1/8 finále (2.z) Roma - fiorentina

Příspěvků
5,142
19.03.2015 19:00

Hrá sa na našom, Rímskom štadióne v Ríme a to stále niečo znamená. Nedovolím si napísať nestranný profesionálny názor, pretože som v štrajku a ligové zápasy nepozerám.

Takže pohľad laického fanúšika na vec: Odniesli sme si od hostí výhodný, hrateľný výsledok. Na Fiorentinu hrať vieme, aj keď sme v kríze. Pomôže nám domáce prostredie. Ukáže sa, či chalani skutočne stoja za koučom a či to odmakajú.

Ja osobne zápas neuvidím, preto je mi jedno akým spôsobom postúpime (čítaj 1:1...), ale veľmi chcem ísť ďalej.

Neviem kto bude a kto nebude zo základu, je to chaos. Verím ale, že vstrelíme gól hoci aj s Mapouom.

Bojím sa tiež vracajúceho sa Gomeza a som skutočne zvedavý, ako to obrana zvládne. (i ked to neuvidim)
 
Příspěvků
6,410
ASTORI
CHOLEVAS
COLE
CURCI
DE ROSSI
DE SANCTIS
DOUMBIA
FLORENZI
GERVINHO
ITURBE
KEITA
LJAJIC
MANOLAS
MAPOU
PAREDES
PJANIC
SKORUPSKI
SPOLLI
TOROSIDIS
TOTTI
UÇAN
VERDE
 
Příspěvků
5,934
Boha, to už zasa hráme? Ja budem mať asi doma frajerku, takže uvidím prd. Teda poprosím potom niekoho z povolaných o report. Díks, hoši. :Ok:
 
Příspěvků
2,406
danko10 napsal:
Boha, to už zasa hráme? Ja budem mať asi doma frajerku, takže uvidím prd. Teda poprosím potom niekoho z povolaných o report. Díks, hoši. :Ok:

Chceš to natočit a pak hodit nekam na ulozto?

Dneska doufam v postup. A chci aby hrál Ucan konecne.
 
Příspěvků
5,934
masterhunter napsal:
danko10 napsal:
Boha, to už zasa hráme? Ja budem mať asi doma frajerku, takže uvidím prd. Teda poprosím potom niekoho z povolaných o report. Díks, hoši. :Ok:

Chceš to natočit a pak hodit nekam na ulozto?

Dneska doufam v postup. A chci aby hrál Ucan konecne.

To asi nebude nutné. Ja sa nevydržím nepozrieť na výsledok. Skôr som myslel nejaký súhrn sem na fórum potom. Ale každopádne díky. :Ok:
 
Příspěvků
2,456
Manolas s De Rossim jsou zpět...Manolas si asi ty záda narazil, ale mám jen já pocit, že De Rossi simuloval po tý druhý minele? Mi přijde, že pokud by si něco natahl, tak nebude zpět za tejden. Nevím, no...
Každopádně doufám výhru, věřím v postup.
 
Příspěvků
187
Abaddon napsal:
Manolas s De Rossim jsou zpět...Manolas si asi ty záda narazil, ale mám jen já pocit, že De Rossi simuloval po tý druhý minele? Mi přijde, že pokud by si něco natahl, tak nebude zpět za tejden. Nevím, no...
Každopádně doufám výhru, věřím v postup.
jj ten DDR sa nezda ani mne, ale kazdopadne hrat by nemusel :mrgreen:
 
Příspěvků
5,142
Abaddon napsal:
Manolas s De Rossim jsou zpět...Manolas si asi ty záda narazil, ale mám jen já pocit, že De Rossi simuloval po tý druhý minele? Mi přijde, že pokud by si něco natahl, tak nebude zpět za tejden. Nevím, no...
Každopádně doufám výhru, věřím v postup.

Niekedy len ucitis, ze je nieco zle, a radsej ides dole. Viackrat sa ukaze, ze to je zranenie, inokedy sa len vylakas. To mu netreba mat za zle.
 
Příspěvků
14,022
že prej...

Roma XI v Fiorentina - Skorupski, Torosidis, Manolas, Yanga-Mbiwa, Holebas, Keita, De Rossi, Pjanic, Florenzi, Ljajic, Gervinho
 
Příspěvků
14,022
klida napsal:
že prej...

Roma XI v Fiorentina - Skorupski, Torosidis, Manolas, Yanga-Mbiwa, Holebas, Keita, De Rossi, Pjanic, Florenzi, Ljajic, Gervinho

je oficiálně
 
Příspěvků
2,456
klida napsal:
že prej...

Roma XI v Fiorentina - Skorupski, Torosidis, Manolas, Yanga-Mbiwa, Holebas, Keita, De Rossi, Pjanic, Florenzi, Ljajic, Gervinho


Ty vole...to je dost zvláštní sestava, která mě poněkud děsí...No nic...jedem na výhru! :danko:
 
Top