10. kolo Roma x crotone

Příspěvků
5,142
20.45 na rimskom olympicu.

S premierou Karpsdorpa.

Taham seriu, tri body povinnost.

La Roma non si discute... si ama!
 
Příspěvků
14,022
v základu Karsdorp, řikal trenér
čekal jsem to a čekal jsem i, že bude sedět Saša a Šimon Peres bude hrát zleva, ale Saša prej nastoupí, možná bude odpočívat proti Bologni o víkendu
Džeko to samý
Gazzetta má v základu Gersona i Ündera, kterej byl v neděli dost marnej
doufám, že šanci dostane i Moreno zase

GdS píše, že za ně nastoupí Simič, naopak bájný Adrian Stoian asi na lavici

AS Roma squad to face Crotone:
Alisson Becker
Bogdan Lobont
Lukasz Skorupski

Juan Jesus
Aleksandar Kolarov
Hector Moreno
Federico Fazio
Bruno Peres
Rick Karsdorp
Leandro Castan

Radja Nainggolan
Kevin Strootman
Lorenzo Pellegrini
Daniele De Rossi
Maxime Gonalons
Alessandro Florenzi
Gerson

Diego Perotti
Edin Dzeko
Patrik Schick
Cengiz Under
Gregoire Defrel
Stephan El Shaarawy
Mirko Antonucci
 
Příspěvků
3,698
Tady musí být tři body a k tomu herkej herní projev. Žádný podcenění.
Doufám v Morena, minule se mi líbil a tohle je přesně zápas, kde nabrat herní praxi.

Ünder klidně do základu, proti Crotone by se mohl chytit, těším se na Karsdorpa. Plus Pellegrini a vyzkoušet z lavičky Schicka s Gersonem.

Daje!!!
 
Příspěvků
3,698
LE FORMAZIONI UFFICIALI

AS ROMA (4-3-3): Alisson; Karsdorp, Fazio, Moreno, Kolarov; Nainggolan, Gonalons, Gerson; Under, Dzeko, Perotti

Zdá se mi tam až dost změn....
 
Příspěvků
3,698
http://nowwatchtvlive.cc/stream-13-hd-soccer-football-nba-nhl-ufc-links/


Gerson je jen takovej posouvač, do ničeho se nepouští...
 
Příspěvků
6,454
Pohodová klasika. Faul na Kolarova na začátku, jasná pencle, gól, pak 72 % držení míče, oni třikrát za zápas za půlkou, jedna střela na bránu nebo dvě, my pár šancí, ale jinak v suchým triku. Typická Di Francescovina, na kterou si při vzpomínkách na Rudiho nelze stěžovat, a které chyběl druhej gól. Např. když Edin čistočistou spojnicí málem zbořil bránu. Karsdorp kvalitní výkon, těším se, že budem mít na pravým beku kvalitu. Nejslabší Gerson a po příchodu Defrel. Co na něm stálo 20 mega, to fakt nechápu. Pomalejší Iturbe. Doufám, že s Boloňou dostane šanci Schick.
 
Příspěvků
81
Under na kridle velka slabota, cakal som od neho viac aj napriek tomu, ze zatial prilezitosti moc nemal...a stredanie namiesto neho - Defrel - uplna tragedia, co to eusebia s monchim napadlo za tie peniaze preboha... asponze 3 body doma, ale utok treba rozhybat, verim, ze schick za tie kralovske prachy bude vediet hrat aj na pozicii vedla edina...napolitanci si celkom idu, ak im nepridu zranenia a nepojdu dalej v CL, kludne mozu potiahnut aj na titul, a to aj napriek tomu, ze maju celkom uzky kader... daje :roma:
 
Příspěvků
3,754
Strasne se mi libi Gonalons, nechapu hejty na nej.

Alisson je jistota jako krava, Moreno se mi taky libi. Perotti topovka, byt dva, tri roky mladsi, tak nam ho koupi PSG :D

Slabej Defrel, Rick taky, ale prvni zapas, myslim, ze bude velkaa opora
 
Top