1.kolo Cagliari - ROMA

Příspěvků
2,355
Daniel je taky dobrý K...!! Nechát tam 90 minut Cristanteho a Pellegriniho to klobouk dolů uvažuju že to sledovat nebudu 2 hodiny v piči!! Přátelaky co jsem sledoval jsem bral v klidu, ale teď jsem vytočený nejsou schopni přehrát tým co bude hrát o záchranu tohle nejde omluvit a jde to za trenérem, ať se už zbrchaji však každý rok je stejný, ten kdo trochu běhá je střídány ten kdo klusák hraje 90 minut,nechápu a asi nikdy nepochopím.Dybala ukázal více než všichni ofenzivní hráči dohromady 🤣 ráno se probudím a přečtu si jak Dybala jde do Arábie.
 

scr

Příspěvků
1,773
Barca z wishe style bez Dybaly. Jsme asi jedinej tym na svete kterej si to kope s golmanem ve vapne a snazi se na to natáhnout soupere…verim v par kixu v průběhu sezóny. Soule skvelej..Baldanzi dřel. Bryan a Pelle hraci na pulce bez invence jen vraci na beky. Každopádně zacatek sezóny verim ze to pujde
 
Příspěvků
2,429
Kombinace dybaly a baldanziho by mohla být perfektní ... Skoda no. Prostě Dybala to má jak v nohách, tak v hlavě.
 
Příspěvků
24,048
ach
bylo to slabý, kluci z cagliari teď mluvěj do televize a říkaj, že jejich cílem je záchrana
dneska nás klidně mohli udělat, i když ne že bychom neměli vůbec nic
ale když už to máme, tak hlavně lorenzo to zabil měkoučce... dovbyk trošku smůla, nevím jestli mohl líp/níž. jinak pár střel z dálky...
nechápu, proč dybala nemůže hrát celej, zranit se mohl i za tu chvilku, bez něj jsme poloviční. pořád ho snad platíme. podělanej systém.
aspoň, že i jiný týmy ztratily hned na začátku
 
Příspěvků
2,355
Já teda nevěřím a tipují 5 až 9 místo,to by se musel stát zázrak a Daniel vytáhnout koule a posadit kapitána a jeho kámoše ze středu zálohy (Bryan) normální 2 hodinová mzda proti borcum co se ani nezachrání
 
Příspěvků
3,698
To DDR doprdele nevidi, jak tristni je ten tym, jak nema rozestaveni, napad, dynamiku, nic? Jak jsou Pellegrini, Cristante, Celik nebo Zalewski zvytecny? Jak nemame pohyb? Dovbyk na vsechno sam….
 
Příspěvků
6,454
Nechci být nějakým přehnaným Danieleho kritikem po přípravě a jednom zápase, ale v kontextu toho, co si tu píšem, a toho, co jsem dnes viděl, jsem si vzpomněl na šest let starej rozhovor se Zdenym Zemanem. A našel ho...

Nejdřív jste vedl Lazio, kam jste přivedl Pavla Nedvěda, pak dvakrát AS Řím.
Poprvé jsem skončil divně, podruhé jsem se pohádal s vedením. Nehleděl jsem na peníze a chtěl dělat věci, které jsou dobré pro fotbal.

Co to bylo za věci?
Mužstvo se nechovalo tak, jak by se chovat mělo. Nechtělo být špičkové. Mně je jedno, jestli trénuju Foggii, Real Madrid, nebo Lecce. Všude chci to samé. Jenže tehdy se klukům v AS Řím nechtělo trénovat. Radši se jim líbily lehačky na masérském stole.

Kdo vám do toho hodil vidle?
Místní kápo De Rossi a gruppo Brazilců. Oni v Brazílii nejsou zvykolí moc trénovat a nechtělo se jim ani tady. Tak se mnou měli problém.
 
Příspěvků
2,429
Nechci být nějakým přehnaným Danieleho kritikem po přípravě a jednom zápase, ale v kontextu toho, co si tu píšem, a toho, co jsem dnes viděl, jsem si vzpomněl na šest let starej rozhovor se Zdenym Zemanem. A našel ho...

