15.kolo ROMA - Turín

Příspěvků
3,404
Neděle
13.11.22
15hod
Olimpico
NovaSport4
:danko:

Poslední soutěžní zápas roku ....aspoň důstojně a s nasazením :pop:
 
Příspěvků
1,484
No, že se Abraham nechá odstavovat od takového dřeváka jako je Zima? Čekal jsem to.
 
Příspěvků
2,234
K tomu ani neni co psát, kdo vydrží do konce tohle sledovat je borec!!Tam není absolutně žádná kombinace, chuť :roll: jsem rád že to teď nebudu sledovat nějaký ten týden
 
Příspěvků
2,234
Jediný chlap co tam běhal Camara a on ho dal dolů tak je Pica nebo co!!!!To je dneska tak na půl litra pravé Valašské, a na závěr jsem si přečetl rozhovor Bryana jak dneska budou hrát na 100 procent :mrgreen:
 
Příspěvků
912
Mame uzasnych fanusikov a najvacsie navstevy na olimpico za velmi vela sezon a hrame najvacsiu sracku co Rim od roku 2007 sledujem,jdu bleeejtt du grcaaat,ziadny herny styl zapas co zapas...stadion pravom piska a abraham si pri striedani zasluzene odsral obrovsky piskot
 

scr

Příspěvků
1,751
Jako rozhodci píča nepisknou tři ruky ve vapně je moc. Belotti proč jako kopal?Matic zachránil. Jde ale videt, ze jeden hrac dokaze změnit obraz cely hry. Tak snad v novem roce se zase bude hrat fotbal


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
2,234
Na rozhodčího se vymluvi Mourek ale ten by měl táhnout už do P...! Byl jsem jeho zastánce ale tuhle sracku kdy 70 minut nevystrelime na bránu a jen branime plus k tomu dají 50 metrové nakopy za to může jen on !!! Priposrany styl hrát trochu aktivně :aaaa: až teče do bot tak mají snahu ovšem tihle zdechli zmrdi si podporu fans nezaslouží!!!Myslel jsem si že už se u fotbalu nevytocim ale dnes už jsem to nedal!!! Měli by je fans v Římě proliskat ať se vzpamatují na každý zápas je plno a oni předvádí jen hádky s rozhodčím.Dybala je skvělý ale je vám jasné že dlouho u nás nebude
 
Příspěvků
1,309
No nič po ďalšom famóznom vykone je úplne jednoznačne že treba využiť prestávku na už avizovane predčasne predlženie Mourinhovej zmluvy. Je to logické veď len slepý by nevidel ten progres a ta krásna hra o tej sa ani nemusíme baviť ta hovorí sama za seba...
 
Top