř, s náma dlouhodobě hrát umí. Tak snad to zlomíme, potřebujeme silnej start.

Daje!
 
Příspěvků
3,260
Píši teda již z nového.,..bohužel jedeme dál tu samou hru co minulý rok😔
Hrozné to bylo .....3body no
 
Příspěvků
6,243
Hoši, já to zaspal a pustil v cca 65. minutě... No, nic moc, co? Herně to byla klasika. Vedem 1:0, zavíráme a modlíme se, že to bude stačit. Aspoň takovej jsem z toho měl dojem. No, a kdyby Tammy nevyhlavičkoval ten balon 15 vteřin před koncem nastavení nad břevno, nevyhrálo se...
 
Příspěvků
23,707
Zlatý body, já to kvůli práci neviděl, takže jsem spokojenej. Kdo viděl, co tak pozoruji v okolí, nadává :lol:
 
Příspěvků
2,100
3 body jsou to nejlepší co včera bylo, hra hrozná posrani hrát k bráně soupeře, když je Bryan nejlepší na hřišti tak už to o něčem vypovídá 🤦 snad budou schopni hrát Zaniolo a Dybala Sledoval jsem i Juvemerdu a ta hraje stejnou sracku.Co má člověk napsat k zápasu když je to 2hodinova nuda snad jen že fans Super a zase bylo plno.
 

scr

Příspěvků
1,699
Novej rok…stejná bida, Dybala lazar takže pokračujeme v sestupne vykonostni tendenci
 
Příspěvků
3,399
Těch fanoušků je mi líto. Vyprodají stadion, nadšený celej zápas a sledujou, chudáci, takovou marnost. Nejlepší včera za mě Smalling.
 
Příspěvků
2,338
Tři body po mizerný hře...klasika.

Jinak bych rád poděkoval všem, kdo se podílel na upgradu tohoto webu - vypadá to super, dobrá práce!
 
Příspěvků
23,707
Těch fanoušků je mi líto. Vyprodají stadion, nadšený celej zápas a sledujou, chudáci, takovou marnost. Nejlepší včera za mě Smalling.
V Římě na stadionu, z mé zkušenosti, je takové kouzlo, že když se vyhraje, tak jsou lidi vždycky spoko. Zabékaj si hymnu, pak Grazie Roma, mezitím koukaj, co dělá kotel, zakřičej si... Nikdy jsem z viteznyho zápasu neviděl jít lidi smutný :) když jsem tam byl, v roce 2009/10, vyhravali jsme hodně. Já byl happy jak dva grepy a pak jsem přišel ke kompu a teprve tam zjistil, že jsme hráli kulový, od lidí, co koukali v TV :)
 
Příspěvků
23,707
Tři body po mizerný hře...klasika.

Jinak bych rád poděkoval všem, kdo se podílel na upgradu tohoto webu - vypadá to super, dobrá práce!
Mimochodem, ty i ostatní bez avataru, nějakej by vám slušel, víc než ty iniciály :)
 
Příspěvků
2
Po měsíci a půl žádná změna. Skvěle vstoupíš do zápasu a místo, aby jsi je dorazil, tak se třepeš. V nastavení hosté dvě tutovky. Po vystřídání šla již tak nízká kvalita ještě dolů. Kdyby si aspoň přihráli přesně a zrealizovali nějaký brejk, když už neměli žádnou mezihru. Pak dostane Loro sedmičku za výkon. No, na AC mohou jenom překvapit.
 
Příspěvků
23,707
Po měsíci a půl žádná změna. Skvěle vstoupíš do zápasu a místo, aby jsi je dorazil, tak se třepeš. V nastavení hosté dvě tutovky. Po vystřídání šla již tak nízká kvalita ještě dolů. Kdyby si aspoň přihráli přesně a zrealizovali nějaký brejk, když už neměli žádnou mezihru. Pak dostane Loro sedmičku za výkon. No, na AC mohou jenom překvapit.
Nazdar valaši, welcome!
Nejste vy od našeho pasty?
 
Top