12.kolo Lácijo - AS ROMA

Příspěvků
23,906
Při troše štěstí jsme mohli mít nějakou šanci, bohužel karsdorp je fakt nefotbalista, takže jsme ji vlastně neměli. Oni io, takže 0:0 je pro nás zatím zlatej výsledek. Jestli se neprobudime, dostaneme na prdel.
 
Příspěvků
2,234
Řekněme že 15az 20 minut solidních na nás, ale to je tak vše na co se chce zase vymlouvat vždyť oni nemůžou být unavení ve Čtvrtek se určitě nenadreli pokud někde v Praze nejebali 😁 tým nemá fyzičku,pohyb, přímočarost to snad není možné jak stojí.Je to 0:0 Rick bohužel nedal co jsme měli ale jinak je Lazio jinde a je štěstí že neprohráváme.Dolu musí Paredes a dybalu ať dá do zálohy v útoku nepředvedl vůbec nic.Spina je jediný který jde 1:1 ale jinak nic kužely a vrácení balónu zpět na stopery ať už je nová sezóna a Mourek někde jinde
 
Příspěvků
1,484
Rick je opravdu sváteční střelec. Spíš ten celkový výkon. Úvodních 15 minut je bijem jak psy a pak se to zase přeplo do standard módu… Škoda, že Guendouzi si vybral tu blbější část Říma. Holt účast v LM dělá dost. V OM byl výborný.
 
Příspěvků
2,348
Řekněme že 15az 20 minut solidních na nás, ale to je tak vše na co se chce zase vymlouvat vždyť oni nemůžou být unavení ve Čtvrtek se určitě nenadreli pokud někde v Praze nejebali 😁 tým nemá fyzičku,pohyb, přímočarost to snad není možné jak stojí.Je to 0:0 Rick bohužel nedal co jsme měli ale jinak je Lazio jinde a je štěstí že neprohráváme.Dolu musí Paredes a dybalu ať dá do zálohy v útoku nepředvedl vůbec nic.Spina je jediný který jde 1:1 ale jinak nic kužely a vrácení balónu zpět na stopery ať už je nová sezóna a Mourek někde jinde
S Dybalou jsem si říkal to samé. Nahoře je platný jak mrtvým zimnik.
 
Příspěvků
2,348
To už nemá ani smysl komentovat. To není fotbal. To je :

Lukaku Dybala
Bryan Bove
A zbytek v obraně

Táhni do pí*e Mourku, táhni přesně tam.
 
Příspěvků
23,906
lepší než drátem do oka
pro nezaujatého diváka to musel být zážitek dneska
forza Roma!
 
Příspěvků
2,234
No druhou půli aspoň byla snaha aspoň za mě,ano je to málo ale co čekat od betonare, střídal bych více a hlavně dříve.Remiz zasloužená až se uzdraví Kapitán a posadí Boveho tak půjdeme ještě výkonem dolů a ještě míň se bude běhat 🤣🤣🤣 nemůžu se dočkat 🍻😈🤣
 
Příspěvků
23,906
Škoda, že dneska těch pár míčů ve vápně měli u nohou karsdorp anebo unavenej bove. Kdyby byl bove čerstvej nebo byl Rick fotbalista, mohlo to dopadnout i jinak. Ale samozřejmě víc šanci měli ono, hlavně ty dvě v první půli, takže šoupu nohama. Neuvěřitelný mi přijde, že jsme si sami udělali roh, protože jsme vole jelita netechnický, ale furt to budem solichat tam vzadu...
 
Příspěvků
2,234
Římský manažer Jose Mourinho analyzoval výkon svého týmu při dnešní bezgólové remíze s Laziem v derby.

Ve svém pozápasovém rozhovoru pro DAZN Mourinho řekl: "Hráli jsme, abychom vyhráli, ale tento bod je stále pozitivní."


"Když hrajete proti týmu se stejnými cíli jako vy a neprohrajete, znamená to, že neztratíte body proti svému přímému soupeři."

„Pozdní střídání? Ti, kteří se cítili fyzicky lépe, si dnes večer zahráli. Střední záloha tři byla v dobrém stavu. Hráli jsme se 3 hráči, kteří měli tempo, srdce a duši, aby odehráli zápas této úrovně.“

„Když nám rozhodčí dal dvě žluté za 20 minut dvěma středním obráncům, měli jsme problémy. Odehráli jsme dobrý zápas s osobností a slušným držením míče. Nepodařilo se nám dát gól. Měli jsme nějaké příležitosti."

