35 kolo AS - Juvemerda

Příspěvků
2,429
Nutná výhra. Atalanta má salernitanu, která už sestoupila. Lazial i Bologna po bodu.

Příspěvků
2,355
Výhra by znamenála mít 6 bodů náskok tři kola do konce na Lazio!!! Vzájemné zápasy jsou stejné a skóre máme jasně lepší než oni a tím by byla téměř jistá EL na příští rok ikdyz je jasné že nejdůležitější cíl je LM😎výhra by i přiblížila nás na Juve o 3 body a Bolognu na 2 navíc ti budou hrát mezi sebou ještě.Bergamo půjde tabulkou vpřed podle mě dneska klíčový zápas a remíza nic neřeší tady prostě musí rubat na vítězství za každou cenu

Příspěvků
6,454
Mám obavu, že si to trochu malujem, no. Oni se na nás týden chystají, my se ve čtvrtek v noci ještě trápili s Leverkusenem. Bojím se, bojím, že ty tři body nejsou úplně pravděpodobný, ale kéž se mýlím!
Jak jsem psal, osobně bych už poslal náhradníky na plac v Německu a příští týden to zkusil s čerstvým základem na Atalantě o všechno, protože oni to mají s Marseille 1:1 a ve čtvrtek se zataví na totál. Kéž to tam dopadne prodloužením a penaltama.