10.kolo Sampdoria - ROMA

Příspěvků
2,100
Je mi líto Eldora, když vidí jak se jeho parťák z útoku trápí (Abraham) a on sedí na lávce a nedostane ani přičichnout, nevěřím že by hrál hůř
 
Příspěvků
23,707
pasta napsal:
Je mi líto Eldora, když vidí jak se jeho parťák z útoku trápí (Abraham) a on sedí na lávce a nedostane ani přičichnout, nevěřím že by hrál hůř
Na druhou stranu zařídil tu pětku a vyslal pár solidních áček...

Odesláno z mého SM-A325F pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
3,399
Sushi napsal:
pasta napsal:
Je mi líto Eldora, když vidí jak se jeho parťák z útoku trápí (Abraham) a on sedí na lávce a nedostane ani přičichnout, nevěřím že by hrál hůř
Na druhou stranu zařídil tu pětku a vyslal pár solidních áček...

Odesláno z mého SM-A325F pomocí Tapatalk

Přesně tak. Zrovna včera podal na svý momentální poměry docela dobrý výkon. A bojoval.
 
Příspěvků
6,243
Já se ničemu už nedivím, zápas jsem viděl, tohle je prostě klasická mourinhovina. Dáš na 1:0 a hotové. Doria nevystřelila na bránu. On je spoko a ještě (právem) řekne, že byly šance i na 3:0. Tři body, jdeme dál. Taky z toho nejsem nadšenej, ale divit se nedivím, prostě máme kouče, kterej fotbal vidí takhle.
 
Příspěvků
3,260
IL PRINCIPINO (Richie) napsal:
Já se ničemu už nedivím, zápas jsem viděl, tohle je prostě klasická mourinhovina. Dáš na 1:0 a hotové. Doria nevystřelila na bránu. On je spoko a ještě (právem) řekne, že byly šance i na 3:0. Tři body, jdeme dál. Taky z toho nejsem nadšenej, ale divit se nedivím, prostě máme kouče, kterej fotbal vidí takhle.

Dobrý názor ... :Ok:
Navíc jsme.po 4 letech udělali Inter a budeme minimálně remizovat se Spallettim :D 👍
 
Příspěvků
2,338
HugoBoss27 napsal:
IL PRINCIPINO (Richie) napsal:
Já se ničemu už nedivím, zápas jsem viděl, tohle je prostě klasická mourinhovina. Dáš na 1:0 a hotové. Doria nevystřelila na bránu. On je spoko a ještě (právem) řekne, že byly šance i na 3:0. Tři body, jdeme dál. Taky z toho nejsem nadšenej, ale divit se nedivím, prostě máme kouče, kterej fotbal vidí takhle.

Dobrý názor ... :Ok:
Navíc jsme.po 4 letech udělali Inter a budeme minimálně remizovat se Spallettim :D 👍

Neapol v Říme prohraje 1:0, asi si na to i vsadím. :)
 
Top