"Jsem si jistý, že kdyby byl Bove čerstvý, dal by gól." Rui Patricio se míče prakticky nedotkl, ale když to udělal, byl dobrý. Odehrál mimořádný zápas."

„Dybala? Odvedl pro nás skvělou práci. Neztratil míč, pomohl nám změnit hru. Mohl jsem ho sundat už dříve, ale jeho sebevědomí a třída je něco, co tým potřebuje."

"Lazio má možnost provést mnoho změn a kdybychom se omezili na obranu, bylo by to těžké."

"Sarri? Je na mě vždy moc milý. Docela jsme před zápasem vtipkovali o slovech, která jsme si během týdne řekli. Taky jsme si řekli, že se máme rádi. Po zápase jsme si řekli, že ani jeden z nás nebude plakat ani se smát.“

„Od čtvrtého místa nás dělí tři body. V lize jsme proti Janovu předvedli katastrofální výkon, ale poté jsme měli dobrou kampaň v souladu s naším potenciálem, i když jsme ji poškodili tím, že jsme neměli Smallinga, Pellegriniho a Renata v poloviční službě."

„S prací, kterou tým odvádí, jsme nyní v dobré pozici. Můžeme se zlepšit a doufejme, že budeme šťastnější s těmito hráči, kteří mají tuto historii zranění. Snažme se všichni tvrdě snažit se jim zabránit. Renato hrál tři krátké hry. Uvidíme, jestli se v příštích týdnech zlepší. Může nám toho hodně dát."
Mourek spokojený není co dodat 🤦🤷🤦
 
Příspěvků
3,554
Pred novou sezonou prosim Thiaga Mottu, Joshuu Zirkzeeho a solidni kridlo do utoku a do obrany. A Falconeho nebo Di Gregoria. A rozestaveni 4-2-3-1, ktery Rimu vzdycky sedelo. Me jsou jedno tituly, ale AS pro me vzdycky bylo symbolem ofenzivniho fotbalu, kreativity a neskutecny atmosfery. Ted mame jen tu atmosferu, ktera me ale s kazdym zapasem vic a vic opousti.

Daje!
 
Last edited:
Příspěvků
6,336
První polovinu první půle makali, pak vypadli ze hry, druhou půli už zas jezdili, vyjma primadony Paredese, který neměl dohrát. V přístupu problém nebyl, v mezihře jsme rozhodně nebyli horší. Mourinho mě sral otřesně pozdními střídáními. Kádr lepší máme, ale k výhře tomu chybí faktor X, a to za trenérem jde. V zásadě dobrý bod, ale ten tým má na víc.

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk
 
Příspěvků
23,906
První polovinu první půle makali, pak vypadli ze hry, druhou půli už zas jezdili, vyjma primadony Paredese, který neměl dohrát. V přístupu problém nebyl, v mezihře jsme rozhodně nebyli horší. Mourinho mě sral otřesně pozdními střídáními. Kádr lepší máme, ale k výhře tomu chybí faktor X, a to za trenérem jde. V zásadě dobrý bod, ale ten tým má na víc.

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk
paredes je zrovna jeden z málo hráčů, co ojediněle zrychlí hru nějakou kolmicí, plus mu vzadu při držení míče věřím tak nějak víc, než když totéž dělá ndika nebo mancini...

jinak sestřih


fakt škoda, že to karsdorp netrefil trošku jinak - tu první střelu levou hůř (kdyby mu to trošku sjelo, bylo by to lepší), tu druhou pravou líp (popravdě nechápu, jak může série takhle klidovej balon trefit kotníkem do psí prdele, byť bek - tyve v dnešním fotbale krajní bek by měl umět kopat jako útočník)
 
Příspěvků
6,336
Paredesovy technické kvality nerozporuju. Ale CM musí občas i běhat. Desetkrát za zápas jsem si říkal, jestli mu ta lázeňská promenáda vedle Boveho s Cristantem není třeba blbá.
Hejt na Karsdorpa chápu, ale oproti Kristensenovi fotbalista furt je a oproti Celikovi zas něco i ubrání. Smutný stav těch našich pravých beku.

