1/8 finále (2.z) Roma - fiorentina

Příspěvků
539
Hlavne sa tu nehádajte, majte rozum a nerozvracajte Rím už viac ako je, teraz musia fans držať spolu!!!
 
Příspěvků
2,406
Pokud Garcia neodejde, bude to to samé v bledě modrém. Proti Ceseně neprohrajem ale remíze bych se ani nedivil. Každopádně tohle je naprosto stejnej průbej, jak za Enriqueho nějaký čas před tím, než skončil. :hell:
 
Příspěvků
6,410
tato situace mi něco připomíná...



...to bylo za Enriqueho, pokud se nepletu!?
 
Příspěvků
6,417
Já už ani nevím, co dál říkat. Byl jsem tu první, co tohle předpovídal a odvolával pana Garciu před asi 6 týdny, tehdy jste nesouhlasili. Nechci být žádným králem fóra, ani se do té role nepasuju, prostě jsem to tak cítil, po těch letech absolutního fandění, a přesně po těch samých letech zde teď říkám - zcela zodpovědně...

fuck you, Mr. Garcia!

stačilo!!!
 
Příspěvků
4,153
Je to spatny, protoze Rim je evidentne totalne sick prostredi a to snad jeste vic, nez v minulosti. Dlouhodobe je to prakticky netrenovatelny, za 20 let tady vydrzel akorat Capello a Spalletti. Plus ten tym proste neni moc dobre slozenej, Saba to ted taky priznava, ze udelal chyby, coz je fajn. Obecne nemam zadny problemy s vyjadrenim vedeni a trenera, snazi se to komunikovat nejak pozitivne.

Chybi lidr obrany (loni byli 2 a nezapomenme, ze treba Benatia dal snad 6 nebno kolik golu!!!), chybi krajni beci (loni hral jeste Balzaretti a Maicon hral nejlip, jak RB Rima nehral od dob Cafua}, letos jsou krajni beci uplne na hovno no a v utoku to stoji na hracich, kteri proste nejsou a nebyli strelci a Totti, na kterym to proste uz stat nesmi, nemuzete to stasvet na hraci, kterej hraje dobre jen obcas.

Je to proste tak. Nenadaval jsem na Ranieriho kdyz koncil, na Zemana ani na Enriqueho a urcite nebudu nadavat Garciovi, je to dobrej trener, ale s tim psychomaterialem co tady ma to fakt neni snadny. A uz vubec bych nenadaval Jimbovi, kterej do toho ty prachy proste dava.

Uvidime co se stane s Cesenou, ale ted jsme v takovych srackych, ze je mozna dobre, ze zachranujeme jen jednu frontu, v Evrope jsme si zahrali a predvedli Rimskej standard, nejakej postup hluboko stejne nikdo necekal.
 
Příspěvků
12
90210 napsal:
Je to spatny, protoze Rim je evidentne totalne sick prostredi a to snad jeste vic, nez v minulosti. Dlouhodobe je to prakticky netrenovatelny, za 20 let tady vydrzel akorat Capello a Spalletti. Plus ten tym proste neni moc dobre slozenej, Saba to ted taky priznava, ze udelal chyby, coz je fajn. Obecne nemam zadny problemy s vyjadrenim vedeni a trenera, snazi se to komunikovat nejak pozitivne.

Chybi lidr obrany (loni byli 2 a nezapomenme, ze treba Benatia dal snad 6 nebno kolik golu!!!), chybi krajni beci (loni hral jeste Balzaretti a Maicon hral nejlip, jak RB Rima nehral od dob Cafua}, letos jsou krajni beci uplne na hovno no a v utoku to stoji na hracich, kteri proste nejsou a nebyli strelci a Totti, na kterym to proste uz stat nesmi, nemuzete to stasvet na hraci, kterej hraje dobre jen obcas.

Je to proste tak. Nenadaval jsem na Ranieriho kdyz koncil, na Zemana ani na Enriqueho a urcite nebudu nadavat Garciovi, je to dobrej trener, ale s tim psychomaterialem co tady ma to fakt neni snadny. A uz vubec bych nenadaval Jimbovi, kterej do toho ty prachy proste dava.

