14.kolo Sassuolo - ROMA

Příspěvků
2,429
Delší dobu si všímám, že trnu při každé akci soupeře, zatímco my když utocime, tak to semnou ani nehne, když vím, že buď centrujeme do prvního hráče soupeře, nebo to vrátíme zpět až ke gólmanovi.

Jinak opět hnus, kurva co to je za taktiku, co to je za laxní přístup? Fuj
 
Příspěvků
6,454
Je to ospalý, akorát dva Dybalovy momenty fajn, u toho druhého to dědek Consigli teda mohl pustit. Patricio by se jen koukal. Ke konci náznak zvýšeného tempa, tak třeba v tom budem pokračovat.
 
Příspěvků
2,355
Pod tím to pánem už to lepší nebude!!!Hnus jim stačí postavit blok protože naše akce jsou jak přes kopírák a proč do piči nevystrida Bryana nebo Paresese když prohrává ale zrovna Bove
 
Příspěvků
3,698
Koukam na to posledni dobou uplne bez emoci…. stejne jako za tech nejhorsich chvil u Fonsecy nebo Di Francesca
 
Příspěvků
2,429
Se vší úctou ale sakra kdyby jezdili po zadku jak posledních 20 minut tak nebylo co řešit vyloučení nevylouceni.
 
Příspěvků
2,355
Řekl bych že do 2 půle chtěli něco změnit a byla vidět snaha jen nechápu proč to nejde hned od 1 minuty, ale až po té co teceme pak se to honí úplně zbytečně 🤷 upřímně že bych byl nějak rád za to vítězství to se říct nedá
 
Příspěvků
24,048
Žádná hitparáda, ale za druhou půlku zasloužené vítězství a tři body.

Daje!
Podle mě cenný body. Mou na tiskovce říkal a měl pravdu, že on hráče vidí jen na zápasech, jinak odpočívají a trénujou rezervy, zatímco Sassuolo hraje 40 zápasu ročně a na každej se připravuje tejden. Do toho to nejsou úplně jelita a hráli doma. Neříkám, že jsme hráli nějak krásně, ale dnes si rozhodně nestěžuju...
 
Příspěvků
3,698
Řekl bych že do 2 půle chtěli něco změnit a byla vidět snaha jen nechápu proč to nejde hned od 1 minuty, ale až po té co teceme pak se to honí úplně zbytečně 🤷 upřímně že bych byl nějak rád za to vítězství to se říct nedá

To je prostě italská mentalita.
 
Příspěvků
6,454
Podle mě cenný body. Mou na tiskovce říkal a měl pravdu, že on hráče vidí jen na zápasech, jinak odpočívají a trénujou rezervy, zatímco Sassuolo hraje 40 zápasu ročně a na každej se připravuje tejden. Do toho to nejsou úplně jelita a hráli doma. Neříkám, že jsme hráli nějak krásně, ale dnes si rozhodně nestěžuju...
O to víc pak naštve, že si vlastní laxností do programu vsunem zbytečný náročný dvojzápas s mančaftem, co do EL spadne z LM... Jinak samozřejmě souhlas.
 
Příspěvků
2,429
Včera jsem se díval na Neapol Inter. To byla lekce z produktivity. Říkal jsem si že s nima prohrát jen 1:0 byl vlastně zázrak.
 
Příspěvků
1,539
Paradox je, že my se bojíme útočit a přitom jsme druzí v počtu vstřelených branek. Bez ohledu na ten match proti Empoli.
 
Příspěvků
24,048
máme před sebou těžkou část sezóny, musíme (MUSÍME) teď dělat povinný body a pokusit se (prozatím v tomhle pod mouem hoříme) urvat nějaký bod v přímých soubojích se špičkou
jinak tahle tabulky vezme brzy za své
na druhou stranu když se vynechá prvních pár kol, vedeme si bodově dobře, ten začátek jsme ale fakt podělali a je to znát
 
Příspěvků
24,048
 
Top