1/8 finále fiorentina - Roma

scr

Příspěvků
1,769
No to zase bude neco i kdyt ted ten komentor byl taky hustej...neco jak forma AS prvnu pule mlel hovna, pak se asi podival do papiru a konecne mluvil k veci...torosidise zranil a omluvil se az po pul hodine kdyz ho videl behat po travniku:) Tak jsem zvedavej co za perlicky zas vytahne ten picus na nove
 
Příspěvků
12
Abaddon napsal:
relax_sonny napsal:
dik. trochu tu mate prehnane ocakavania


Jojo a čekáme na někoho, kdo nás konečně posadí na zadek. :)

Tak niektorí tu už vyhadzujú garciu a dobre sa na tom bavím. Neviem, čo čakali. Asi, že sa bude hrať o titul :mrgreen: trochu sa tu precenuje káder na základe minulej sezóny. druhé miesto v lige bude úspešnou sezónou. V Európe je všetko bonus.
 
Příspěvků
1,332
relax_sonny napsal:
Abaddon napsal:
relax_sonny napsal:
dik. trochu tu mate prehnane ocakavania


Jojo a čekáme na někoho, kdo nás konečně posadí na zadek. :)

Tak niektorí tu už vyhadzujú garciu a dobre sa na tom bavím. Neviem, čo čakali. Asi, že sa bude hrať o titul :mrgreen: trochu sa tu precenuje káder na základe minulej sezóny. druhé miesto v lige bude úspešnou sezónou. V Európe je všetko bonus.

Toto sú podľa mňa očakávania s pred par rokov kedy sme mali horšie podmienky ako Milanske kluby či Juventus. Dnes sú to ale spiatočníčke očakávania mali sme na začiatku sezóny dostatok prostriedkov minimalne natoo aby to bol dlhší súboj o titul. Ja sa práveže čudujem tomu opaku že ľudia to vidia rovnako ako predtým keď sme živorili v dlhoch. Dnes je realitou že sme preplatili Juventus v súboji o hráča a celkovo sme pomíňali najviac v Serii A. Ja neviem kedy inokedy by sme mali mat väčšie očakávania až keď dokážeme zaplatiť Ronalda ?
 
Příspěvků
12


Viete, že Juve, AC, napoli a Inter mali v minulej sezóne vyššie príjmy ako AS? Juve 2x vyššie. (deloitte football money league).

Samozrejme, že samotné príjmy nutne nevypovedaju celý príbeh o finančnej situácii v klube a peniazoch vynaložených na prestupy. (+v závislosti od ochoty majiteľov sa v rámci financial fair play dá ist mierne ponad príjmy).

Ale hoci AS v tejto sezóne vynaložilo na prestupy v rámci ligy najviac, tak po a) v tej minulej boli na prestupoch 40mega v pluse (čo túto sezónu plne vykompenzovalo - za posledné dve sú teda v pluse), b) Juve malo aj tak o triedu lepší káder od všetkých a teda východiskovú pozíciu niekde úplne inde, a po c) samotné prestupy zatiaľ až na Manolasa a keitu veľmi na ihrisku necítiť. Navyše, predal sa líder obrany a najlepší stopér ligy.
 
Příspěvků
1,332
Po skončení minulej sezóny sme mali dobre mužstvo a k tomu najviac peňazí na prestupy aby sa kader doplnil a posilnil. A je jedno že skadial tie peniaze boli. Ze sa zarobili na prestupoch rok dozadu a napriek tomu sa kader kvalitatívne a výsledkovo zlepšil to je predsa iba ďalšia výhoda ktorú sme pred touto sezónou mali.

To ako toto leto vyšli/nevyšli prestupy ako naložili stým čo mali v lete ako to ide hráčom, Rudimu, Sabovi atd.. to je na inú diskusiu. Hovoríme tu o tom že klub mal prostriedky a podmienky nato aby tento rok boli výsledky oveľa lepšie aké sú a preto je jasne že sme mali a mame väčšie očakávania.
 
