1/16 finále feyenoord - Roma - odveta

Příspěvků
5,142
26.02.2015 21:05 CET

Štadión - De Kuip, Rotterdam - Kapacita: 51,177

2.75 - 3.25 - 2.7 (bwin)

Chalani, ja som tuto sezonu asi ani neotvaral zapas, a ako lepsie zacat, ked nie Europskou sutazou? Mozno uz ani nebudem mat prilezitost..

. . . Blbost. Do Rotterdamu ideme po postup, verim chalanom, ze minimalne gol strelia. Maju aj na dve.

Rozhodujuci bude faktor Rudy a to, ci postavi svojich skalnych hracov, unavenych, znicenych, alebo to skusi pomenit.

Osobne to vidim na vyhru, čo vy?
 
Příspěvků
43
Nebudu asi nijak originální, ale tipuju plichtu, budeme vést po solidní první půli a v druhý zalezeme a oni vyrovnají. No a v prodloužení nebo na penalty loterie.. *omg*
 
Příspěvků
2,456
Tony napsal:
26.02.2015 21:05 CET

Štadión - De Kuip, Rotterdam - Kapacita: 51,177

2.75 - 3.25 - 2.7 (bwin)

Chalani, ja som tuto sezonu asi ani neotvaral zapas, a ako lepsie zacat, ked nie Europskou sutazou? Mozno uz ani nebudem mat prilezitost..

. . . Blbost. Do Rotterdamu ideme po postup, verim chalanom, ze minimalne gol strelia. Maju aj na dve.

Rozhodujuci bude faktor Rudy a to, ci postavi svojich skalnych hracov, unavenych, znicenych, alebo to skusi pomenit.

Osobne to vidim na vyhru, čo vy?


Ta kapacita :shock: :shock: :shock: Věřím, že ten postup urvem. Doufám, že Turbo se hned zas nezkurví a ani nikdo další. To, co se děje kolem Kevina je strašný, jsem z toho smutnej (doufám, že hrát ještě bude) a doufám, že smůla si už u nás užila dost.
 

scr

Příspěvků
1,769
Jinak koukam, ze zapas zaradilo CT Sport na zitra na 20:45 konecne snad normalni komentator a ne takovy hovado jako na Nova Sport...Forza Roma!!
 
Příspěvků
4,153
Vzhledem k tomum, ze po Evrope budime respekt zhruba jako Spartak Vladikavkaz, nam moc neverim. Na druhou stranu Rim byla vždycky parta nepředvídatelných haluzaru, ktery na to serou, ale jsou schopni porazit kazdyho, přinejmenším do dvojzapasu s Bayernem. Je to otevreny s tim, ze favoritem je Feynoord.

4scr - Boze snad to zas nebude další ostuda....
 
Příspěvků
24,007
dementi

 
Příspěvků
2,642
Je nominovanej Doumbia? Koukal jsem na stránky AS a ta nominace tam je, ale ta stránka nefunguje a na fotkách z tréninku jsem ho neviděl... :shock:
 
Příspěvků
6,410
Pigi10 napsal:
Je nominovanej Doumbia? Koukal jsem na stránky AS a ta nominace tam je, ale ta stránka nefunguje a na fotkách z tréninku jsem ho neviděl... :shock:

ASTORI
CHOLEVAS
COLE
CURCI
DE ROSSI
DE SANCTIS
DOUMBIA
FLORENZI
GERVINHO
ITURBE
KEITA
LJAJIC
MANOLAS
MAPOU
NAINGGOLAN
PAREDES
PJANIC
SKORUPSKI
SPOLLI
TOROSIDIS
TOTTI
UÇAN
VERDE
 
Příspěvků
2,642
Francesco Totti AS napsal:
Pigi10 napsal:
Je nominovanej Doumbia? Koukal jsem na stránky AS a ta nominace tam je, ale ta stránka nefunguje a na fotkách z tréninku jsem ho neviděl... :shock:

ASTORI
CHOLEVAS
COLE
CURCI
DE ROSSI
DE SANCTIS
DOUMBIA
FLORENZI
GERVINHO
ITURBE
KEITA
LJAJIC
MANOLAS
MAPOU
NAINGGOLAN
PAREDES
PJANIC
SKORUPSKI
SPOLLI
TOROSIDIS
TOTTI
UÇAN
VERDE
:Ok:
 
Příspěvků
754
Dnes som cital v denniku sport zaujimavu predikciu od nejakeho experta slovenskeko tiperskeho. Vraj sme favoriri. Neprehrali sme v lige 14 zapasov a dnes potvrdime svoju formu :hahaha:
 
Příspěvků
187
FEROAS napsal:
Dnes som cital v denniku sport zaujimavu predikciu od nejakeho experta slovenskeko tiperskeho. Vraj sme favoriri. Neprehrali sme v lige 14 zapasov a dnes potvrdime svoju formu :hahaha:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Příspěvků
5,934
Ty krávo, Magio nemá ČT Sport. Takže mi pri tom bude Merčiak vyprávať Messiho životopis. *omg*
 
Top