Uvidime co se stane s Cesenou, ale ted jsme v takovych srackych, ze je mozna dobre, ze zachranujeme jen jednu frontu, v Evrope jsme si zahrali a predvedli Rimskej standard, nejakej postup hluboko stejne nikdo necekal.
:tlesk:
 
Příspěvků
5,142
Ja neviem. Som smutný. Fakt som si myslel, že sme sa takéto obdobia opakovať nebudú. Aspoň, že sa máme radi a máme zrazy. Už keď nebude trofej (čítaj akákoľvek), tak aspoň, že sme kamoši a vidávame sa. :sala:
 
Příspěvků
361
Já teda mám trenérskou licenci, ze bych AS mohl trénovat a za nějaký to Euro bych to asi i vzal.

Každopádně nějaký tip do začátku?? Diky
 
Příspěvků
6,417
Já teda nevim... Zdravý prostředí/nezdravý prostředí. Je tam prostě tlak, jako všude jinde, na Realu, v Manchesteru, na Bayernu. Změnili se majitelé, změnilo se vedení, několikrát realizační tým. To, co se děje teď, jde jednoznačně na vrub Sabatinimu a Garcíovi. A samozřejmě, jistým dílem, letos i smůle. Ale to Rudiho Garciu nezbavuje zodpovědnosti, kterou by naprosto jednoznačně měl přijmout. Všechno ostatní jsou kecy. Šlo to loni, šlo to na podzim a najednou to nejde a Garcia už 4-5 měsíců přežívá zcela neschopen jakékoli sebereflexe a zahrabává nás do stále většího a většího hnoje.
 
Příspěvků
5,142
90210 napsal:
Je to proste tak. Nenadaval jsem na Ranieriho kdyz koncil, na Zemana ani na Enriqueho a urcite nebudu nadavat Garciovi, je to dobrej trener, ale s tim psychomaterialem co tady ma to fakt neni snadny. A uz vubec bych nenadaval Jimbovi, kterej do toho ty prachy proste dava.

Ja ten dojem nemam. Dobry trener je Wenger, SAF, Mou a dalsi, ktori vedia tim dostat z nezdaru. To je dovod, preco sa pri timoch udrzia neporovnatelne dlhsie, ako nasi kouči. Ak nevies co s timom, tak si klasicky 1 season wonder.

Toto nie je o prostredi, ano, je tu vysoka poziadavka na uspech, rovnako ale mal za sebou dobre vedenie a k dispozicii velky budget. Ak ale ľpíš na svojom systeme aj ked to nefunguje, tak to nie je znamka top trenera.
 
Příspěvků
5,142
Carlo napsal:
Wenger je všetko, len nie dobrý tréner .....

Ja ti neviem. To som si myslel aj ja. Ale s tym materialom co tam poniektore roky pracoval LM uhral stale.
 
Příspěvků
6,417
Carlo napsal:
Wenger je všetko, len nie dobrý tréner .....

Toto ale není diskuse o tom, zda Arséne Wenger je dobrý trenér, ale o tom, že Rudi García NENÍ dobrý trenér a zcela nezpochybnitelně má (a pro mne naprosto zásadní) díl odpovědnosti za tu horu sraček, ve které se teď koupem.
 
Příspěvků
4,153
IL PRINCIPINO (Richie) napsal:
Carlo napsal:
Wenger je všetko, len nie dobrý tréner .....

Toto ale není diskuse o tom, zda Arséne Wenger je dobrý trenér, ale o tom, že Rudi García NENÍ dobrý trenér a zcela nezpochybnitelně má (a pro mne naprosto zásadní) díl odpovědnosti za tu horu sraček, ve které se teď koupem.

Ten tym je 3 mesice pod dekou, stacil jeden dobrej vysledek v ty hore remiz, jeden dobrej odraz nebo nafilmovana penalta a mohlo to byt uplne jinak. Problem je v produktivite a s tou Garcia moc neudela. Llajic to taha a 100% sance nepromeni, Gerv je spis na brejky a kdyz da balon do vapna, tak tam nikdo neni, protoze Totti je na pulce a Detro v Milane a Iturbe je prehypovanej ulet, kterej si neveri. Nic co bysme tady neprobirali uz 100x. Mezitim probehlo mercato, ktery nas spis oslabilo, kratkodobe nas oslabilo bez diskuze a prvni blamaz prisla az ted.
 
Příspěvků
6,410
něco ze včerejška...něchtěl bych bát v kůži Daniela

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=vD9LGRuDmzY[/youtube]

podali si i Radju

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_NGgAF5ZdR0[/youtube]
 
Top