Příspěvků
12
reagoval som na to, ze ma AS budget na to, aby bojoval o scudetto. no nema.

momentalne sa hra o vysoke priecky hlavne vdaka fantastickym bargain nakupom spred sezony - dvoch - troch a ziskanim rudiho. nehovoriac o tom, ze milanske kluby su momentalne v marazme.

k predsezonnym ocakavaniam.
AS malo a ma dobry tim(aj ked sa podla mna precenuje). napriek tomu vsak juve vyhralo ligu v minulej sezone o 17 (!!) bodov.
juve ma a malo o triedu lepsi kader. o tom niet pochyb.
ak aj dame vykony letnych posil a neustale zranenia, kt. sa udiali pocas sezony, bokom (pretoze nemaju ziaden vplyv na predsezonne ocakavania).. tak realne prisiel iba iturbo za velke peniaze, ktory mohol vyvolat nejaky hype. ale inac prisli sami mladi lacnejsi hraci, alebo a.cole/keita za zenitom. castanove zdravotne problemy vyskocili v septembri, tak neviem, ci ich zaratat.. bolo jasne, ze strootman vynecha prvu polku sezony a nevedelo sa, ci sa stihne po navrate dostat do formy. ale hlavne odisiel jeden z top hracov a lidrov timu benatia.
ci sa malo ratat s nejakym regresom u starsich hracov (totti, DDR) stoji tiez za otazku.
 

scr

Příspěvků
1,769
Fotbal je vynosnej byznys cehoz si je mylim majitel vedom...koupit levne nakopnout mu karieru a draze ho prodat a to se mu dari...
 
Příspěvků
6,410
scr napsal:
Fotbal je vynosnej byznys cehoz si je mylim majitel vedom...koupit levne nakopnout mu karieru a draze ho prodat a to se mu dari...

nemyslim si že by šlo Amíkům jenom o peníze

E: na druhou stranu, ani nevím, jestli se Jimbo vůbec nějak vyjádřil k tomu co teď hrajem
 
Příspěvků
4,153
relax_sonny napsal:
reagoval som na to, ze ma AS ****BUDGET***** na to, aby bojoval o scudetto. no nema.

Podle me ma.

scr napsal:
Fotbal je vynosnej byznys cehoz si je mylim majitel vedom...koupit levne nakopnout mu karieru a draze ho prodat a to se mu dari...

Koho krome Marquinhose? Myslis treba Lamelu, kterej se koupil za 20, prodal za 27 a obratem se za 11 koupil Llajic?

Podrobneji jsem se k tomu nedavno rozepsal v sekci prestupu, znovu to nema cenu rozebirat.
 
Příspěvků
14,022
nemam sílu to zpětně hledat do citace, ale Pizarro tam evidentně simuluje a dělá u toho sedm kotrmelců, já jsem vytočenej, mlátim do stolu, ale 90210 asi uznale přikyvuje, protože Pizarro toho v roce 2009 pro Řím udělal hrozně moc

ponechám stranou, že to byl právě David Pizarro Cortes, po jehož zákroku si Kevin obnovil zranění kolena
 
Příspěvků
24,007
hm hm, pokud dám toto stranou, může jen říct, že by se nám pizarro hodil jako sůl...
 
Příspěvků
6,417
tony?! pome, pome!

btw. ví vůbec někdo na světě, co je s Manolasem a do kdy nám bude chybět? jak tak čtu, že Savič a hlavně Gómez už budou k dispozici, tak trošku mě to děsí.
 
Příspěvků
5,142
IL PRINCIPINO (Richie) napsal:
tony?! pome, pome!

btw. ví vůbec někdo na světě, co je s Manolasem a do kdy nám bude chybět? jak tak čtu, že Savič a hlavně Gómez už budou k dispozici, tak trošku mě to děsí.

Jasne, sorry
 
Top