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk
 
Příspěvků
2,234

Mourinho vysvětluje pozdní náhradníky v bezbodovém Derby della Capitale​


  • ANDY MATTIOLI
  • PŘED 2 MINUTAMI








Jose Mourinho byl požádán, aby se vyjádřil ke svému rozhodnutí použít střídání pozdě v Derby della Capitale, které skončilo 0-0.
Mourinho na plný úvazek navštěvoval pozápasovou tiskovku, kde diskutoval o různých tématech včetně pozdních náhradníků.
„Věděl jsem, že pro naše krajní obránce, Spinazzolu a Karsdorpa, bude těžké odehrát celých 90 minut. Dnešní večer byl emocionálně náročný zápas pro všechny,“ řekl Special One. "A proto to mělo jiné požadavky."
„Zalewski se také necítil dobře, protože s námi v posledních dnech téměř netrénoval. Měli jsme také Celika a Kristensena.“
„Věděl jsem, že Bove dnes bude muset dělat jinou práci, měl jsem na lavičce záložníky, kteří nemohli nastoupit jako Pellegrini. Aouar by mohl přijít, ale nemá fyzickou kapacitu, aby mohl dělat Boveovu práci. Renato Sanches mohl nastoupit, ale bylo pro něj těžké nastoupit do fyzicky náročného zápasu, jako je ten dnešní.“
„Když máte Dybalu a Lukakua, vždycky si myslíte, že je těžké se zlepšit, můžete vnést trochu více svěžesti a kvality, je tendence je nechat na hřišti. Vyměnili jsme Dybalu za Azmouna, ale nebyli jsme si jisti, že můžeme v posledních minutách zápasu něco zlepšit.“
„Buďme upřímní, Lazio trefilo tyč a Rui Patricio předvedl mimořádný zákrok, ale cítil jsem, že máme zápas pod kontrolou a mohli jsme vyhrát. Jen v jednu chvíli mě napadlo brečet, když jsme měli míč a dali roh. Kdybychom tehdy inkasovali gól, brečel bych na hřišti
 
Příspěvků
6,336

Mourinho vysvětluje pozdní náhradníky v bezbodovém Derby della Capitale​


  • ANDY MATTIOLI
  • PŘED 2 MINUTAMI








Jose Mourinho byl požádán, aby se vyjádřil ke svému rozhodnutí použít střídání pozdě v Derby della Capitale, které skončilo 0-0.
Mourinho na plný úvazek navštěvoval pozápasovou tiskovku, kde diskutoval o různých tématech včetně pozdních náhradníků.
„Věděl jsem, že pro naše krajní obránce, Spinazzolu a Karsdorpa, bude těžké odehrát celých 90 minut. Dnešní večer byl emocionálně náročný zápas pro všechny,“ řekl Special One. "A proto to mělo jiné požadavky."
„Zalewski se také necítil dobře, protože s námi v posledních dnech téměř netrénoval. Měli jsme také Celika a Kristensena.“
„Věděl jsem, že Bove dnes bude muset dělat jinou práci, měl jsem na lavičce záložníky, kteří nemohli nastoupit jako Pellegrini. Aouar by mohl přijít, ale nemá fyzickou kapacitu, aby mohl dělat Boveovu práci. Renato Sanches mohl nastoupit, ale bylo pro něj těžké nastoupit do fyzicky náročného zápasu, jako je ten dnešní.“
„Když máte Dybalu a Lukakua, vždycky si myslíte, že je těžké se zlepšit, můžete vnést trochu více svěžesti a kvality, je tendence je nechat na hřišti. Vyměnili jsme Dybalu za Azmouna, ale nebyli jsme si jisti, že můžeme v posledních minutách zápasu něco zlepšit.“
„Buďme upřímní, Lazio trefilo tyč a Rui Patricio předvedl mimořádný zákrok, ale cítil jsem, že máme zápas pod kontrolou a mohli jsme vyhrát. Jen v jednu chvíli mě napadlo brečet, když jsme měli míč a dali roh. Kdybychom tehdy inkasovali gól, brečel bych na hřišti
Neargumentuje úplně blbě, ale takovej ElSha tam na posledních 15 minut prostě přijít měl. Na balonu jsme byli lepší, i kdyby místo toho Paredese, na CM bysme to stáhli na dva, ElSha by pomohl Dybalovi/Azmounovi a v té situaci, kde to Bove únavou už neprotáhl na Dybalu, by se prosadil. Každá mince má dvě strany, ale svěžest je ke konci IMHO víc než ta absolutní kvalita, která ti únavou navíc rapidně klesá.
 
Top