Nejdřív jste vedl Lazio, kam jste přivedl Pavla Nedvěda, pak dvakrát AS Řím.
Poprvé jsem skončil divně, podruhé jsem se pohádal s vedením. Nehleděl jsem na peníze a chtěl dělat věci, které jsou dobré pro fotbal.

Co to bylo za věci?
Mužstvo se nechovalo tak, jak by se chovat mělo. Nechtělo být špičkové. Mně je jedno, jestli trénuju Foggii, Real Madrid, nebo Lecce. Všude chci to samé. Jenže tehdy se klukům v AS Řím nechtělo trénovat. Radši se jim líbily lehačky na masérském stole.

Kdo vám do toho hodil vidle?
Místní kápo De Rossi a gruppo Brazilců. Oni v Brazílii nejsou zvykolí moc trénovat a nechtělo se jim ani tady. Tak se mnou měli problém.
To je zajímavý, jenže pak zápas co zápas odmakal.
 
Příspěvků
2,355
Já teda osobně to ještě nemůžu rozdychat a strašně rád bych si přál aby Daniel dostal sadu od lidí v Římě a pochopil že někteří hráči nemůžou hrát v základu AS a prostě i když to bude bolet musí je posadit na lávku jinak to budou obrovské muka v sezóně pro fans
 
Příspěvků
2,471
Vidí to všichni, pořád to tu řešíme...je potřeba klasickej tvořivej a běhavej střední záložník, od jeho režie hry se vše odvíjí...ne, ty vole, my necháme tvořit partu ubrečenejch chodičů. Dybala musí hrát, jinak to je neskutečná žumpa. Dani po úvodním laufu začal hrát Mourinhův fotbal, to si řekněme upřímně. Už to není náhoda, vleče se to od konce sezony, přes přípravu a pak až do začátku sezony.
S tímhle budeme rádi za TOP 10 v lize.
 
Příspěvků
24,048
Jako ta dynamika prvních zápasů pod ddr je úplně někde v zapomnění. Všichni se hybali, hráli jsme tuk tuk, ale v běhu, ne ve stoje. Teď si tím tukanim leda koledujeme. Vrátili jsme se o půl roku zpět. To je smutný nehledě na dybalu nebo kohokoli jinyho. A to nemáme úplný jelita v tom kadru, i když silný taky není. Ale na to, aby se nabízeli a hledali si místo a hledali řešení pro spoluhráče, na to mají, ale nedělají to. A to teprve přijde leo paredes, kterej to ještě uspi, jak píchnutí o růži od jezibaby.

Co se vztahu ddr-zz týče, netahal bych to sem. Dodnes mě mrzí, že se "nepotkali". A nechápu to. Dani je snad ten poslední, co by něco flakal, zdenda přesně tohle chce. Možná si nesedli takticky, zdenda tam tehdy viděl tachtsidise, jeho pozdější kariéra asi taky o něčem vypovídá, ve verrattiho stopách úplně nešel. Nevím, kdo tam tehdy měl máslo na hlavě, stal jsem tehdy za zz. Možná jsem neměl pravdu a vnímal jsem ti špatně, možná ne. Ale poté (ale i do té doby) ddr myslím dostatečně ukázal, žlz jakyho je těsta a že tahle epizoda nereprezentuje jeho osobu ani kariéru. Dnes opět kdybych měl někoho bránit, tak trenéra, tentokrat je jim právě ddr. Protože si myslím, že tomu věnuje fakt sto procent, nad vlastní pracovní úvazek. A nemyslím si, že je namístě to nějak zpochybňovat roky starými putkami se zdendou, který jsou trošku kankou na obou karierach.
 
Příspěvků
83
Pozeral som zapas a co si budeme hovorit slabota. Ked vezmem kolko penazi sme investovali tak dosliva katastrofa. Nutne potrebujeme praveho obrancu, bojivneho zaloznika a lave kridlo.

Jedine pozitivum bol Soule a ci mi budete verit este sa mi pacil aj Cristante, Svilar, Ndicka - zvysok slabota.

Drzme si pelce nech sa to zlepsi.
Forza Roma
 
Top